Jump to content
Dogomania

GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!


Kana

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja pójde do piekła bo obciełam brodę a raczej wyrównałam Miszce ale to był stan wyższej koniecznosci bo tego nie dało się rozczesac niczym a tutaj az tak źle nie wyglada i pewnie psiuńcio już na wystawe się nadaje ale czemu ciotki pokazac nie chcą???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Moja znajoma oddała sznupkę do fryzjera, a ta jej brodę obcieła na zero:-o Powiedziała im,że była skołtuniona :angryy: Agata wstydziła się wychodzić ze sznupkę na spacer.... wyglądała tragicznie...[/quote]


:crazyeye: to chyba był jakiś bardziej domorosły "fryzjer" niż ja :lol:

Link to comment
Share on other sites

bo ciotka brazowa i aparat dopiero wrociły do domu.

niestety za pozno,kana odrobine skrocila brode,w tylniej cześci (musialam naskarzyc,zebyśta nie mysleli,ze to ja :diabloti:)
U wlasciciela byl strzyzony calosc na krotko,procz brody i brwi (przezegnalam sie lewa stopa,hahaahhaahha :roflt:),bez falbany,bez długich wlosow na lapkach.Wlos tak z gora 5ciu miesiecy.Jest mocno zbudowany,spory,ale nie jest zatuczony,można z latwościa wczuc wszystkie żebra,jest akuratny.Taki kwadracik :)
Pies-REWELACJA!!!!!!!! dawno strzyzenie psa nie sprawiło mi takiej frajdy-grzeczny,stabilny,spokojny,cierpliwy,widac,ze zna maszynke,wszystko akceptuje,a co najwazniejsze-zero nerwow z jego strony.Pomyslcie o wszystkich dobrych cechach amerykańca-ten pies wlasnie taki jest.Ten,kto go przyganie,jezeli nie znajdzie sie wlasciciel-bedzie szczesciarzem.Piesek chetnie wyklada sie brzuszkiem do gory,mozna dotykac łap,brac na rece,całowac,akceptuje malutkiego kota-to jest sznaucerek marzenie.Do tego młody.Nie wyobrażam sobie,ze ktoś mogl go wyrzucic-nie takiego psa,raczej stawiam,ze sie komus zagubił...i mial kupe szczescia,ze trafil na kane,mogl teraz siedziec w budzie w schronie.

Kana ,dzieki,ze moglam poznac tego psa :loveu:

kochani,gromer ze mnie żaden,wiem,ze można obciac lepiej,ale robilam to z sercem i na pewno teraz wyglada atrakcyjniej.Foty zaraz.

tu jeszcze zaroslak.Pod tym gąszczem bylo pare opitych kleszczy.Oraz tatoo,w dwoch wersjach,bardzo prosimy o odszyfrowanie.Moze piesek nie jest z Polski?


sznaucerek zbyt dobrze zywiony nie byl,ma fajna siersc,bo sam z siebie,jest fajny,wiadomo-sznaucer,ale marna kondycja wlosa-zrudziały i wcale nie takie gęsty.Coz czasem ludzie z niewiedzy karmia marketówka :roll:.
Bo widac,ze byl bardzo dobrze traktowany przez wlascicieli.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ten tatuaż to wygląda jak zrobiony jakos "po domowemu".... :shake: nie wiem jak wyglądają tatuaże robione pisakiem, ale to jest jakies takie koślawe, że aż mi się psiaka szkoda zrobiło kto to robił :-o :shake:

może faktycznie PKPR ma takie tatuaże? zszokowało mnie to deczko :roll:

Link to comment
Share on other sites

no to czekamy na fotki bo to rzeczywiscie pies-marzenie a moze on komuś za suczką uciekł?
moze szokowac ale u mojej Duśki jeszcze mniej czytelny jest tatuaż tylko pierwszą literke mozna odczytac reszta zupełnie inna sie okazała niz myślelismy to tu też tak moze byc.
A co do marketówki to wiele ludzi ja daje psom z niewiedzy ja sama mam znajomego który jeszcze niedawno podawał chappi swojemu psu bo twierdził że to dobre jedzonko dopiero wet go przekonał ze jest inaczej a psina jako szczylek musiała pałaszowac taką karmę bo innej nie znała:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']
tak sie zastanawiam,czy nie powinnam głebiej mu brody sciąć,ale nie chcialam przedobrzyc,skoro i tak byl krotka.Wiec wole sie zapytac.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/134/b11df6799c1967dfmed.jpg[/IMG][/URL][/quote]

no powinnaś bo teraz wygląda jakby miał za długą kufę - tak nienaturalnie - o ile można mówić o naturalnym wyglądzie u strzyżonego psa :lol:

Link to comment
Share on other sites

malawaszka-fakt,te tatoo "maszynkowe" skladaja sie z punkcikow,a to troche jak dziara.
madziamm,u kany sa dwie sunie,piesek nie jest natarczywy,nie obwachuje ich nachalnie,sprawia wrazenie psa,ktory nie ma w głowie tylko suk,nie jest pobudzony.no,ale jak spotkal suke z cieczka,wszystko mozliwe...

Link to comment
Share on other sites

sunia z cieczką to zupełnie co innego niż bez, ale śliczności z niego niesamowite:loveu: :loveu: :loveu: a tej brody wcale takiej krótkiej nie ma Miszka miał po obcięciu krótszą jak dla mnie też można było ją jeszcze podrównac a psiak naprawdę slicznie się prezentuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pies cudoo!! Tyle wam powiem !
To chodzący ideał! :loveu:
On chyba nie umie zawarczeć a co dopiero ugryźć kogoś!
W domu spi cały czas lub siedzi na balkonie.
Nic nie niszczy nie za załatwia się!
Istny księżulek!
I tak go ochrzciłyśmy ... KSIĄŻĘ :loveu:

REWE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Pies cudoo!! Tyle wam powiem !
To chodzący ideał! :loveu:
On chyba nie umie zawarczeć a co dopiero ugryźć kogoś!
W domu spi cały czas lub siedzi na balkonie.
Nic nie niszczy nie za załatwia się!
Istny księżulek!
I tak go ochrzciłyśmy ... KSIĄŻĘ :loveu:

REWE![/quote]


Księciunio :loveu::loveu::loveu:

a tatuaż widzę (na sznaucerowym forum też tak został odczytany) jako A836 - taki sprawdzałyście?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...