Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny po negocjujcie z Hotelem - jadą tam dwa psiaki od czarodziejki - razem po 15 zł za dobę też powinno być dobrze. To w końcu 450/ 465 zł za psa. Spróbujcie.
Co do głodowania u Czarodziejki to chyba jakiś żart, przecież widać że psy są dobrze odżywione. Fakt że Toro przyjechał do mnie chudy ale podejrzewam że to wynik nie dopuszczania go przez inne psy do miski. U mnie też muszę stać nad nim albo odizolować inne psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']sprawa nagli !!!!!!!!!
pozwole sobie wkleic post kasiek. z watku Hospicjum czarodziejki
oto co zostalo na miejscu przez powiatowego weta i przedstawicieli fundacji Bernardyny stwierdzone
WAŻNE INFO
"Uwaga! Po dzisiejszej kontroli lekarzy od powiatowego lek.wet. i fundacji Bernardyny:
1. ZAKAZ przyjmowania chorych i starszych zwierzat poniewaz jest brak cieplych pomieszczen dla nich.
2. Na dzisiejszy dzien psy wygladajace na zdrowe i są zabezpieczone budami, ktore moga(czasowo(?)) pozostac to: Kaja, Isia, Kasetka, Bey, Aron, Sokół, Homar.
3. Rafi ma 2 m-c czasu na znalezienie domu stalego.
4. pozostale psy NALEZY_ BEZWZGLEDNIE_ W CIAGU 7 DNI ODDAC ICH PRAWNYM WŁAŚCICIELOM.

Jednakze, decyzje ostateczna co do losow WSZYSTKICH psow znajdujacych sie u CZ, podejmie Powiatowy Lekarz Weterynarii.

Na terenie posesji nie bylo zadnego zabezpieczonego pokarmu dla psow, włacznie z dniem dzisiejszym!!!!! "
wklejam na szybko ,bo sytuacja sie zmieniła ,ale info szczegółowe bedzie poźniej

obawiam sie ze psiaki nie tylko marzna ale i gloduja....[/QUOTE]
... koszmar jakiś!!! musimy kasę chociaż na 1-2 mies zebrać a potem pilnie szukać deklaracji, bazarków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Dziewczyny po negocjujcie z Hotelem - jadą tam dwa psiaki od czarodziejki - razem po 15 zł za dobę też powinno być dobrze. To w końcu 450/ 465 zł za psa. Spróbujcie.
Co do głodowania u Czarodziejki to chyba jakiś żart, przecież widać że psy są dobrze odżywione. Fakt że Toro przyjechał do mnie chudy ale podejrzewam że to wynik nie dopuszczania go przez inne psy do miski. U mnie też muszę stać nad nim albo odizolować inne psy.[/QUOTE]
ale założę się, że worki z karmą masz gdzieś :)?

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] [B][COLOR=red]WAŻNE DO OPIEKUNÓW PRAWNYCH PSÓW [/COLOR][/B]
należy zabezbieczyć psy przebywajace w tym miejscu w KARMĘ bo psy sa wychudzone :-( ! Mal - proszę skontaktuj się z bernardynami czy mogą Szarika jakoś zabezpieczyć zanim go zabierzemy? karmę mu dostarczyć? chociaż lepiej by było żeby psa przechowali kilka dni aż poukładamy wszystko ??? wychodzi na to, że sprawa jest pilniejsza niż mogło się nam wydawać!

1

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Dziewczyny po negocjujcie z Hotelem - jadą tam dwa psiaki od czarodziejki - razem po 15 zł za dobę też powinno być dobrze. To w końcu 450/ 465 zł za psa. Spróbujcie.
Co do głodowania u Czarodziejki to chyba jakiś żart, przecież widać że psy są dobrze odżywione. Fakt że [B]Toro przyjechał do mnie chudy [/B]ale podejrzewam że to wynik nie dopuszczania go przez inne psy do miski. U mnie też muszę stać nad nim albo odizolować inne psy.[/QUOTE]


Lilu, umknęło Ci, że Toro miał [B]przystanek ponad półtora miesięczny w lecznicy.[/B].. i [B]już[/B] był tylko chudy.

Bardzo możliwe, że takie było podłoże wychudzenia przed przystankiem... ale to także jest wymowne i niejako charakteryzuje i warunki i opiekę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Wieczorem skontaktuję się z fundacją BERNARDYN czy zgodziliby się zbierać na Szarcia.[/QUOTE]

Mal, kontaktuj się jak najszybciej z Fundacją... i w sprawie konta... i sytuacji teraz ujawnionych:shake:
Zawsze najlepiej jak opiekun dogaduje się bezpośrednio z osobami na miejscu...

Na FB pojawiają się deklaracje pomocy, ale pamietajcie, to najczęściej pomoc jednorazowa, ale ile uda się nazbierać teraz, to lżej bedzie potem. A staruszek dobrze jakby miał zapas... toż to staruszek właśnie!

Zmieńcie tytuł... sprawa jest ekspresowa!!!!

Link to comment
Share on other sites

padł pomysł na fb żeby spróbować z zawiezieniem go do hotelu i dogadać się co do płatności z dołu a nie z góry za miesiąc - byle by psa już tam zabrać! co Wy na to? a przede wszystkim co hotelik na to?

no tytuł powinien zostać zmieniony! teraz to nie groźba przytuliska!!! tam nie miał źle

Link to comment
Share on other sites

Dlatego nie ma zdjęć.
No ja karmię karmą i to nie tanią. I niestety ale większość psów u mnie jest lekko za gruba co wcale nie uważam ze robię dobrze. Jedynie Grina jest chuda - ale zauważyłam właśnie dzisiaj że podgardle jej wisi tłuste. Ale nie o tym chciałam. Czarodziejka nigdy nie karmiła karmą to i jej nie ma. Z tego co wiem to im gotuje. Czy nie było takiego też jedzenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Wieczorem skontaktuję się z fundacją BERNARDYN czy zgodziliby się zbierać na Szarcia.[/QUOTE]
Dal Misia było już trochę deklarujących.
Misio jednak jedzie do Fundacji Bernardyn
Deklaracje chyba nie są potrzebne
Moze te osoby przeniosą.
Jeśli moja deklaracja tam nie będzie potrzebna oddam ja Szarikowi, będzie 10 zł

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki :)

Zostałam poproszona o wypowiedzenie się na wątku odnoście hotelu Terier.

Hotel jest około 11 km ode mnie, więc całą ekipą jeździmy do hoteliku bardzo często, mamy tam same póki co 3 sunie, w piątek przyjeżdża kolejna.
Mogę Was zapewnić, że psiaki tam mają bardzo dobrą opiekę, są zarówno staruszki, jak i młode psiaki.
Boksy są w budynku ocieplonym i ogrzewanym. Ludzie pracujący w hoteliku mają bardzo dobre podejście do psiaków, a psy - piękne,lśniące futerko, psy są radosne, każdy boks ma swój osobisty wybieg + duży ogrodzony teren + długie spacery.

Ja hotelik polecam z czystym sercem :)

Jedną z mieszkanek hoteliku jest Diana z mojego banerka (bez łapki) - są tam zdjęcia, można wejść, zobaczyć i ocenić też stan psa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']
Bardzo proszę osobe z dogmanii odopowiedzialną za szarika o pojawienie się na fb i koordynowanie akcji między fb a tym wątkiem.
Chodzi o przeklejanie informacji stamtąd tutaj i odwrotnie.
Oraz o aktualizacje wydarzenia i informacji na fb.[/QUOTE]

Przykro mi, ale nie jestem w stanie czasowo śledzić wydarzenia na FB. Bardzo proszę o zastąpienie mnie w tym temacie! Czy może to robić osoba, która założyła wydarzenie?

[quote name='pietrucha204'][B] [/B]

[INDENT] [B][COLOR=red]WAŻNE DO OPIEKUNÓW PRAWNYCH PSÓW [/COLOR][/B]
należy zabezbieczyć psy przebywajace w tym miejscu w KARMĘ bo psy sa wychudzone :-( ! Mal - proszę skontaktuj się z bernardynami czy mogą Szarika jakoś zabezpieczyć zanim go zabierzemy? karmę mu dostarczyć? chociaż lepiej by było żeby psa przechowali kilka dni aż poukładamy wszystko ??? wychodzi na to, że sprawa jest pilniejsza niż mogło się nam wydawać!

1

[/INDENT][/QUOTE]

Już do nich piszę!

Rany to jakiś horror - nie ma jedzenia dla psów na miejscu?? Szarik ponoć jest raczej grubaskiem, tak pisały osoby, które widziały go ostatnich dniach. Jednak to, że jadł wczoraj nie znaczy, że będzie miał co jeść dziś czy jutro :(

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie mamy żadnego transportu, więc nie znamy kosztów. Poprzednio transport, który miał być do LILU załatwiała Pietrucha, wtedy koszt miał być w granicy 150 zł. W tej chwili z uwagi na inną ilość km pewnie będzie więcej.

Znalazłam info z fundacji BERNARDYN, że nie będą załatwiać karmy dla psów, bo nie mają jak. Szarikowi można jedynie jutro wysłać karmę kurierem - czy ktoś ma adres hospicjum??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Na razie nie mamy żadnego transportu, więc nie znamy kosztów. Poprzednio transport, który miał być do LILU załatwiała Pietrucha, wtedy koszt miał być w granicy 150 zł. W tej chwili z uwagi na inną ilość km pewnie będzie więcej.

Znalazłam info z fundacji BERNARDYN, że nie będą załatwiać karmy dla psów, bo nie mają jak. Szarikowi można jedynie jutro wysłać karmę kurierem - czy ktoś ma adres hospicjum??[/QUOTE]

ktora wie jak to jest daleko od czarodziejki do hotelu?

z tego co wiem, to jeszcze jeden psiak od cz. ma pojechac do tego samego hoteliku... najlepiej zabrac oba naraz i podzielic sie kosztami....

pytala juz ktoras na transportowym jakie sa mozliwosci ?

Link to comment
Share on other sites

Czekajcie, bo ja czegoś nie rozumiem. Wg fundacji Szarik powinien zostać zabrany, a jak nic się nie znajdzie do przyszłej zimy, to oni go wezmą do siebie. Czyli wnioskuję, że nie jest z nim jakoś fatalnie. Teraz piszecie, że głodzony i że zabierać natychmiast. O co tutaj chodzi??

Szar ma stałych deklaracji niecałe 300zł. Czasem się uzbiera jakaś górka, czasem trzeba przelew puścić z opóźnieniem. Finanse Szarika nigdy nie wyglądały dobrze. Teraz mamy tutaj pospolite ruszenie, a za miesiąc czy dwa nikt nie będzie o Szariku pamiętał i pies zostanie ze stałymi wpływami na poziomie 250zł z tym, że nie w hotelu za 300zł, a za 500. A ja zostanę razem z nim. Niestety czasy są ciężkie. Ja sama wiszę mu już trzy czy cztery wpłaty. Ale niestety ceny w sklepach galopują, jak byłam ostatnio kupić mięso swoim psom to mi oczy z orbit wyszły. Ludzie mają rodziny i swoje zmartwienia. Mniej chętnie będą otwierać portfele.

Kiedy Szarik przeprowadzał się do Czarodziejki, to sytuacja była bardzo podobna, tylko na zdecydowanie mniejszą skalę. Fakt, że okoliczności były inne. W każdym razie osoba, która rekomendowała DT u Czarodziejki, to rekomendowała także hotel terrier. Wychodzi na to że na równi stawiała super raj dla piesków w terierze i katownie, umieralnie u Czarodziejki? Bo tak wynika z tego co ostatnio zostało tutaj napisane.

Edited by bazylowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']ktora wie jak to jest daleko od czarodziejki do hotelu?

z tego co wiem, to jeszcze jeden psiak od cz. ma pojechac do tego samego hoteliku... najlepiej zabrac oba naraz i podzielic sie kosztami....

pytala juz ktoras na transportowym jakie sa mozliwosci ?[/QUOTE]
tamtej zostaje u Bernardynów w DT na stałe:) hmm trzeba zobaczyć szczerców - nowy tomyśl, chociaż ona ma swój raj kilka km od szczercowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...