Jump to content
Dogomania

stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!


ANETTTA

Recommended Posts

[quote name='Pies Wolny']Witam wszystkich, mnie także "zakąsiła" Freya :evil_lol: - jeszcze nie wszystko przeczytałem, ale skoro tu jest :???: ...... zagadka - kto zgadnie wygra dla Wiktora dzień 22 , bo ja biorę 2 - oki doki, czekam na strzały .... :razz:[/QUOTE]

Jakze moglabym Ciebie pominac [IMG]http://i891.photobucket.com/albums/ac119/Freya73/flirt.gif[/IMG] :).

Dziekuje Ci, ze jestes z nami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atrisko']aż mi głupio że ja nic nie "obstawiam"....:-([/QUOTE]

[B]Atrisko[/B], cos Ty powiedziala?:crazyeye: Najwazniejsze, ze jestes z nami i [SIZE=4][COLOR=red]bardzo Ci za to dziekuje.:loveu: [SIZE=2][COLOR=black]i wierze, ze kazdy to docenia.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

udalo mi siezmienic tytuł i dodac kalendarz

jednak po mamysle chciałam zmienic ten 1 post i dupa ja wielkokrotnie pisałam ze mam problem z edycja postów

nie wiem czy uda mi sie na bieżaco go uaktulaniać

sorki






[B][SIZE=6]wiktor wyleczony[/SIZE]


[SIZE=6]cena jego zycia to tylko 5 zł dziennie pomózcie błagam





tu kalendarz wpłat
[/SIZE][/B][IMG]http://bernardyn.org/gallery/wiktorcalendar.jpg[/IMG]




[B][SIZE=6]1 dzień
bezpiecznego życia WIKTORA = jedynie 5zł pomóż !!!!


on czeka juz 1.5 roku na pomoc !!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Rozmawiałam z LACRIMĄ...fundacja nie określiła jakiegoś granicznego czasu,kiedy weźmie do siebie Wiktora(i nie kwestie li tylko finansowe odgrywają tu zasadniczą rolę,bardziej dobranie odpowiedniego miejsca i mozliwości organizacyjnych)...potwierdziła jednak jednoznacznie,że weźmie chłopaka!
Lacrima była w Głownie i poznała Wiktora osobiście...kazała wypuścic go na wybieg i...nie zjadł chłopak nikogo,a jenom z ogromną przyjemnością wszystko co w pionie stało,zostało przez niego oznaczone(czyt.obsiusiane)...Lacrima także i to dwukrotnie.Mimo pełnych kaloszy, jest pełna optymizmu co do pracy z Wiktorem(nie należy do typów,które natychmiast rzucają się na ludzi)...jednak ma świadomość i trudności, bo Wiktor teraz zupełnie na człowieka nie reaguje,dotyk człowieka też go stresuje, nie chce kontaktu z człowiekiem,...cóż,ponad 2 lata został go faktycznie pozbawiony.
W tej chwili Wiktor ma mieć zabezpieczony większy kojec, ma zostać wykastrowany(pytałam,czy został sprawdzony wet,który zabieg będzie wykonywał...)...w tym czasie wszystkie przygotowania mają być przemyślane i zakończone.

Tyle wiem na dziś...
I BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA TEGO PSIAKA...

...a tak to się zaczęło...maj 2009r...

[B]W połowie maja otrzymaliśmy zgłoszenie, że pod głowieńskim lasem przebywa bernardyn w makabrycznym stanie. Widok jaki zobaczyliśmy, gdy przybyliśmy na miejsce był PRZERAŻAJĄCY.
Nie mieliśmy jeszcze tak drastycznego przypadku...

Pies miał wokół szyi BARDZO głęboką ranę od sznura, który poprzecinał mu powłoki skórne nieomal do wnętrzności. Był zakrwawiony, w ranie zalęgły się robaki, cały był w kołtunach i błocie, czuć było od niego potworny fetor. Pies był przerażony i kulił się. Widok był naprawdę SZOKUJĄCY.....[/B] [B]

Pies został zabrany od razu (w bardzo późnych godzinach wieczornych), do lekarza weterynarii i tam przeszedł szereg zabiegów. Oczyszczono rany, podano antybiotyk i leki przeciwbólowe, obcięto skołtunioną, brudną sierść. [/B] [B]

Od tamtej pory Wiktor przebywa u nas i dochodzi do siebie. Ma się coraz lepiej, jednak cały czas wymaga opieki weterynaryjnej, leków, opatrunków...[/B]

[URL="http://img15.imageshack.us/i/obraz006kkf.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9889/obraz006kkf.jpg[/IMG][/URL]



[URL="http://img197.imageshack.us/i/obraz009z.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8272/obraz009z.jpg[/IMG][/URL]


[B]...i tak WIKTOR doszedł do siebie i...[/B]

[B][SIZE=4] JUŻ RAZ STRASZLIWIE PRZEZ CZŁOWIEKA SKRZYWDZONY,TERAZ PRZEZ WSZYSTKICH ZOSTAŁ ZAPOMNIANY I SOBIE SAMEMU POZOSTAWIONY:-([/SIZE][/B]

[SIZE=6][B]Czy pomożemy mu wykorzystać jego, być może ostatnią szansę...[/B](bo ileż ich jeszcze może mieć ten 8,5roczny bernardyn po straszliwych przeżyciach?)[B]na ostatnie bezpieczne i szczęśliwe miesiące...lata...wśród ludzi
i z dotykiem ciepłej ludzkiej dłoni?[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B][SIZE=4]Wiktor potrzebuje tylko[/SIZE][/B](przepraszam,że piszę "tylko",choć mam świadomość jak wiele to może dla wielu z nas znaczyć...przepraszam,ale pisząc "tylko" mam na myśli fakt,że to nie 450zł...nie koszty kastracji...nie koszty leczenia...to jedynie prośba o pomoc w utrzymaniu Wiktora)[/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=4]jeszcze [/SIZE][/B][/SIZE][B] [SIZE=4]19 dni bezpieczeństwa ...a każdy dzień to 5zł...[/SIZE][/B][/QUOTE]

Pokazujemy chłopaka,który LACRIMY nie zjadł,lecz sobie zaznaczył!
Już bez wyjścia jest LACRIMA, Wiktora zapaszek w kaloszach się oznaczonych trzyma!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']ANETTTA...uaktualnij pierwsze posty...
-tytuł
-historię Wiktora z informacją,że planuje go przejąć fundacja Bernardyn
-kalendarz i deklaracje wpłat stałych...z apelem o zakupienie pozostałych 19 dni(chyba 19...jak Pies Wolny potwierdzi)

...pomoże to bardzo nowym osobom w poznaniu historii Wiktora, a tym,którzy ją znają w pamięci odświeży i fakty i tragizm sytuacji tego psa(a nawet mnie pamięć zmyliła i myślałam,że ponad 2 lata to trwa,a to jedynie-?- półtora roku:oops:)[/QUOTE]

Dzięki Anetko...właśnie zdziwiłam się co to za nowa subskrybcja, a to Tobie udało się coś zmienić!!!Dzięki kochana!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Zuzlikowa, ja bede jednak trzymac za slowo Lacrime, ktora obiecala mi, ze Wiktor bedzie zabrany przed zima![/QUOTE]

A pewnie...pewnie...
ja tylko przy okazji i ogólnie,a jeszcze w paradę nie chciałam ustaleniom Twym i Lacrimy w paradę wchodzić...więc jenom sobie przy okazji chłopaka obgadałam i...musiał mieć gigantycznego pypcia na języku :evil_lol:...uśmiałam się z oznaczenia Lacrimy i serducho napasłam nadzieją,ze chłopie nie krwiożercza bestia jenom osamotniony benek,który se popracować nieco musi,ale który ma wszelkie szanse by mieć nadzieję na domek na ostatnie dzionki życia...dużo dzionków i szczęśliwych dzionków!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka'][B]Dolaczam sie do prosby Zuzlikowej o uzupelnienie watku. [/B]

Moge watek zaczac rozsylac, ale musi byc wszystko uzupelnione, bo inaczej ludzie nie wiedza o co chodzi.
Napewno uzbieramy. Byle go w ciagu miesiaca zabrali.[/QUOTE]

Możesz rozsyłać...prawda?
Anetka uzupełniła ile mogła( och,to dogo- każdy ma jakieś schodki...)...nazbieramy kochani..nazbieramy!!
Potrzebne jeszcze tylko (?)...a może aż(?)...19 dzionków po 5 złociszów!!!
I Wiktor bezpieczny bedzie i w nowe życie pójdzie ...JAK PANNA Z POSAGIEM!!! I to całkiem nie małym!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']A pewnie...pewnie...
ja tylko przy okazji i ogólnie,a jeszcze w paradę nie chciałam ustaleniom Twym i Lacrimy w paradę wchodzić...więc jenom sobie przy okazji chłopaka obgadałam i...musiał mieć gigantycznego pypcia na języku :evil_lol:...uśmiałam się z oznaczenia Lacrimy i serducho napasłam nadzieją,ze chłopie nie krwiożercza bestia jenom osamotniony benek,który se popracować nieco musi,ale który ma wszelkie szanse by mieć nadzieję na domek na ostatnie dzionki życia...dużo dzionków i szczęśliwych dzionków!:lol:[/QUOTE]

Bardzo kocham, kiedy wchodzisz w taka "parade"!!:kiss_2:
Niech Lacrima wie, ze Wiktor jest w naszych sercach, ze tyle osob go kocha, interesuje sie nim!! TO WAZNE!
Ech...wzruszylam sie:iloveyou:
Jeszcze bedziesz szczesliwy Wiktorku!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie o co chodzi (nie mam na razie czasu wgłębiać się w wątek) więc zapewne chodzi o kasę :p Powiem szczerze, że kasy u mnie brak ale tak mi żal tego benka, że dorzucę 5 zł. Wysłałam przed chwilą smsa do kilku osób z pracy w tej sprawie.(Na pewno teraz wezmą mnie za świra) Może ktoś się da namówić to przeleje hurtem.

Mam więcej deklaracji! Proszę o podanie konta do wpłaty.Przeleję w sumie 35 zł (chyba, że jeszcze ktoś odpowie na mój apel):
10 zł od Violetty T.
5 zł od Renaty M.
10 zł od Doroty B.
5 zł od Mirosławy M.
5 zł ode mnie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Nie wiem dokładnie o co chodzi (nie mam na razie czasu wgłębiać się w wątek) więc zapewne chodzi o kasę :p Powiem szczerze, że kasy u mnie brak ale tak mi żal tego benka, że dorzucę 5 zł. Wysłałam przed chwilą smsa do kilku osób z pracy w tej sprawie.(Na pewno teraz wezmą mnie za świra) Może ktoś się da namówić to przeleje hurtem.

Mam więcej deklaracji! Proszę o podanie konta do wpłaty.Przeleję w sumie 35 zł (chyba, że jeszcze ktoś odpowie na mój apel):
10 zł od Violetty T.
5 zł od Renaty M.
10 zł od Doroty B.
5 zł od Mirosławy M.
5 zł ode mnie :-)[/QUOTE]

Lidan - czy twoja deklaracja 5 zł jest stała ?czy jednorazowa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']
10 zł od Violetty T.
5 zł od Renaty M.
10 zł od Doroty B.
5 zł od Mirosławy M.
5 zł ode mnie :-)[/QUOTE]

Do tych osób dołączyły kolejne:
5 zł od Leszka G.
5 zł od Marleny C.
5 zł od weroniki C,
5 zł od Jarka

Razem 55 zł

Na razie jednorazowo. Jeśli odpadnie mi deklaracja na pewnego psa to może ją przeniosę później na Wiktora ale na razie nie chce robić niepotrzebnej nadziei.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedną chętną do wpłacenia [B]5 zł na Wiktora[/B] :loveu: To również koleżanka z pracy [B]Dorota Z[/B]. Czyli razem [B]60 z[/B]ł :-) Jeśli dobrze zrozumiałam za 5 zł można kupić psu 1 dzień w hotelu, tak? To za te 60 zł wychodzi 12 dni. [B]Proszę o nr konta do wpłaty[/B] zanim darczyńcy się rozmyślą albo zaczną podejrzewać, że wyłudzam pieniądze dla siebie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...