Jump to content
Dogomania

Oberwart (A) i Szombathely (H)


aro

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]No przeca kilka postow wyzej (#93) masz link podany[/QUOTE]

No jako zywo, wchodze na te strone, widze, na ktorym ringu bede sedziowana, widze kto mnie bedzie sedziowal, widze ile jest psow w rasie, ale juz z podzialem na klasy - nie :placz:

Az tak durna nie jestem, zeby nie moc wejsc na strone :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wczoraj w Szombathely [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]:loveu: [B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B] :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]I WO BOB Baby [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]a w finałach [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B]BEST IN SHOW Baby II[/B] [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3] niestety w Oberwart nie ma klasy baby :( [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja jak zawsze zdowolona z wizyty w AustroWęgrach :evil_lol:

[COLOR=navy][B]Moja charciczka włoska[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][/COLOR]
[B][COLOR=navy]Eledi Grace Hadria di Forum Romanum w Oberwarcie CACA, BH, BOB i skonczyła championat Austrii a w Szombathely CAC CACIB BOB i plastikowy medal Savaria Winner[/COLOR] :evil_lol:[/B]

A Polska ekipa szalała jak co roku! Chwalic sie , chwalic!!

:terazpol::terazpol::terazpol:
:laola:

Link to comment
Share on other sites

a my sie nie mamy czym chwalic :placz: sedzia z Chorwacji zostaje wpisany na czarna liste malo kompetentnych sedziow :shake:

dal mojemu Waciakowi V1 / 2 psy w klasie championow ale nawet CACa nam nie przyznal :roll: argumentujac to tym ze niby Waciak zle tylem sie rusza :crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

to się chwalimy

[B]EXTRA Stawka Większa niż Życie[/B] - staffordshire bull terrier

Oberwart - [B][COLOR=red]CACA i CACIB :multi:[/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Szombathely - [/COLOR][B][COLOR=red]CAC i CACIB:multi:[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B][COLOR=red][/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=red][COLOR=black]i w rezultacie[/COLOR][B] SAVARIA WINNER 2009 :multi:[/B][/COLOR][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]zdjęcie z Oberwatu (my po prawej :lol:)[/COLOR]
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7513/img7780c.jpg[/IMG]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000][B][COLOR=black]karenina [/COLOR]-[/B] [/COLOR][COLOR=black]dzięki za możliwość wspólnej podróży. Z Tobą choćby na koniec świata...:loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']to się chwalimy

[B]EXTRA Stawka Większa niż Życie[/B] - staffordshire bull terrier

Oberwart - [B][COLOR=red]CACA i CACIB :multi:[/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Szombathely - [/COLOR][B][COLOR=red]CAC i CACIB:multi:[/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][COLOR=red][COLOR=black]i w rezultacie[/COLOR][B] SAVARIA WINNER 2009 :multi:[/B][/COLOR][/COLOR]

[/quote]


serdeczne gratulacje :multi::multi::multi: super wynik :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Ja jak zawsze zdowolona z wizyty w AustroWęgrach :evil_lol:

[COLOR=navy][B]Moja charciczka włoska[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]Eledi Grace Hadria di Forum Romanum w Oberwarcie CACA, BH, BOB i skonczyła championat Austrii a w Szombathely CAC CACIB BOB i plastikowy medal Savaria Winner[/COLOR] :evil_lol:[/B]

A Polska ekipa szalała jak co roku! Chwalic sie , chwalic!!

:terazpol::terazpol::terazpol:
:laola:[/quote]

[quote name='bonia']To my też się chwlimy , chow-chow [B]LAMYA-ENCHOU z Reptowskiego Lasu[/B]
[B][SIZE=3]Oberwart - CWC,CACIB ,BOB[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Szomabathely - CWC ,CACIB[/SIZE][/B][/quote]

[quote name='Dzidtka_Gl'][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wczoraj w Szombathely [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]:loveu: [B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B] :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]I WO BOB Baby [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]a w finałach [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B]BEST IN SHOW Baby II[/B] [/SIZE][/FONT][/CENTER]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3] niestety w Oberwart nie ma klasy baby :( [/SIZE][/FONT][/quote]

serdeczne gratulacje dla polskich psiakow :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a my sie nie mamy czym chwalic :placz: sedzia z Chorwacji zostaje wpisany na czarna liste malo kompetentnych sedziow :shake:

dal mojemu Waciakowi V1 / 2 psy w klasie championow ale nawet CACa nam nie przyznal :roll: argumentujac to tym ze niby Waciak zle tylem sie rusza :crazyeye::crazyeye:[/quote]
A kto oceniał ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']Wielkie gratulacje dla polskich wystawców i ich pięknych psów :) A przy okazji proszę o podanie danych jedynego zgłoszonego w Oberwarcie posokowca bawarskiego (nr kat. 1571)[/QUOTE]

chętnie podam ale z numerem 1571 jest 7 w klasie młodzieży neufundlander to chyba nie to natomiast nr 571 sam w rasie Bayrischer Gebirsschweisshund czy to on?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Czy mogę prosić o stawkę szpiców wilczych, wolfs spitz :p[/QUOTE]

Oberwart- 3
Pies Ch- BARKO VON DER HADERMARKT
Suka szczeniakCHIONE VON DER STEINBRUCH-MAUT
suka otwartaDESNA VON HUNDERMARKT
węgry podać również?
pies chapion ten sam
suka otwarta ta sama oraz suka champion ELITE VOM AL TEN HELENHOF

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gidelski*****']Powiedzcie na jakiej zasadzie i przez kogo był przyznawany tytuł SAVARIA VINER 2009[/quote]

Gdy pies/suka otrzymał drugi CACIB, to należało ten fakt zgłosić w sekretariacie wystawy (my to zrobiliśmy w Szombathely) i wtedy wydawano coś w rodzaju medalu z napisem SAVARIA WINNER 2009.

Jeżeli tego nie zrobiłaś, to napisz do nich w tej sprawie, wysyłając kopie CACIC-ów. Ja tak zrobiłam 3 lata temu i przysłano mi dyplom i rozetkę do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...