Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vini. A może tak w jakiś inny dzień byś chciała? ;)
Bo ja się wybieram po niedzielce może jakoś. Myślę, że w poniedziałek, bo muszę za wystawę zapłacić ;)
Ja jestem spoza Białego, ale mogę się przejść gdzieś.
Może ktoś jeszcze by chciał?
Tylko ostrzegam, że mam przytulaka - chihuahuę. :razz:
Może zalizać Wasze psy na śmierć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']Vini. A może tak w jakiś inny dzień byś chciała? ;)
Bo ja się wybieram po niedzielce może jakoś. Myślę, że w poniedziałek, bo muszę za wystawę zapłacić ;)
Ja jestem spoza Białego, ale mogę się przejść gdzieś.
Może ktoś jeszcze by chciał?
Tylko ostrzegam, że mam przytulaka - chihuahuę. :razz:
Może zalizać Wasze psy na śmierć :diabloti:[/quote]

Spoza Białegostoku, tzn skad jestes ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']Gródek ;) My się już raczej znamy ;d bo byłam tu wcześniej, ale się wkurzyłam i poprosiłam o usunięcie konta ;P[/quote]

Juz Cie kojaze :cool3:
Czyli jednek chi ;)
W jakim wieku malenstwo ?:cool3:
Bedziecie na wysta tak ? To moze sie spotkamy osobiscie ? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Chi jest i jest dog i jest kundelek. :razz:
Z tym, że doszłyśmy do porozumienia z mamą i hodowcą odnośnie doga.
To znaczy ja się jego szkolenia nie podejmuję, przyjmujemy, że jest to pies mamy i to ona ma jakieśtam na niego metody i szkoli go wspólnie z hodowcą, czyli ja się nie wtrącam ;)
Chciałam wraz z mamą, po klopotach z dogiem mieć w miarę spokojnego, kolankowego pieska, dlatego też po jakimś czasie i po poszukiwaniach odpowiedniego znalazłyśmy Desi ;)
A dog w tej chwili, po zmianie metod szkolenia jakby się uspokoił i najprawdopodobniej bedzie go można zobaczyć na wystawie w Białymstoku.
Mnie niestety na wystawie nie będzie, chyba, że jakimś cudem zdążę na drugi dzień, choć wątpię, ponieważ jadę na wycieczkę do Grecji i wracam właśnie 30, tylko niewiadomo o której godz. :(
A więc Desi jest z hodowli Chilandia, pojechaliśmy po nią do Warszawy, bo wtedy do wyboru w podlaskim były tylko 'Rosołowe Gwiazdki', które nie są polecane, a my chcieliśmy mieć psa z dobrym pochodzeniem. Desi urodziła się 20 grudnia 2008, czyli ma niecałe 8 miesięcy. Niestety jeszcze nie wiemy jak u niej będzie z wystawami, możliwe że będziemy jeździć, ale raczej tylko dla rozrywki, nie późniejszej hodowli, bo Desi ma niestety kłopoty ze zgryzem :( (we środę czeka ją wizyta u weterynarza, nie dość że zgryz krzywy, to jeszcze zęby długo wyłażą :<). A jak wiadomo u chihuahua bardzo się ten zgryz liczy i jest surowo oceniany. Mimo, że sunia według znawców śliczna (bo jest śliczna ha :loveu:) i oryginalnie umaszczona (ma rude 'piegi' :)) to z wystawami jak mówiłam, wątpliwe. Za to doga będziecie mogli podziwiać, patrzcie na tego co zdemoluje całą wystawę - to pewnie będzie on :cool3:. Jak ja się cieszę, że mnie przy tym nie będzie ^^
Jeśli pozwolicie, dam jej zdjęcie tutaj ;)
[IMG]http://th05.deviantart.net/fs47/300W/f/2009/216/4/4/My_Chihuahua_by_Esmey.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-08/09595e87.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-08/40e1680c.jpg[/IMG]
ojej.. i macie już mój nr telefonu ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']Vini. A może tak w jakiś inny dzień byś chciała? ;)
Bo ja się wybieram po niedzielce może jakoś. Myślę, że w poniedziałek, bo muszę za wystawę zapłacić ;)
Ja jestem spoza Białego, ale mogę się przejść gdzieś.
Może ktoś jeszcze by chciał?
Tylko ostrzegam, że mam przytulaka - chihuahuę. :razz:
Może zalizać Wasze psy na śmierć :diabloti:[/quote]

to może i ja bym się z białasem przeszła, ale zależy w jaki dzień :eviltong:
tylko ostrzegam, on jest szalony i wcale nie wymyślam. :lol:

a Vini. nie ma na razie, chyba za jakieś 2 tyg. będzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Feigned -bardzo chętnie ;) Bo ja to kurczę jestem przyjezdna, jutro jak się okazuje, będę w mieście, tak więc jeśli masz ochotę się przejść to możesz puścić cynk na kom (numer na blaszce na zdjęciu Desi :D haha). Bo jutro muszę zajść do związku i kupić rzeczy na wyjazd, a tak to nie mam nic do roboty i trzebaby jakoś połazić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']Feigned -bardzo chętnie ;) Bo ja to kurczę jestem przyjezdna, jutro jak się okazuje, będę w mieście, tak więc jeśli masz ochotę się przejść to możesz puścić cynk na kom (numer na blaszce na zdjęciu Desi :D haha). Bo jutro muszę zajść do związku i kupić rzeczy na wyjazd, a tak to nie mam nic do roboty i trzebaby jakoś połazić ;)[/quote]

ja dzisiaj nie za bardzo. :shake:
mogę w sobotę np. albo w następnym tyg. :eviltong:
wyślę Ci swój nr na pw, jak będziesz w którymś z tych dni w B-stoku to napisz sms-a to się spotkamy. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No w sobote to się wybieram zobaczyć Klub Radosny Pies ;)
Ale to tylko wybieranie się na razie ;d
W następnym tygodniu nie będzie mnie w Polsce ;)
Wracam na drugi dzień białostockiej wystawy dopiero, i to nie wiem czy bede na niej.
Jutro może? Bo będę jechać tak ok. 16, coś takiego.
A Desi dziś była u psiego fryzjera nawet ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']No w sobote to się wybieram zobaczyć Klub Radosny Pies ;)
Ale to tylko wybieranie się na razie ;d
W następnym tygodniu nie będzie mnie w Polsce ;)
Wracam na drugi dzień białostockiej wystawy dopiero, i to nie wiem czy bede na niej.
Jutro może? Bo będę jechać tak ok. 16, coś takiego.
A Desi dziś była u psiego fryzjera nawet ;D[/quote]

uhuu. :cool3: a gdzie u fryzjera byliście?
ja z Axelem się właśnie wybieram. :diabloti:
oo to super, idziecie na kurs od września?
jeśli tak to pewnie będziemy się spotykać w klubie, bo my właśnie skończyliśmy 1. kurs, teraz na 2. się wybieramy :eviltong:
ja sobie zapiszę Twój numer i w razie czego się odezwę jeszcze dzisiaj albo jutro to się może jutro spotkamy. ;)

Link to comment
Share on other sites

No super ;)
Byliśmy tam gdzie jest Len Polski.
Taka kobietka, która ma sznaucerka miniaturkę tam prowadzi ;)
Desi się zapoznała z psami (nie wiem co z nią nie tak, w nowym miejscu strasznie się wstydzi i od razu chowa, by po chwili zacząć jakoś tak troche nieśmiało podchodzić do innych psów). Zrobiliśmy 'myju myju' i obcinanie pazurków ;) Właściwie poszłam zobaczyć, jak przygotowywać ją na wystawę, ale że pani miała akurat czas to obcięliśmy pazurki, wymyliśmy i pies śpi sobie umęczony :loveu:
Zastanawiamy się nad tym, żeby własnie pójść na ten kurs. Po pierwsze ciekawe towarzystwo :) Po drugie socjal z psami - ostatnio zauważyłam, ze mój pies jest trochę niezsocjalizowany (najzwyczajniej w świecie na tej wiosce nie ma normalnych psów.., więc wstydzi się ich na początku (później już jej od nich nie odgonisz ^^)). Ona bardzo lubi psy, i ogólnie inne zwierzęta (przepada za kotami i fretkami :)) i jest szalona, uwielbia skakać, bawić sie i ogólnie to raczej jest pojętnym psem. Myślałam nad Agility z kundelkiem, ale nie wypaliło. Może akurat z chihuahuą kiedyś to wypali? :cool3:
Bardzo chętnie bym się jutro spotkała ;) tylko tak może właśnie koło 15-16? Bo o 18 mam spotkanie w Bractwie w sprawie wycieczki. Przyjadę wcześniej to pochodzimy troszkę i się 'pozapoznajemy' ha :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esotiq']No super ;)
Byliśmy tam gdzie jest Len Polski.
Taka kobietka, która ma sznaucerka miniaturkę tam prowadzi ;)
Desi się zapoznała z psami (nie wiem co z nią nie tak, w nowym miejscu strasznie się wstydzi i od razu chowa, by po chwili zacząć jakoś tak troche nieśmiało podchodzić do innych psów). Zrobiliśmy 'myju myju' i obcinanie pazurków ;) Właściwie poszłam zobaczyć, jak przygotowywać ją na wystawę, ale że pani miała akurat czas to obcięliśmy pazurki, wymyliśmy i pies śpi sobie umęczony :loveu:
Zastanawiamy się nad tym, żeby własnie pójść na ten kurs. Po pierwsze ciekawe towarzystwo :) Po drugie socjal z psami - ostatnio zauważyłam, ze mój pies jest trochę niezsocjalizowany (najzwyczajniej w świecie na tej wiosce nie ma normalnych psów.., więc wstydzi się ich na początku (później już jej od nich nie odgonisz ^^)). Ona bardzo lubi psy, i ogólnie inne zwierzęta (przepada za kotami i fretkami :)) i jest szalona, uwielbia skakać, bawić sie i ogólnie to raczej jest pojętnym psem. Myślałam nad Agility z kundelkiem, ale nie wypaliło. Może akurat z chihuahuą kiedyś to wypali? :cool3:
Bardzo chętnie bym się jutro spotkała ;) tylko tak może właśnie koło 15-16? Bo o 18 mam spotkanie w Bractwie w sprawie wycieczki. Przyjadę wcześniej to pochodzimy troszkę i się 'pozapoznajemy' ha :D[/quote]


na Starobojarskiej?
ja tam byłam raz z Axelem, to chyba ta sama pani :cool3:
dla nas ten kurs dużo dał, Axel się zmienił, na lepsze oczywiście ;) bo wcześniej to był taki szajbus, że szok, przy psach wogle nie chciał pracować.
to ja Ci później esa napiszę czy mogę a gdzie chcesz się spotkać ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[SIZE=3][B]HALO, HALO !!![/B][/SIZE]


Słuchajcie 29-30 sierpna będzie wystawa psów rasowych, będę potrzebowała po 8 osób na jeden dzień do stania przy stoliku i chodzenia z puszeczką. Cztery osoby na rano od 10 do 13 i cztery od 13 do 16 a nawet 17.

Sobota 10-13
*
*
*
*
Sobota 13-16
*
*
*
*

Niedziela 10-13
*Iwona&Wiki
*
*
*
Niedziela 13-16
* monia3a
* jaanna019
*
*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...