Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

[quote name='yunona']Proponuję Harutka na atak:evil_lol::diabloti: a Ferkę jako cheerleaderka :eviltong::p[/QUOTE]

Czyli mamy trzeciego napastnika..
A do cheerleaderek dorzucę dwie moje wiekowe golaski Tinkę i Polcię.
Dumka za za grube futro, nie da jej się rozebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnesTm']a propos piłeczek :) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=4PcL6-mjRNk&feature=player_embedded#%21"]http://www.youtube.com/watch?v=4PcL6-mjRNk&feature=player_embedded#![/URL][/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol:
Widzę że ten filmik wszystkich zauroczył. Przed chwilą na poprzedniej stronie wkleiła go deer.

A propos piłeczek, dzisiaj w UWADZE w TVN bedzie anita_happy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tobik też się zgłasza do drużyny zawsze chętny do gry w piłkę:cool3: tylko nie wiem na jakiej pozycji :multi:Podziwiam Goliacika za ten wślizg pod szafę mój Tobi ustał by i mruczał żeby mu sięgnąć.Jak się bawi u nas piłeczką to często wgania ją za szafkę z telewizorem lub za kanapę i wtedy chodzi od jednego do drugiego i prosi żeby mu wyciągnąć :cool3:chociaż bez problemu by ją sięgnął:multi: Dorotko jego piłka nadal w stanie nie naruszonym:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Brakuje nam obrońców, więc bierzemy Tobiaszka do obrony.
Dumisia na cheerleaderkę, to moja druga Dumisia też. Celinka poszyje pomponiki :p

Goliacik sam jest jak piłeczka, grubiutki a ciągle w ruchu. Jeszce 2 lata temu wsuwał się pod ten drugi kredens. Ale kiedyś wszedł pod niego i ....już wyjść nie mógł. Nie muszę dodawać z jaką przyjemnością wyciągaliśmy go spod mebla ważącego kilkadziesiąt kilogramów.:diabloti:
Co jakiś czas Joosef podcina mu loczka na siusiaczku, bo szoruje nim o podłogę.

A propos piłeczek, jak Wam się podobał program z Anitką ?

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam-Anitka i Pani Zosia-Kobiety o wielkim SERCU-niestrudzone w swym działaniu i miłości do Braci Mniejszych.Oby takich ludzi,programów było więcej.....nie sposób się nie wzruszyć....nie przeklinać tych co zgotowali taki los Zwierzętom.

A co się tyczy specjalnych spotkań w szkołach-jak najbardziej - tylko jak zmienić zapatrywania rodziców tych dzieci?...bo mama mi kazała narysować łańcuch.....bo sąsiad zabił widłami szczeniaczki.....:-(:-(:shake:....urzędnik nie wie jak rozpoznać bezdomnego psa.....normalnie włos się jeży a pięści same zaciskają się....

Anitko jesteś WIELKA-:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12'][...]....urzędnik nie wie jak rozpoznać bezdomnego psa.....normalnie włos się jeży a pięści same zaciskają się....

Anitko jesteś WIELKA-:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Urzędnicy... to śmiech na sali....
straż miejska która przyjechała (po długim czasie) na wezwanie w sprawie jamniczki z tego watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/221995-Znaleziona-jamniczka-szukamy-nowego-domu[/url] - poproszona o podwózke do weta aby sprawdzić czy jest czip - strażnik zapytał Gosi czy nie może tego czipa recznie wymacać.

A Anita... istotnie malutka nie jest jakkolwiek to rozumieć :loveu:
Dobrze zę te biedne szydłowiaki mają taką osobę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnesTm']Nie oglądałam niestety :( gdzie można dorwać dzisiejszy odcinek?

Ps. Pozdrówcie i ode mnie Panią Anitę. Każdy kto pomaga naszym małym braciom jest moim najlepszym przyjacielem<3[/QUOTE]
Ja oglądałam powtórkę o 01.05, ponieważ wcześniej cięzko tyrałam na chlebek :). Anitę i p. Zosię podziwiam za tak ciężką pracę, nie wiem za co kasę biorą urzędasy w szydłowieckim UM a już szczytem była odpowiedź, że nie ma bezdomnych zwierząt i nikt nie wie jak rozpoznać . Pewnie UM ma największe zagęszczenie osób o IQ równym 2 ( jamochłony) ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy już kochane wiecie czy nie, ale Lejdi odeszła;( [*] [URL="http://www.facebook.com/events/318508101520888/334785226559842/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity"]http://www.facebook.com/events/318508101520888/334785226559842/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL]
zapalmy dla niej świeczki i chociaż tak jej podziękujmy za to ,że byłą tak wspaniałą i dzielną dziewczyną. [*][*][*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']po prostu chodzące święte krowy[/QUOTE]
Ja uważam że taki urzędnik który ma się zajmować sprawami zwierząt powinien mieć własnego czworonoga i to też powinno być kryterium podczas zatrudnienia:cool3: :crazyeye: Oglądałam Anitę ,wspaniała kobieta:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...