Jump to content
Dogomania

XXXIV KWPR Przemyśl 06 września


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie wiadomo jak to bedzie z moim zostaniem na całości :(

Mam pokaz taneczny w Przemyślu :(
[B]
Saga200[/B] jesli mój brat nie będzie startował, to moge dać. Z tym, że to berneńczyk, a nie gończy ani terrier. Był dwa razy na JH i kilka razy na wystawie. A może sobie zrób "listę psów" zgłoś się na któregoś i przed wejściem na ring "wypróbuj", z którym bedzie Ci się najlepiej pracowało?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Saga200']No niestety...
Jak mam przesłać kserokopię rodowodu przez emaila? Oo Listom nie wieżę, a faxu nie mam ^^[/quote]

Zeskanuj rodowód (lub zrób mu zdjęcie), zmniejsz wielkość pliku w jakimś programie graficznym i wyślij plik z rodowodem jako załącznik w e-mailu.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ksero rodka wysłane dzisiaj pocztą. Dowodu wpłaty przelewem, niestety nie mogłam wydrukować, gdyż Raiffeisen jest czynny od 10:00, a ja o 7:00 wyjeżdżam na Chorwacje... Najwyżej pokażę na wystawie, czy coś się innego wymyśli...

Estowa, czyli dasz rodka Esty do związku na tego MP? ;) (jeżeli coś napiszesz, to sorry, ale nie odpisze, bo.... no wyjeżdżam, no :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Witam,

czy wybiera się ktoś może na przemyską wystawę z Krakowa i mógłby zabrać 1 osobę z małym psem (pies może jechac na kolanach lub w transporterku). Pokryję połowę kosztów paliwa i mogę jechać jako drugi kierowca.[/QUOTE]

wysłałam priva ;)

Link to comment
Share on other sites

My też już jakiś czas zgłoszeni i opłaceni :lol:

Będę też na Mlodym Prezenterze z lhasa apso, którego mam też pomóc wystawić :lol:

Gdyby ktoś potrzebował pomocy w wystawianiu lub przy porównaniu, bo np.ma kilka psów i potrzebne są wolne ręce, proszę śmiało pisać na PW. :lol:
Chętnie pomoge :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniłam do oddziału. Własciwie to nic odkrywczego się nie dowiedziałam.Nie byli w stanie sprawdzić czy mają moje zgłoszenie. Wysyłałam kilka maili ze skanami, które wracały. Wczoraj wysłałam skany i o dziwo nie wróciło, to może doszły. Facet z oddziału powiedział żebym wysłała na wszelki wypadek zgłoszenie elektronicznie jeszcze raz-co też zrobiłam. Potwierdzenia będą wysyłać podobno pocztą. Miejmy nadzieję że dojdą przed wystawą. Bo kiedyś do mnie przyszło po. Nie pozostaje nic innego tylko czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...