Jump to content
Dogomania

Denis Kuzelj (BG)


warg2003warg

Recommended Posts

  • 2 months later...

Oj za zeby to u nas w ringu nawet psy schodzily bez oceny, zdyskwalifikowal je tzn. nie dopuscil do oceny nawet. I sadzac po wyborach i psach, jakie zajmowaly lokaty, to zeby przede wszystkim, pozniej dlugo dlugo nic no a pozniej te inne - w sumie wazniejsze - "czesci skladowe" psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Oj za zeby to u nas w ringu nawet psy schodzily bez oceny, zdyskwalifikowal je tzn. nie dopuscil do oceny nawet. I sadzac po wyborach i psach, jakie zajmowaly lokaty, to zeby przede wszystkim, pozniej dlugo dlugo nic no a pozniej te inne - w sumie wazniejsze - "czesci skladowe" psow.[/quote]
no własnie dlatego napisałam że zalezy od rasy :) w sh prawie wogóle nie sprawdzał :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

oceniał moją grzywkę na Słowenii

- na pewno patrzył na ruch
- na stoiku pies nie mógł się bać - dokładnie oglądał każdego psa - czy był dentystą nie pamietam... grzywki mogą mieć braki więc nie jestem w stanie tego stwierdzic
- preferował średnie grzywacze
- dobry handling

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam miłych wspomnień z tym panem.
Mojego psa w szczeniakach ani nie dotknął :mad:. Zeszliśmy z oceną obiecującą :evil_lol:. Wszystko ok. gdyby nie fakt że mój pies jak dotąd nie był ani razu bardzo dobry a obiecujący był tylko u tego pana.
Omijam tego pana szerokim łukiem bo nie chcę się denerwować.

Link to comment
Share on other sites

wiesz co ciezko powiedziec, jak sie super pokaże i nie bedzie miala wiekszych innych wad to moze zostac doceniona, pozatym Twoja mała bedzie wystepowala w kl.mlodziezy i jak wiadomo w tej klasie pokazują sie psy od 9 do 18 miesiaca zycia - wbrew pozorom jest to straszna rozbieznosc i wiadomo ze 18-nasto miesieczny pies bedzie lepiej wygladał (bedzie bardziej rozwiniety) niz 9-cio miesieczny

ja bym na Twoim miejscu spróbowała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja absolutnie nie polecam tego pana.Mialam okazje po raz drugi byc u niego na ringu przez przypadek (zmiana sedziego).Bardzo nie przyjemny,fatalne podejscie do psow - czesc przed nim uciekala.Mam wrazenie,ze traktuje psy jak rzeczy szarpiac za skore czy glowe... Sedziuje na odwal sie,jakby za kare.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jak ma swój dzien! to zachowuje sie na ringu jak ostatni zarozumiały, lekceważący ignorant.

to co wyprawiał na ringu na specjalistycznej na europejskiej naprawde doprowadziło do oburzenia ludzi nie tylko z polski!

handling, ruch a potem rzut lotką :diabloti:

ale wyzwania są dla ludzi :evil_lol: powodzenia będę trzymac kciuki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...