Jump to content
Dogomania

Brańsk- Kolejne psie nieszczęście! Malutka suczka Shira. Jest w fundacji EMIR! Ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewcia1994dg']Ja też sobie tak marzę... biedny białasek. On chyba też jest mały Pipi???
I jaki śliczniutki.
Czemu to wszystko musi byc takie trudne:shake:[/quote]

A gdzie jest zdjecie bialaska ?

Link to comment
Share on other sites

Moniśka,czy wiesz co u Sziry?
Dla białaska/dostał imię Skubi/ chyba wątek założę.Przdało by się go z tamtąd zabrać.On mnie jak teraz tylko zobaczy,to wrzeszczy,piszczy,podsikuje ze szczęścia.Jest taki zaborczy,że jak Żaba/jamniczka p.Stasi/podbiega do miski,to odgania ją,warczy i chce ugryźć.Poprawił się i jest śliczniutkim pieskiem.Jego opiekunowie co kilka dni dają mu jeść.Dzisiaj np.była w garze zupa szczawiowa z chlebem i muchami.Nie wiem,ale chyba kwaśna,bo nie jadł.A mamy Demonka nie ma nie stety.Jak pokazałam na wątku jej zdjęcia,to na drugi dzień zginęła i chyba bezpowrotnie.Co dziennie jej szukam,pytam o nią,ale nikt nic nie wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Moniśka,czy wiesz co u Sziry?
Dla białaska/dostał imię Skubi/ chyba wątek założę.Przdało by się go z tamtąd zabrać.On mnie jak teraz tylko zobaczy,to wrzeszczy,piszczy,podsikuje ze szczęścia.Jest taki zaborczy,że jak Żaba/jamniczka p.Stasi/podbiega do miski,to odgania ją,warczy i chce ugryźć.Poprawił się i jest śliczniutkim pieskiem.Jego opiekunowie co kilka dni dają mu jeść.Dzisiaj np.była w garze zupa szczawiowa z chlebem i muchami.Nie wiem,ale chyba kwaśna,bo nie jadł.A mamy Demonka nie ma nie stety.Jak pokazałam na wątku jej zdjęcia,to na drugi dzień zginęła i chyba bezpowrotnie.Co dziennie jej szukam,pytam o nią,ale nikt nic nie wie.[/quote]
a ten białasek jak duży? waga, wzrost itp.?
załóż mu wątek jeśli ci ludzie go oddadzą bez problemu, zrobimy allegro, musimy pomysleć może o kastracji? i może się ktoś zakocha......
Pipi moge mieć prośbę? zanieś mu troche chrupek psich do tej miski bo on na kwaśnej szczawiowej to nie pociągnie długo......

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
SHIRA - mała księżniczka, zadomowiła się na dobre i egzekwuje należne jej prawa (miejsce w łóżku).Jest w ogólnym stanie dobrym.
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjZ_qPhvNiI/AAAAAAAAS0M/VGPhz1rjmnE/s800/044.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjZ_qXPoMGI/AAAAAAAAS0Q/zNLh6wAeHxg/s800/046.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjZ_qds05bI/AAAAAAAAS0U/aQWx_m4HZ9g/s800/047.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjZ_qj0dDeI/AAAAAAAAS0Y/8j8udrjrQLk/s800/048.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

Wczesniej pytalam p. Krystyny jak suczka i odpowiedziała że Shira ma sie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Enia,jestem u Skubi-ego dwa razy dziennie.Przed i po pracy.Dopuki pracuję nie ma problemu.Dzisiaj zupa aż urosła w tym garze.Obok stoi jeszcze chleb zielony,który dostał od swoich panów w poniedziałek.Państwo mówią,że jak ja karmię,to dlatego nie je.Przedtem jadł wszystko i jakoś nie zdechł.
A on już mnie pokochał.Jak podjeżdżam,poznaje po samochodzie i wyłazi z pod chlewa.Jak zaparkuję gdzieś dalej,to słyszy pracę silnika,ale nie jest pewny i dopiero jak odezwę się do niego to wyłazi.Inaczej siedzi biedak pod tym chlewem i sie boi wyjść.Jak odchodzę,wrzeszczy w niebo głosy.
Chrupki ma cały czas,nawet nie zjada.Nikomu jednak nie da.Przybiega Żabcia,to muszę jej dać oddzielnie i z daleka od niego.

Moniśka,dziękujemy.Pani Krystyno,dziękujemy za Shirę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena1']Mam w lipcu wyjazd na wesele w okolice Bielska , PIpi podaj adres Pani Stasi na pewno zawioze karme i jakas zywnosc do Pani Stasi.[/quote]

Fajnie by bylo gdybys znalazla czas i pojechala tam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie,tylko może jutro mi się uda to zrobić.A z drugiej strony,to oni nie chcą go oddać,więc nie wiem co robić.
Marzena1,zapytam p.Stasię czy zechce,żebym podała jej adres.Już piałam tutaj na wątku,że zarzucali mi,że wogóle o niej napisałam.Ale dziękuję,na pewno zapytam.Napisałam do Ciebie na pw.Dziękuję za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie Pipi czekam na Twoja odpowiedz , czy mam jechac do Ciebie i Ty podasz paczke ode mnie ? czy otrzymam adres do Pani Stasi za jej zgodą , tak jak napisałas mi na PW ,
ile tam jest psow razem z psiakami tej rodziny Pani Stasi .. ?? Mysle ze P Stasia nie bedzie miała nic przeciwko , zawsze mozna tez podac to przez Pomoc Spol. w Gminie , a jaka to jest Gmina??
To ze napisałas o takiej Pani to nic takiego ale w takich wypadkach podaje sie dane na pomoc bezposrednia do owej Pani i nie ma niedomowien , nr konta chociazby , czy spis rzeczy potrzebnych i adres do wysyłki ..tyle.
Chciałam jeszcze niesmiało zapytac , jaką aktualnosc ma banerek "cięzarna sunia mieszka na ulicy pilne dt ", nosi go ewcia1994 , przepraszam moze o czyms nie wiem ? ale chyba jest nieaktualny , jazeli idzie o Shire. Pipi postaraj sie o ten adresik ,,, dobrego dnia zycze i dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewcia1994dg']Pipi to może zakładamy wątek dla białaska/
Co o tym myślicie?
Szkoda go[/quote]
jestem za,
ale Pipi pisze ,że oni nie chcą go oddać wiec?
nic nie rozumiem, pies głoduje, nie biega, państwa nie ma, a jak już są to nie chą go oddać? to się kwalifikuje jako znęcanie i łamie ustawę......:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Widze, ze musze odswiezyc watek Shiry. Jest nadal u Emira, byla kobieta, co zastanawiala sie nad adopcja Shiry lub innej suczki. Wziela te inna, tak wiec Shira nadal szuka domu. Jezeli bede miala mozliwosc, to wezme ja do Sztokholmu na poszukiwanie domku, ale to dopiero pod koniec pazdziernika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Shira przyjechala do mnie do Sztokholmu. Podroz, aklimatyzacja w nowym kraju-bez problemu. Najpierw ja odsapne po podrozy, potem Shirunia zwiedzi stolice Wikingow, a potem szukam jej najlepszego domku pod sloncem. Zdjecia wstawi jak zwykle gagata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Szczęścia,dla Sziry,podziękowania Tobie li1.Bardzo się cieszę.Tam inna kultura,oby się udało.Prosimy o wieści i zdjęcia.[/QUOTE]

Wielkie... podziękowania li1.
Ja też z niecierpliwością czekam na zdjęcia i mocno... trzymam kciuki za ten domek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...