Jump to content
Dogomania

Brańsk- Kolejne psie nieszczęście! Malutka suczka Shira. Jest w fundacji EMIR! Ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

Jestem. Widzę dziewczynki, że przez wekend dużo się tu działo.DT załatwione tylko suni nie ma i następna biedulka na horyzoncie.Jak jest sunia to nie ma dt a jak jest dt to....Trzymam kciuki żeby sunia się znalazła. Wiem, że wy jesteście na miejscu i macie to wszystko na głowie ale musicie jej poszukac proszę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka mam dobre wiadomości. Dzisiaj kiedy szłam z koleżanką do szkoły przypadkowo powiedzialam o problemach z psami do adopcji itp bo wie że zajmuje sie tym. Kolezanka powiedziala że siostra jej (z podstawowki ale ktora to nie wiem), przyprowadzila jakas suczke na podworko i że niby byla przy szkole. Zapytalam o kolory i wszystko się zgadzalo, potem pokazalam zdjęcia z telefonu i zapytalam czy to ta suczka. Okazalo sie że to nasza Shira. Kolezanka zapytala czy przyprowadzic ta suczke skoro ona ma juz wszystko zalatwione. Wszystko poszlo z gorki, suczka jest jeszcze u niej. Asami mają dwa kaukazy. Teraz to tylko kwestia transportu. To co z tym transpirtem? Pisac do pati_c ? Bo na drugim wątku ktos chcial pomoc o ile sie nie myle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REJA']Super,że sunia się znalazła.Jeśli nikt się nie zgłosi to trzeba będzie transport
płatny zamówić:-(.A ten tymczas aktualny?[/quote]
Jest transport wszystko jest aktualne, tylko nikt się tu nie odzywa a bez kilku osob tu na dogo nic sama nie zalatwie, czas goni..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniska']Czemu nikt sie nie odzywa?? musze przeciez powiedziec kolezance co i jak a jutro nie bede sie z nią widzieć bo mam zawody sportowe i nie bedzie mnie w szkole[/quote].

Ja zadzwonilam do Jo37 w sprawie transportu i zagadalysmy sie. Wlasnie skonczylysmy rozmowe.

Link to comment
Share on other sites

Jo37 ma mozliwosc przywiezienia Schiry do Warszawy w czwartek lub niedziele. Bedzie czekal na nia weterynarz, ktory ja zbada. Od wynikow bedzie zalezalo, kiedy kastracja. Wet. oceni tez kiedy czipowanie i szczepienia, jaka karma ma dostawac, itp. Potem Schira pojedzie do Zabiej Woli, do Fundacji Emir. Z pomoca dobrych duszkow( ktore pomagaja mi tez znalezc dom dla Maji z OS, ktora mam na DT ) bede szukala jej domu. Jezeli Schira nie znajdzie domu w ciagu 4 miesiecy, przyjedzie do Sztokholmu, gdzie znajde jej dom. Jest mala i przytulasna, wiec ma duze szanse na adopcje w Szwecji. Adoptujacy podpisuja umowe adopcyjna, ja sledze losy psa. Jestem w Warszawie od czasu do czasu. Zdjecia i info o suczce bedzie od gagaty i ode mnie. To jest to , co moge zaproponowac dla Schiry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniska']Czemu nikt sie nie odzywa?? musze przeciez powiedziec kolezance co i jak a jutro nie bede sie z nią widzieć bo mam zawody sportowe i nie bedzie mnie w szkole[/quote]

Czy Schira moze zostac u kolezanki do czwartku ? Zobacze czy uda mi sie zalatwic transport na srode od innej osoby, bo rozumiem, ze kolezance trudno trzymac Schire przy kaukazach ( oczywiscie ze wzgledu na bezpieczenstwo kaukazow :lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Czy Schira moze zostac u kolezanki do czwartku ? Zobacze czy uda mi sie zalatwic transport na srode od innej osoby, bo rozumiem, ze kolezance trudno trzymac Schire przy kaukazach ( oczywiscie ze wzgledu na bezpieczenstwo kaukazow :lol:).[/quote]
zadzwonie do niej dzisiaj i zapytam. A teraz lece na zawody, trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do koleżanki i pytałam czy suczka może zostać do czwartku, zgodziła się. Njalepiej będzie tak: wróce w czwartek ze szkoły, pójde do tej koleżanki wezme suczke i o umówionej godzinie będe czekać w ustalonym miejscu. Suczka raczej nie będzie sie stresować bo ufa człowiekowi i jest wesoła.
W czwartek wracam ze szkoły o 14, li1 napisz o której będzie transport, gdzie mam czekać i o której godzinie. Moge przyjsc na PKS, pod szkołe lub w inne miejsce. Jak coś to proszę dzwonić 517091001

Link to comment
Share on other sites

Srebrny medal to super. W jakiej konkurencji startowalas ?
A w czwartek jest swieto. Masz szkole ?
Jo37, ktora ma przewiezc Schire, bedzie w srode wieczorem na necie. Teraz mam z nia tylko kontakt telefoniczny. Powiedziala, ze w 100% zabierze Schire do Warszawy w czwartek w ciagu dnia ( wczesnie ). Jezeli PKS bedzie latwo znalezc jadac samochodem, to podam jej to miejsce.

Link to comment
Share on other sites

O Boże,a dla Alutki domek nie sprawdzony???,a gdyby udało się sprawdzić,to Jo37 wzięła by Alutkę?Nic nie piszecie,to pewnie nie????Robię co mogę,żeby zdążyć do czwartku.Ja do Brańska,czy nawet do Białegostoku mogę zawieść suczki jak coś.To znaczy Alutkę dowieść do Brańska,albo obie dowieść do Białegostoku.Pan Arek p[o Alutkę do Warszawy by przyjechał.Tylko jeszcze domek nie sprawdzony,no?Jeśli nie wyjdzie to trudno,oczywiście nic się nie stanie?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Srebrny medal to super. W jakiej konkurencji startowalas ?
A w czwartek jest swieto. Masz szkole ?
Jo37, ktora ma przewiezc Schire, bedzie w srode wieczorem na necie. Teraz mam z nia tylko kontakt telefoniczny. Powiedziala, ze w 100% zabierze Schire do Warszawy w czwartek w ciagu dnia ( wczesnie ). Jezeli PKS bedzie latwo znalezc jadac samochodem, to podam jej to miejsce.[/quote]
piłka nożna :cool3: uwielbiam ją :cool3:

Zapomniałam że w czwartek jest święto, nie mamy do szkoły. Jak już będziesz wiedzieć co i jak to koniecznie pisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena1']Nie znam dokladnie watku , ale czy pieniadze na transport Shiry sa potrzebne?
jezeli tak , chetnie sie dołozę do składki.:razz:[/quote]

Wielkie dzieki za chec pomocy. Ja zaplace za transport Schiry, ale czy Ty, dobry duszku, MARZENO1, moglabys rzucic okiem na watek drugiej suczki z Branska, Shivy ? Tam moze bedzie potrzebna pomoc finannsowa przy ew. przewozie Shivy do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Wielkie dzieki za chec pomocy. Ja zaplace za transport Schiry, ale czy Ty, dobry duszku, MARZENO1, moglabys rzucic okiem na watek drugiej suczki z Branska, Shivy ? Tam moze bedzie potrzebna pomoc finannsowa przy ew. przewozie Shivy do hoteliku.[/quote]
dokładnie, ja podrzuce przy okazji link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bransk-shivia-suczka-mix-shar-peia-konieczny-dt-znowu-moze-wrocic-na-ulice-135556/index80.html#post12424684[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Moniśka gratuluje sreberka:lol::lol::lol: Widzę, że wszystko idzie jak po maśle.Żeby tak udało sie jeszcze sprawdzic ten domek dla Alutki.
Uważam, że sprawdzenie domku jest konieczne. Ja raz też dałam się nabrac na wspaniałą rozmowę przez telefon a na drugi dzień sunie trzeba było odebrac spowrotem:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...