Jump to content
Dogomania

Jak zmusić psa do wymiotów??


KORONA

Recommended Posts

żadne oleje i oliwa - takie rzeczy to na zatwardzenie dobre, no chyba, że Korona chce żeby ta rękawiczke wydaliła drugą stroną to ok.

Jeśli chcesz jej zrobic tzw płukanie żoładka po domowemu to normalnie możesz wlewac psu czystą zwykłą wode, w dużej ilości - nawet doi 2 litrów na raz
Żeby wspomóc wyżygiwanie, po wlaniu tej wody możesz zaaplikowac psu swoje dwa palce wsadzone dość głeboko w pysk,

Normalnie tak jakbyś sama siebie do wymiotów chciała doprowadzić :wink: pies tez ma ten odruch

Trzymam kciuki za małą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA']A nie ma jakiś mniej drastycznych sposobów??[/quote]

Leczenie nigdy nie jest przyjemne :roll:
Jesli pies, Ci nie zyga na komendę, to ja innego nie znam

Co najwyżej możesz spróbowac z tymi palcami w pysku, bez wody, ale to nie daje gwarancji, ze mała wyzyga rękawiczke, z wodą ona może po prostu wypłynąc

Link to comment
Share on other sites

Dobra dzwoniłam w imieniu Korony do weta i oto co mi poradzono

Zapodaje sposób, na przyszłośc jakby kto miał taki problem
Korona go właśnie stosuje :wink:

Kazali małą napoić wodą utlenioną, po prostu wlać jej w pysk cała buteleczke, podobno to sie spieni w żoładku i zmusi ją do wymiotów

Laska proponowała jeszcze lekki roztwór Ludwika (tego do garów :o ), żeby tą piane wywołac, ale nie będziemy w psiaka pakowali detergentów :roll:

Jesli to nie pomoże to zaaplikowac olej parafinowy - tez całą buteleczke, ale nie na raz, tylko rozłozyc podawanie tej parafiny na kilka godzin - po czymś takim psiak dostanie srania i powinnien wydalic niepożądany przedmiot

To tyle

Link to comment
Share on other sites

Zalecenia weta są takie:

Napoić małą wodą utlenioną, wlać jej w pysk cała buteleczke. Podobno ma to sie spienić w żoładku i zmusić ja do wymiotów

Druga opcja jest taka: lekki roztwór Ludwika (tego do garów ) :o

Jesli to nie pomoże to trzeba zaaplikowac jej olej parafinowy - tez całą buteleczkę, ale nie na raz, tylko rozłożyc podawanie tej parafiny na kilka godzin - wtedy mała dostanie srania i rękawiczka powinna wyleźć.


DZIĘKI PIKA :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA'][b][size=7]ZJADŁA[/size][/b] :o :o

Ale rękawiczka juz odzyskana :roll: Zeszło 3/4 buteleczki wody utlenionej i zaraz potem mała zwróciła.

Teraz sie do mnie nie odzywa :evilbat:[/quote][b]

Na jej miejscu też bym była wpieniona.... :wink: [/b]
A poważnie,dobrze że zwróciła :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] A nie mówiłam że coś z olejem?[/quote]
nooo, tylko ten olej nie dziala na otwór gębowy :lol: u psa przynajmniej :wink:

[quote name='KORONA'] Teraz sie do mnie nie odzywa :evilbat:[/quote]

To Ci nie powiedziała , czy ma zamiar jeszcze kiedys wyciąć Ci taki numer ? :evilbat:

Dobrze, że poszło to tak szybko :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...