Jump to content
Dogomania

Kropka de domo Ciaputka MA DOM!!!!! koniec tułaczki po długim czasie. SZAMPANA!!!!


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anna_33']Ja tez ufff, martwilam sie, ze zrobilam blad, na szczescie nie )
Bardzo wazne jest wpisywanie tytulem czego jest wplata.

O ktorej dziewczyny dojada?[/QUOTE]

Ja dzwoniłam po 12 .. były w drodze.
Wiem,że miały zahaczyć po Mandarynkę z Łodzi.

Nie mam pojęcia kiedy wrócą.
[SIZE=2]
[B]Aniu a propos wizyty dla charta. Szukacie kogoś? [/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

My tylko na chwilę.. padamy...
Ciaputkę nam wynieśli, wsadziliśmy ją do samochodu razem z Linio? Znają, się bo były razem u p. Agaty :)
W samochodzie już czekała Mandarynka z Łodzi i gruba Asia z domu p. Wahl.
Ciaputka jako jedyna nie wymiotowała. Na spacer nie było mowy jej wyciągnąć, panika.. Obróżkę ściągnęła i nie pozwoliła sobie założyć.. kłapała zębami :shake:
Potem do domku wiła się na smyczy, ale... jest kochana. :)
całą drogę się przytulała i śliniła mnie ;) mordkę ma cudowną i jest ciekawska.. co wróży jej dobrze.
Chaotycznie, bo nadal jesteśmy w szoku...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki szukam osoby z Otwocka , na terenie gdzie się buduje nowy szpital na ul. Borowej jest sunia ze szczeniakami , nie wiem ile dokładnie ich jest , wiem ze psiaki jedza same , sunia jest wysokości " pół metra od ziemi " ( taki opis dostałam . Może ktos by podjechał z okolic . Kto mieszka blisko Otwocka???

Link to comment
Share on other sites

soema, oj tak, na pewno masz ciaputkę - rozpoznaję po kłapaniu ;-).

ale to przejdzie, jestem pewna, ż eprzyczyna jest po prostu nieznajomośc człowieka i tyle.

sliczny szorściak, co nie?

słuchajcie, jest awaria, sunia szorstka, taka trchę ciaputkowa, ale większa, i jedynie ruda, bez balejażu,siedzi do czwartku w lecznicy na grochowie, a potem schron. dt bez psów, bo jest podejrzenie nosówki. kaszle.

Link to comment
Share on other sites

To co się u mnie dzieje to szaleństwo...dopiero znalazłam chwile aby Wam cos napisac.

Ja będę na Ciaputke wołac Kropka-tak chyba jej łatwiej zapamietać:)
Tak jak Soema pisała w podróży miałysmy pokaz jej strachu i kłapanie zębami, wywineła się z obroży, którą jej za słabo zapieli i niestety juz nie dała sobie załozyć.
Sunia jest wystraszona, boi się gwałtownych ruchów, nowych wydarzeń, ale jednoczesnie jest ciekawska- a to dobrze wróży:)
Jak zaufa to podstawia łepek do głaskania- Soema głaskała ją całą drogę:)
Ja musze sie wkupić w jej łaski, bo ja jestem ta zła co ja potem na smyczy prowadziła do kojca:)
Trochę trzeba ją odchudzić, jest wielkości średniej tak przed kolano- z Yorka to raczej nie ma nic hehe

Finansowo za hotel miesięcznie będzie 300zł.
Wszelkie rozliczenia w weekend.

Mam jedną fotkę-padła mi bateria, ale wstawimy niedługo coś nowego.
[IMG]http://images44.fotosik.pl/278/287b69ebfe86c08dmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Wygląda jakby całkiem sporo odchudzania było jej potrzebne...[/QUOTE]
Ciaputka może troszkę za gruba, ale tragedii nie ma :) wystarczy popatrzeć na Asię co z nią przyjechała
[quote name='mgie']Musiała jeszcze przybrać na wadze przez te zimowe miesiące. ale jak Ania odchudziła Rikiego to i z Kropką sobie poradzi. ;)[/QUOTE]
Ania ma jeszcze błonnik dla psów, wszystkim psom stamtąd się przyda.. bo przez jedzenie samych kości ich kupy są niefajne, a i im potrzeba wielu witamin i odżywczych składników.

Link to comment
Share on other sites

Aż strach pomyśleć co by było gdyby jeszcze trochę posiedziała w boguszycach ...

Sbd tu jest aktualny stan finansów. Suma jednorazowych się powiększyła. Jakby ci się chciało to możesz wkleić w pierwszy post.

50zł -Kundelkowa Skarbonka
190zł -bazar mgie
30 zł -rodzice Nikki
30zł -właścicielka Zuzi(od Marleny)
315zł-loteria fantowa Nikki
[COLOR=red][COLOR=black]47zł bazar Nikki
100zł bazar mgie [/COLOR][/COLOR]
76zł bazar Nikki
40 zł Jola_li
300zł - spadek po Rikim
20zł Maruda666
[B]Grrysia.............8 zl[/B]

powinno być razem [B]1206[/B]! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...