Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

[quote name='Vini.']Ja moge :) Co prawda 18 lat nie mam, ale myślę,że się nadam :) Spytam sie jeszcze Magdy (Feigned) :)[/quote]

Nie potrzebne jest 18 lat a chęci :roll:
Jakbyście się zdecydowały to zapraszam na Białostocki wątek zbiorczy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/bialystok-watek-zbiorczy-mamy-przepelnione-dt-57467/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kaskaSz']Hej! Mam pytanie- czy w pobliżu ulicy Fabrycznej, Cichej lub Starobojarskiej są jakieś parki w których można pochodzić z psem?[/quote]

takich "specjalnych" psich, to raczeej niee :eviltong:
ale planty są, w miarę nie daleko starobojarskiej.
trzeba tylko sienkiewicza dojechać do końca, aż do mickiewicza albo do legionowej (zalezy jak się jedzie) i już :cool3:
a kiedy się wybieracie?

Link to comment
Share on other sites

Feigned dzięki za info :) Chodzi mi o zwykły park lub miejsce gdzie można dłużej połazić z psem, bo w ten czwartek jedziemy do fryzjera, a moja mamuśka do lekarza i muszę gdzieś z psem się podziać, bo u lekarza nie wiadomo jak zejdzie. Na 8 musimy być w Białymstoku, na 10 mamy trymowanie, które potrwa ok. 2 godziny i nie będę miała co robić przed, po i w trakcie trymowania, a miasta kompletnie nie znam. :eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Esotiq']Ale żeście ucichli ! ;)
Odzywać się :lol:
Małe pytanie: od jakiego wieku przyjmują na wolontariat w schronie w Białym?[/QUOTE]


16 musisz mieć skończone, ze zgodą rodziców. :eviltong:
przynajmniej jak ja dzwoniłam to mi tak powiedziano ;)



.. no to kiedy spacer ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

W ten weekend Desi po wyrywaniu wampirzych kłów, jak mówiłam :diabloti:
Więc będzie zdechlak po głupim jasiu.
Następny tydzień to 5-6 czyli Międzynarodowa w Poznaniu.
A może by tak 11 listopada? Dzien wolny, środa?
Może trochę ludu by się zeszło!

Link to comment
Share on other sites

O, to ja wiem gdzie Wiejki są ! :)
Zresztą znam wszystkie wioski naokoło :D
Ja dokładniej to mieszkam koło Gródka, jak Grodek się kończy to przy szosie do Bobrownik jest miejscowość 'Waliły-Stacja' no i ja tam mieszkam wraz ze swoim zwierzyńcem :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ej, ziom to wiesz... Chyba przed Waliłami samymi jest taki skręt w prawo, nie?:D Tak na ukos. Ja tam zjeżdżam właśnie :D Kurde, szkoda, ze troche blizej do mojej babci nie mieszkasz, to bysmy sie mogly spotkac ^^ Wiesz, na wakacjach czy cos to ja bardzo chetnie ;] Mama nie bedzie przynajmniej zla, ze do babci nie chce jezdzic :D A orientujesz sie moze ile mniej wiecej jest km od Gródka do Wiejek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...