Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='C&B']Może i lepiej - moja na zawał nie zejdzie :diabloti:
I słusznie - ja mojej socjalkę zawaliła - teraz tylko małe psy trawi, a z tymi 'wybranymi' nawet się bawi, głównie yorki i psy ich wielkości, budowy :diabloti:[/QUOTE]

Moj mały tez ma problemy z duzymi psami, ale Luna skutecznie mam nadzieje, go z nich wyleczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Może i lepiej - moja na zawał nie zejdzie :diabloti:
I słusznie - ja mojej socjalkę zawaliła - teraz tylko małe psy trawi, a z tymi 'wybranymi' nawet się bawi, głównie yorki i psy ich wielkości, budowy :diabloti:[/QUOTE]


A moja na odwrót - trawi tylko większe ;D
Jak zobaczy psy małe to po prostu robi się wstydliwa i taka niecziłałowa :P

No a co do budki z lodami na mickiewicza - będę :D Jeszcze tylko wyjdzie kilka dni przez o której co i jak :D

Idę spać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja też mogę jechać. ;)

[quote name='Iza.']Ja jestem chętna :cool3:
Tylko kiedy i gdzie ? dokładne info jakieś mi potrzebne.
A i może warto byłoby kogoś jeszcze z Białegostoku powiadomić, bo nie wszyscy tu zaglądają ;)[/QUOTE]

noo, to można napisać jeszcze do kogoś. :)


to jak, ostatecznie w parku?

Marta, no jak to jaka budka ? łośku, toż Ty obok niej przejeżdzałaś za każdym razem jak jechałaś na plac. ;p tam na mickiewicza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']
Iza- to będzie 11, w środę ;p Dzień wolny :) Gdzie.... no chyba ten park ;p Tylko nie wiem o jaką Wam chodzi tą budkę z lodami ;p
Jeśli nie bedzie padało- zjawimy sie[/QUOTE]

Ale o której ?

[quote name='Feigned']
noo, to można napisać jeszcze do kogoś. :)
[/QUOTE]

No to pisz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']No ja bym wolała troche wczesniej,bo sie ciemno juz szybko robi ;p
No jak mój reniferku? Która to !? :D[/QUOTE]

mniej więcej o 16 już jest ciemno, to o 13 jak się spotkamy to nie wystarczy? :lol:
nie no, jak chcecie to wcześniej może być.

oomg :evil_lol: jak wysiadasz na przystanku mickiewicza/akademia medyczna, tzn. ten pierwszy za pałacem Branickich. Idziesz ciągle prosto, tak jak w stronę Alfy i jesteś przy tej budce :lol:

[B]Iza[/B]a Ty nie możesz? :) to był Twój pomysł :evil_lol: odp. na Twoje pytanie była zawarta w drugim zdaniu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Sory, ale jestem chyba jakąś ciotą, bo nie wiem gdzie to ;p Huk, jakoś bede jechac 4 i wysiade tam i bede gdzies isc <hahaha>[/QUOTE]

:mdleje:
w B-stoku mieszka i takiego miejsca nie zna :lol:
jak będziesz iść tak jak napisałam to trafisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
oomg :evil_lol: jak wysiadasz na przystanku mickiewicza/akademia medyczna, tzn. ten pierwszy za pałacem Branickich. Idziesz ciągle prosto, tak jak w stronę Alfy i jesteś przy tej budce :lol:

[B]Iza[/B]a Ty nie możesz? :) to był Twój pomysł :evil_lol: odp. na Twoje pytanie była zawarta w drugim zdaniu :cool1:[/QUOTE]

to się dogadałyśmy :mdleje: ja myślałam o zupełnie innej budce z lodami, tej od strony kina forum :mdleje:

Nie mogę :cool1:
Nie chce mi się juz bawić w żadne organizowanie spacerów, bo juz nie raz tak było, że wszyscy chcą isc super, a pózniej nagle wszystkim coś wypada :cool1:
Nie znasz nikogo z Białegostoku kto się na dogo udziela ? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...