Jump to content
Dogomania

Brańsk- Kolejne psie nieszczęście! Malutka suczka Shira. Jest w fundacji EMIR! Ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

[quote name='ewcia1994dg']Moniśka gratuluje sreberka:lol::lol::lol: Widzę, że wszystko idzie jak po maśle.Żeby tak udało sie jeszcze sprawdzic ten domek dla Alutki.
Uważam, że sprawdzenie domku jest konieczne. Ja raz też dałam się nabrac na wspaniałą rozmowę przez telefon a na drugi dzień sunie trzeba było odebrac spowrotem:-([/quote]
asiaf1 sprawdzi ten dom dla Alutki w Legionowie- Asiu wielkie dzięki:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcialabym podac wiadomosc, ze dogrywamy sie w sprawie transportu Schiry. To juz jutro. Kontenerek zalatwiony dla Schiry do przewozu. Weterynarz i moj znajomy czekaja na suczke w Warszawie. Jo37 bedzie wieczorem w domu, to ja , moniska i Jo dogadamy sie z jakiego miejsca w Bransku odebrac jutro Schire.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Chcialabym podac wiadomosc, ze dogrywamy sie w sprawie transportu Schiry. To juz jutro. Kontenerek zalatwiony dla Schiry do przewozu. Weterynarz i moj znajomy czekaja na suczke w Warszawie. Jo37 bedzie wieczorem w domu, to ja , moniska i Jo dogadamy sie z jakiego miejsca w Bransku odebrac jutro Schire.[/quote]
ok, najlepiej wczesniej wiedziec.
Kurcze Jo37 czy byłby możliwy transport na popołudnie lub pozniej? Bo wiesz święto jutro, na 10 do koscioła i procesja a potem wzielabym suczke do siebie i w ustalona godzine przyszla w umowione miejsce..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniska']ok, najlepiej wczesniej wiedziec.
Kurcze Jo37 czy byłby możliwy transport na popołudnie lub pozniej? Bo wiesz święto jutro, na 10 do koscioła i procesja a potem wzielabym suczke do siebie i w ustalona godzine przyszla w umowione miejsce..[/quote]

Jo37 bedzie w domu wieczorem, to porozmawiamy o godzinie przyjazdu. Ekipa w Warszawie przygotowana na przyjecie Schiry, wiec teraz tylko ustalenie godziny odbioru suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Jo37 bedzie w domu wieczorem, to porozmawiamy o godzinie przyjazdu. Ekipa w Warszawie przygotowana na przyjecie Schiry, wiec teraz tylko ustalenie godziny odbioru suczki.[/quote]
ok to ja czekam li1 sluchaj skoro w Szwecji psy znajdują szybko domy to moze wzielabys jeszcze jakiegos psiaka z Branska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniska']ok to ja czekam li1 sluchaj skoro w Szwecji psy znajdują szybko domy to moze wzielabys jeszcze jakiegos psiaka z Branska?[/quote]

Psy nie znajduja domow w Szwecji szybko. Ja szukam tych domow. Psy nie moga byc agresywne. Najszybciej znajduja dom psy malutkie i mlode. Cos w typie np. Balbinki. Jezeli Schira okaze sie starsza wiekiem, to zostanie u mnie w domu. Wiesz, ze ja musze zakwaterowac teraz Schire na okres min. 4 miesiecy, bo inaczej nie moze pojechac do Szwecji ( czipowanie, szczepienie i proby krwi na przeciwciala wscieklizny ).
Jakiego psa masz teraz na mysli ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Psy nie znajduja domow w Szwecji szybko. Ja szukam tych domow. Psy nie moga byc agresywne. Najszybciej znajduja dom psy malutkie i mlode. Cos w typie np. Balbinki. Jezeli Schira okaze sie starsza wiekiem, to zostanie u mnie w domu. Wiesz, ze ja musze zakwaterowac teraz Schire na okres min. 4 miesiecy, bo inaczej nie moze pojechac do Szwecji ( czipowanie, szczepienie i proby krwi na przeciwciala wscieklizny ).
Jakiego psa masz teraz na mysli ?[/quote]
pamietasz moze jak nie moglam znalezc suczki i zadnych psow na blokach nie bylo? Dzisiaj widziałam dwa z tamtej całej gromady. Jest szczeniak i taki psiak jak wilczek tylko że jest maly (moze do kolana) i ma białe skarpetki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Chyba jest jakieś nieporozumienie . Nic nie jest dograne . Mam tylko 1 kontenerek . Nie mam ani adresu ani telefonów a jest 22:21 . Przyjazd po południu nie wchodzi w grę .[/quote]
To mniej wiecej o ktorej bylabys w Brańsku??
Mozemy się umowic przy szkole od strony piaskowej gdzie jest spokojniej lub na PKSie gdzie jest wiecej ruchu.

edit: podaje numer poraz kolejny 517091001 lub 515193650

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Weterynarzowi w Warszawie pasuje kazda godzina. Moniska i Jo, zgralyscie sie ?[/quote]
Jo dzwoniła do mnie z pretensjami że nie przyjedzie. Za chwile sama tu napewno napisze.

Ja juz sie umowilam ze jutro suczke z rana bede miala u siebie. W takim wypadku bede musiala napisac do pati_c chyba ze masz inne rozwiazanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniska']Jo dzwoniła do mnie z pretensjami że nie przyjedzie. Za chwile sama tu napewno napisze.

Ja juz sie umowilam ze jutro suczke z rana bede miala u siebie. W takim wypadku bede musiala napisac do pati_c chyba ze masz inne rozwiazanie?[/quote]

W tej sekundzie nie mam innego rozwiazania, bo jestem zupelnie zaskoczona. Napisz do pati, sytuacja jest podbramkowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...