Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katik']To kiedy będzie ten drugi :evil_lol:[/QUOTE]
Ohoho i jeszcze troche pewnie :diabloti:

[quote name='jamnicze']Elegant miał nastrój do pozowania :)
[U][url]http://i1043.photobucket.com/albums/b436/DSHandling/11January2011/3.png?t=1294767742[/url][/U][/QUOTE]
Zdarza mu się :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, a na posłanku Bomba nie możesz się przespać?

Pzdr.[/QUOTE]
Asiaczku, widziałaś nasz transporter (mniejszy niż na Twoje baski)? Ja się tam nie zmieszcze :evil_lol: A tak w ogóle to musimy nowy zakupić, bo nam się drzwiczki zepsuły :roll: Mamy czas do Zabrza, bo wtedy Simbek jeździć zaczyna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A Ofi właśnie tak sobie ścielił na łóżku, tak wydrapywał miejsce, aż w końcu zleciał, aż mi go szkoda. Później jak wskoczył z powrotem to już nie próbował zmieniać kompozycji tylko od razu się w kłębek zwinął.[/QUOTE]
A jednak mądrala. Nie chciał drugi raz spaść...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A czym go przekonałaś, że transporterek jest lepszy niż Twoje łóżko...?

Pzdr.[/QUOTE]
Sam tak stwierdził :question:
Ale jak pościeliłam łóżko to zaraz wskoczył :lol:

[quote name='Zuza i Noddy']A Ofi właśnie tak sobie ścielił na łóżku, tak wydrapywał miejsce, aż w końcu zleciał, aż mi go szkoda. Później jak wskoczył z powrotem to już nie próbował zmieniać kompozycji tylko od razu się w kłębek zwinął.[/QUOTE]
Haha, skąd ja to znam, przekopać trzeba całą pościel i dopiero się położyć :diabloti: Womb już taki cwaniaczek, że nie spada :D
W wykonaniu Ofika na pewno komicznie to musiało wyglądać :lol:

[quote name='katik']U mnie jest zawsze tak samo, jak zmieniam pościel, to Magia razem z kotem leci, kto lepsze miejsce zajmie. :lol:
A to Simba nie ma własnego łóżka, tylko biedny w za ciasnym transporterku musi spać :evil_lol:[/QUOTE]
Miał takie fajne posłanie-ponton, ale jak się przekonał do transportera (na początku tam wchodzić nie chciał nawet), to porzucił posłanko i zaczął w transporterze spać. Ogólnie on kocha się wciskać w takie klitki, jak jesteśmy u babci to wpycha się pod biurko lub między pianino a szafę :D W okresie świątecznym uwielbia też u nas za choinką spać, a jak jeszcze stał duży wazon w salonie przy ścianie, to tam właził często.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']
Miał takie fajne posłanie-ponton, ale jak się przekonał do transportera (na początku tam wchodzić nie chciał nawet), to porzucił posłanko i zaczął w transporterze spać. Ogólnie on kocha się wciskać w takie klitki, jak jesteśmy u babci to wpycha się pod biurko lub między pianino a szafę :D W okresie świątecznym uwielbia też u nas za choinką spać, a jak jeszcze stał duży wazon w salonie przy ścianie, to tam właził często.[/QUOTE]
Doskonale to rozumiem. Magia tez zamiast spać na fotelu woli wcisnąć sie za fotel. To co, że podłoga twarda i zimna, ciasno i nie wygodnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...