Jump to content
Dogomania

Pudlowy piknik 2009


lilix4

Recommended Posts

Krótko, zwięźle i na temat:
Padła propozycja zorganizowania pikniku:
- miejsce: Sokolniki pod Łodzią
- teren prywatny, ogrodzony, nad wodą
- noclegi na terenie: w namiotach lub materace i śpiwory pod dachem bez możliwości nocowania w osobnych pokojach.
Zapewne gdzieś w okolicy znajdzie się hotel lub pensjonat z pokojami do wynajęcia.

Termin: weekend do ustalenia, w przybliżeniu koniec sierpnia początek września 2009.

Proszę o konkretne propozycje i zapytania i ewentualne deklaracje bo jak się nas dużo najedzie to płot trzeba będzie przestawić;) :evil_lol:
Głównego sprawcę zamieszania proszę o ujawnienie się w razie zapytań bo ja tylko przekaźnik jestem.
Mam nadzieję że wszystko dobrze napisałam w razie błędów proszę o telefon to poprawię:p

Link to comment
Share on other sites

O, ja bym chętna była:multi:
IraKa to Soloniki w gminie Ozorków? szukam na mapie i tych Sokolników koło Łodzi i w łódzkim kilka.
Ten piknik dwudniowy??? Jeśli nie to ja mam 200km więc bez problemu objadę.
Głosowalabym za sierpniem, bo we wrześniu znowu szkolny kierat.
Proszę mnie ewentualnie liczyć podwójnie lub potrójnie;)
Na prowiant zrzuta, czy każdy sobie?

Link to comment
Share on other sites

Uściślając :
miejsce: Sokolniki Las k/Ozorkowa
woda jest (staw) jakieś 1000 metrów od posesji - w sam raz na spacerek.
Jedzenie raczej we własnym zakresie (jeszcze do przedyskutowania, zorganizowania się), możliwość zrobienia grilla na terenie, w pobliżu parę dobrych knajpek.
Wstępny termin 28-30.08

No i gdzie ci wszyscy chętni na piknik???:mad:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł na spotkanie się pudlarzy :)
Chętnie dołączyłabym z moimi dwoma dziewczynami tylko szkoda ,ze taki termin koniec sierpnia...bo 1 września do szkoły a wiadomo przed to gonitwa za ksiązkami itd... nie lepiej w połowie wakacje przełom lipca/sierpnia ?
chyba ,ze jest to związane z obecnością plażowiczów ?i psy nie miałyby możliwości pohasać .

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem za a nawet i przeciw:eviltong: pomysł super i też na pewno przyjadę aczkolwiek też bym był za tym co by było wcześniej tz. nie aż taki koniec wakacji. Może głupie pytanie i jeżeli dobrze czytam to pojawiamy się w Sokolnikach bez czworonogów??

Link to comment
Share on other sites

MMM to fajnie :D że ze zwierzami co do mojej osoby to propozycja by była taka że pomiędzy wystawą międzynarodową w Sopocie a międzynarodówką w Białymstoku, na tyle wyglancowane będą po Sopocie że jak taka duża ferajna się pojawi to będzie super efekt i do Białegostoku każdy zdąży przygotować zwierza :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Super sprawa. Zlot pudlarzy bardzo mi się podoba. Termin faktycznie byłby najlepszy w wekend pomiędzy Sopotem, a Białystokiem. Jeden problem i pytanie czy na zlot można zabrać całą psią rodzinę.:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:
:evil_lol: jak teren ogrodzony to chyba problemu nie będzie? :painting: Ale byłaby frajda dla właścicieli i psiaków.:sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Super sprawa. Zlot pudlarzy bardzo mi się podoba. Termin faktycznie byłby najlepszy w wekend pomiędzy Sopotem, a Białystokiem. Jeden problem i pytanie czy na zlot można zabrać całą psią rodzinę.:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:
:evil_lol: jak teren ogrodzony to chyba problemu nie będzie? :painting: Ale byłaby frajda dla właścicieli i psiaków.:sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Każdy może sobie wziąć rozgrzewki do woli :eviltong:,
grill będzie na miejscu to mięsko i kiełbaska mile widziana.
Coś gorącego będzie można również wypić :roll:.
We wrześniu to już zimno wieczorami więc chyba lepiej będzie w wakacje,
ale decydujcie. Teren jest duży i wszystkie psy się zmieszczą,
a niesforne :evil_lol::evil_lol: poprzywiązujemy .....do drzew których na terenie jest bardzo dużo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sprawcą zamieszania jest Pan Włodzimierz Jędra vel Aga od Pana Waldemara ;) :evil_lol:
Dzięki jego zaangażowaniu i dobrej woli będziemy mogli razem się spotkać.
Proszę głosujcie w ankiecie, termin na podjęcie decyzji to połowa czerwca. Później zmian nie przewiduję bo wyślemy korespondencję do nieinternetowych klubowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie siedzę przed kompem i pomyślałem jak by zebrać kilka przeszkód do agility i pobiegać wspólnie??? A może by to zaowocowało i w przyszłości by się namówiło zarząd klubu pudla co by zorganizować jakieś zawody agility dla pudli?? Jak się ten pomysł podoba :razz: ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z powodów osobistych p. Włodek musi zrezygnować z organizacji pikniku na swoim terenie:-(.
W związku z powyższym i zainteresowaniem ze strony klubowiczów postaramy się zorganizować taką imprezę ale prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku: maj, czerwiec - główny powód brak terenu z noclegami za rozsądną cenę w okresie wakacyjnym i brak miejsca dla psów.
Poszukamy dogodnego terenu i chętnych nas przyjąć gospodarzy (chodzi oczywiście głównie o psy). W zależności od warunków będzie to impreza jedno- lub dwudniowa.

Jeżeli macie na oku odpowiednie miejsce proszę o przedstawienie propozycji.
Wszelkie sugestie mile widziane:p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...