Jump to content
Dogomania

Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!


ana666

Recommended Posts

Ząbuś wita!
Grzeczna z maluszka psinka,mądra,bardzo szybko się uczy- "pilnujemy Ząbkowej łapeczki" i posiuśkiwanie niemal zupełnie opanowane.
Co Ząbek lubi podjadać najbardziej? - za żółty serek zrobi wszystko:loveu:
a jamniczy charakterek w Ząbeczku naszym też mieszka...:evil_lol:
Jutro Ząbek zobaczy morze - zobaczymy czy się chłopakowi spodoba,
tymczasem podsyłam do Danusi jeszcze kilka Ząbulowych zdjęć,również tych z ostatniego dnia pobytu w Bielsku Białej i podróży do Słupska (gdzieś mi się wcześniej zapodziały)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia noc Zębusia w Bielsku.
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2149/zabekostatnianocwbielsk.jpg[/IMG]

jade do Kasi
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3016/jadedokasi.jpg[/IMG]

ale mi dobrze
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8602/zabek.jpg[/IMG]

[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8961/zabek2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witamy,wiadomości,niekoniecznie dobre mamy...W moczu Ząbka wypatrzyliśmy krew,oczywiście co pierwsze,to mocz do badania i weterynarz.Tak więc,Ząbek został dokładnie obejrzany,zrobiliśmy USG.Psina ma zapalenie pęcherza moczowego,spore powiększenie prostaty- i tu,można by wziąć pod uwagę kastrację.Jeśli chodzi o zęby Ząbka samo czyszczenie nie wystarczy.Generalnie Ząbek umówiony jest na czyszczenie na piątek,ale zęby są w okropnym stanie,weterynarz stwierdziła; "Masywny kamień nazębny + zapalenie dziąseł.
Kieł szczęki lewy oraz przedtrzonowiec lewy-odsłonięta miazga zębów,prawdopodobnie zęby martwe-do usunięcia".

Póki co,Ząbek dalej dostaje antybiotyki,pojutrze czyszczenie zębów najprawdopodobniej z koniecznością usunięcia dwóch wyżej wymienionych.Można by przy okazji wykastrować chłopaka,z tym,że nie jestem obecnie w stanie wyłożyć koniecznej kwoty,ani na kastrację ,ani za specjalnie na dalsze leczenie.

Za dotychczasowe leczenie(USG i antybiotyki) i na piątkowe czyszczenie zębów, pieniążki przekazał Ząbkowi - Fredziu123.
Dziękujemy Fredziowi za tak ogromną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Na czyszczenie zębów,USG i antybiotyki,które dostał w Słupsku,pieniążki przekazał Ząbkowi Fredziu123,ale na temat jako takich pełnych kosztów dokładnie w klinice nie pytałam,nie wiem ile wyniosą,wiem jedynie,że Ząbkowa kastracja kosztowałaby 100zł,o przybliżony koszt ogólnego leczenia zapytam jutro,bo przed piątkową wizytą Ząbka i wyrzuconej parę dni temu,kotnej kotki,która trzeba szybko sterylizować,jutro na sterylizację umówiła się Łatka,przetrwałam dwie cieczki panny i nie chcę doczekać trzeciej:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!!
Przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam. Niestety mieliśmy problem z internetem. Teraz jest okey więc mogę w końcu coś napisać. Rzeczywiście miałam strasznego doła, że Ząbeczek nie mógł zostać w naszym domku. Niestety nasz ukochany Fredzio na to nie pozwolił. Mimo to myślami i sercem jestem przy Ząbku. Jedyną pociechą jest to, że psinka u Kasi ma bardzo dobrze. W ogóle Kasia jest tak wspaniałą osobą, nie znam drugiej takiej. Kasiu wielkie dzięki za twój trud i poświęcenie. Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fredziu123']Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!!
Przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam. Niestety mieliśmy problem z internetem. Teraz jest okey więc mogę w końcu coś napisać. Rzeczywiście miałam strasznego doła, że Ząbeczek nie mógł zostać w naszym domku. Niestety nasz ukochany Fredzio na to nie pozwolił. Mimo to myślami i sercem jestem przy Ząbku. Jedyną pociechą jest to, że psinka u Kasi ma bardzo dobrze. W ogóle Kasia jest tak wspaniałą osobą, nie znam drugiej takiej. Kasiu wielkie dzięki za twój trud i poświęcenie. Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa.[/quote]

Nie ma co sie zamartwiać, wszyscy wiemy że chciałaś pomóc;) wsparlaś go też finansowo co pomogło w leczeniu.
A co do tego że Kasia jest wspaniałą osobą nie mam wątpliwości, miałam ogromną przyjemnosć ją poznać i naprawde mało takich jak ona:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Z jamniczej skarpety dożymy na leczenie Zębusia 100zł. zobaczymy jak sprawy leczenia beda wyglądały dalej.[/quote]
Super:multi::multi::multi:
Moi rodzice dadzą 30 zł więc jak dostane numer konta wpłace 150zł.
Potem napisze na pierwszej stronie rozliczenie;)

Link to comment
Share on other sites

Ząbulinek Wita i pozdrawia wszystkich serdecznie

Zabiegu jakby nie było- Ząbek czuje się świetnie i tak też wygląda.
Ząbki białe,czyściutkie,dwa które należało usunąć-usunięte,po kastracji-malutki szew,teraz tylko wszystko musi ładnie się zagoić...

Ząbuś dziękuje z całego jamniczego serducha za pieniążki na leczenie,dziękujemy naszemu kochanemu Fredziowi,Danusi-jamniczej skarpecie,Ząbkowej wybawicielce-Anie ,i wszystkim którzy zechcieli wesprzeć leczenie Ząbka.
Dzięki zebranej kwocie i klinice,która jego leczenie potraktowała ulgowo,
na dzień dzisiejszy do zapłaty jest 110zł.

Za pozostałą kwotę, opłacimy dalsze leczenie antybiotykami(zapalenie pęcherza), a za pieniażki,które zostaną chcielibyśmy zrobić Ząbkowi prześwietlenie nóżki na którą mocno kuleje.Rozmawiałam dziś na ten temat z chirurgiem,i dobrze byłoby przejrzeć chłopaka jak należy i zobaczyć co się jeszcze w Ząbku kryje...

Fajniuśna ta nasza Ząbulina, przytulaśna strasznie, i uwielbia jeździć samochodem,dziś nie chciał wysiąść jak wróciliśmy od weterynarza-ja go wyjmowałam a on wskakiwał z powrotem.Prawdziwy pies podróżnik,identyczny jak moja Boni-boksia(pozdrawiamy Bońciową rodzinę-wiem,że Państwo zaglądają do Ząbka;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...