Jump to content
Dogomania

Bruno już w nowym domku!


Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nigdy tego nie zrozumiem skąd w ludziach bierze się tyle zła, szczycimy się swoim człowieczeństwem i tym, że tak bardzo różnimy się od zwierząt - niższego gatunku....rzeczywiście różnimy się, chyba tylko tym, że zwierzęta zabijają, aby zdobyc pożywienie i w obronie własnej, a my? dla zabawy i okrucieństwa..:placz:wstyd mi za ludzi...:mad:to wszystko jest takie niesprawiedliwe...świat zmierza w złym kierunku i szkoda tylko ,że nasze prawo jest po stronie oprawców... :shake: w górę psiaku:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.::Blue_Lagoon::.']Toyota raczej możesz....ale to konto allegro Isadory, więc niech ona odpowie. ;)

Edit.
Dla Bruna można też wpłacać na osobne konto, które nie jest podane na żadnej aukcji, w ogłoszeniu itp.[/quote]

Toyota mozę wpłącić na to inne konto.

Link to comment
Share on other sites

Stan tego psa, ta jego przerażająca chudość, mnie dobija:placz::placz::placz:

Dajcie proszę o nim więcej info na wątek, o jego stanie zdrowia.
Sierść mu odrosła i błyszczy nawet. On je normalnie? Jeśli tak i nic nie tyje, to musi być jakaś choroba albo pasożyt(może tasiemiec nawet, bo jego zwykłe tabletki na robale nie biorą). Da się jakoś zdiagnozować przyczynę tej chudości?

Blue Lagoon, moja rada, offuj wątek gdzie się da i rozsyłaj zaproszenia na watek do ludzi na pw, bo mało to osób, a tak daleko nie zajedziemy:roll:

Poproszę numer konta na pw, to grosik od siebie dorzcę.

Link to comment
Share on other sites

[B]majqa[/B] Bruno był odrobaczany...Niepokoi mnie ta szczupłość i umówię go na wizytę u weta. Dostaje pełnowartościową karmę, więc powinien już się zaokrąglić. Przytył tylko troszkę. :(

[B]Bico [/B]dziś powysyłam PW, a Bruno zabiorę do weterynarza. Nie ma co gdybać, on ma pewno postawi jakąś diagnozę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.::Blue_Lagoon::.'][B]majqa[/B] Bruno był odrobaczany...Niepokoi mnie ta szczupłość i umówię go na wizytę u weta. (...).[/quote]
Tak, tak, czytałam. [SIZE=1]Rozważałam mimo to robalki, bo u jednej ze swoich niuń walczę z nimi i to solidną baterią leków, a mimo to nie powiedziałabym, że wygrywam. To drugi piesio w moim życiu, z którym mam aż taką bonanzę.[/SIZE] Jasna sprawa, że w przypadku Bruno przyczyn szczupłości może być wiele i koniecznie trzeba to wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...