Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vini.']Ahahaha ^^
Kiedy to nie wiadomo, no mi chyba odpowiada ten 11 listopada, chyba, że pogoda nawali i bede miala angielski ;/ A miejsce... Hmmm :) Park? :)[/QUOTE]

Twoja łączka. :diabloti:

a tak serio to fajnie by było znaleźć takie miejsce gdzie można by było psy ze smyczy spuścić, ale o to chyba w Białym trudno. Chyba, że to ja taka niedoinformowana i przebywam w nieodpowiednich miejscach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ahah ^^ Od razu mówię- tam jest taka mała rzeczka i czasem tam dzieciaki w piłkę grać przychodzą ;/ Ale tak to spokój jest. Jedynie pod wieczór się jakieś żule zbierają. A tak, to fajna, zadbana łączka ^^ Dojechać tam można 21,23,25,28, ew. pasuje jeszcze 20,8,12, tyle, że wtedy trzeba się przejść z 5-10 minut :)

Link to comment
Share on other sites

a nie chodziło o to, żeby się spotkać w centrum i jechać razem na Zw? :cool3:
ja wiem mniej więcej gdzie to, tzn. możemy się spotkać np. gdzieś na Sienkiewicza i razem pojedziemy na ZW i tam Marta na nas na przystanku będzie czekać. ;)
w parku w sumie też mogłoby być, byśmy se pospacerowały chociaż. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym tam przy parku została, najwyżej psy sobie pospacerują, chodź moja jak zobaczy liście dostanie głupawki :evil_lol: Przecież jak po nich się biegnie jest taki fajny hałas :cool1: I wioskę mi robi :diabloti: A jak by w parku, t gdzie dokładniej? jest jakieś miejsce co się wyróżnia? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...