Jump to content
Dogomania

MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)


xxtruskawaxx

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anastacia']
No tak, nie rozumiem co jest dziwnego w tym, że podpisuje się umowę adopcyjną, albo, że sprawdza się warunki, wiadomo, że się staramy dla bullowatych pociech jak najlepiej, by nie wpadły w niepowołane ręce :mad:[/quote]

jak to co dziwnego? Dla mnie niestety nic dziwnego, mam na codzień, na osiedlu takie coś :| Ludzie kupują wszelkie bulle i asty jako przedłużenie swojego zbyt małego.... khem.. ego, puszczają samopas nie przejmując się, jeśli pies innego psa chce pogryźć. A psa po sterylce? No przecież nie naprodukuje szczeniaków dla kumpli. Więc na co komu taki pies?

Tym bardziej cieszy mnie, że szukacie odpowiedzialnego domu :) W końcu nie tak często widzę odpowiedzialnych i świadomych właścicieli, nie tylko psów w tym typie.
(Już mi się zdarzyło, że jakiś bull się uwiesił bez powodu na gardle mojej starej suni)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wsparciu [B]agnieszki32[/B] dziś została wpłacona kwota za kolejny miesiąc w hoteliku.

Obiecane fotki:

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8800/punta.jpg[/IMG]

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1760/puntat.jpg[/IMG]

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8800/punta.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Moja słodka Punta kochana. Niesamowicie śliczna z niej dziewczynka :loveu:. [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Wciąż o niej myślę... Cieszę się, że chociaż DT opłacić mogę. [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Oby dziewczynka szybko wspaniały domek znalazła (szkoda, że nie mój ...:placz:)[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

agnieszka32 :calus: Punta może zająć miejsce Twojego TŻ. :evil_lol: Pewnie miałby zdziwioną minę... Eksmitowany przez suczkę. :lol:

Punta dała mi dziś wycisk, chciałaby tylko długie spacerki, po krótkich jest obrażona. :roll: 2 h biegania i ja padam, a ona nie ma dość i jeszcze, by sobie pohasała. Mądra bestia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Punta znalazła nowy domek. :multi::multi: Zamieszka w Białymstoku. Przygarnie ją osoba znająca się na trudnych rasach, która miała już amstafy, a od 10 lat jest miłośniczką terierów typu bull. Rozmowa i wizyta wypadły bardzo dobrze, umowa adopcyjna też podpisana. Teraz pozostaje sterylizacja i Punta pojedzie do nowej właścicielki.[/B] ;) [B]Będzie miała do dyspozycji ogród i oprócz krótkich dwa długaśne spacery dziennie, dodatkowo zostanie zapisana obowiązkowo na szkolenie PT. Mam nadzieję, że zda test z wyróżnieniem. :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...