Jump to content
Dogomania

ARAD / Rumunia


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='narisowa']ktoś na forum poszukiwał info. bardzo proszę :
[URL]http://www.dog-show.ro/buletin_inscriere_as_chinologica.pdf[/URL][/quote]


Dziękuje to ja pytałam [URL="http://www.gorcorgi.go.pl"]Gorcorgi[/URL]

moja stronka hodowlana [url]www.gorcorgi.go.pl:loveu:[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jako zupełny laik jeśli chodzi o zagraniczne wystawki :oops: mam pytanie - czy to na którejś z tych CACIBówek można uzyskać tytuł Championa? Jeśli tak to to w jakiej klasie należy wystawiać? Niestety nie znam zasad na Rumunię :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium'][URL]http://www.ach.ro/buletine/arad2009.pdf[/URL]

Ceny są podane na 2 stronie, w prawym dolnym rogu.[/quote]

acha... Bo mnie się tylko 1 strona otworzyła, stąd moje pytanie.... Zamiast drugiej była tylko szara szarość... Ale ja mam neta przez jednego z operatorów komórkowych, więc to pewnie dlatego....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Jako zupełny laik jeśli chodzi o zagraniczne wystawki :oops: mam pytanie - czy to na którejś z tych CACIBówek można uzyskać tytuł Championa? Jeśli tak to to w jakiej klasie należy wystawiać? Niestety nie znam zasad na Rumunię :shake:.[/quote]
na obu można uzyskać ch ro za cacib wystawiając psa w klasie championów
jeśli pies nie ma żadnego championatu, to drugiego dnia jest open romania czyli też można zostać ch ro wystawiając w obojętnie jakiej klasie, tylko nie jestem pewna czy wówczas wystarczy cacib, czy trzeba uzyskać bob.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='narisowa']na obu można uzyskać ch ro za cacib wystawiając psa w klasie championów
jeśli pies nie ma żadnego championatu, to drugiego dnia jest open romania czyli też można zostać ch ro wystawiając w obojętnie jakiej klasie, tylko nie jestem pewna czy wówczas wystarczy cacib, czy trzeba uzyskać bob.[/quote]

Witam! błagam napiszcie ,czy ta Rumunia to bezpieczna dle trzech kobiet ,bez mężczyzny - Chodzi mi o Arad może ktoś już był.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22']I my bedziemy w Aradzie ponownie w tym roku :)[/quote]
Witam Cię kapka- o Boże jak to daleko jak najlepiej jechać ,gdzie nocować i za ile może wiesz. Podziel się wiadomością. W tym samym czasie jest w Komarom trzy wystawy i nie wiem na którą jechać. jakiego masz pieska /rasa/ Trochę się boję tej Rumunii. Irena

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AnkaW']Kochana my w dwie baby jedziemy, a wy w 3 się boicie :evil_lol:[/quote]
nie ma się co bać jest tak samo bezpiecznie jak u nas :diabloti:
AnkaW może się spotkamy zastanawiamy się nad tymi wystawami trzeba skończyć rumuńskie Championaty naszym kudłaczom ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...