Jump to content
Dogomania

PYTANKA O STAFFIKA


isska

Recommended Posts

Ja pier******e coś podobnego :evil: :evil: :evil: Ludzka zawiść nie zna GRANIC 0X 0X 0X Zeby aż do takiego stopnia :evil: Dlatego ja tak nienawidze ludzi bo tylko człowiek jest do czegos takiego zdolny :evil: :evil:
Kasia nie przejmuj się nie ma czym.Wiem, że to przykre-mnie samej sie też zrobiło przykro!!!Bo znam Cię jak własną kieszeń, wiem jaka jesteś i ku****a nie moge w to uwierzyć!!!A najbardziej wkurza i irytuje mnie to jak właśnie ktoś Cię nie zna i wypisuje takie niestworzone rzeczy!!!PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje że rozszyfrujemy tego kogoś :evil: :evil: :evil:

Kurcze za trzy dni wystawa, nie wiem jak te Twoje psiaki ją przetrwają ale naszczeście bedzie w hali i tam przynajmniej nie będzie słychać samolotów i się bidulki nie posikają :lol: :lol: :lol: aha tylko nie zapomnij nimi poszarpać trochę :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]pamietasz jak mi opowiadałas o sasiadach i ich psiakach ,wiekszych od Miśka ,widłach itp. [/quote]
To byly grabie, GRABIE, nie widly.
I wszystkich przepraszam za moją pisownię, ale z nieustalonych przyczyn nie mam malego Ł. Tylko duże - co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Droga Pani Staffko.
To jest forum, czyli miejsce wyrażania swoich opini. Moja opinia jest taka jak napisałem. Widzę, że wszystkich tym uraziłem. Ja bardzo przepraszam, że mam odmienne zdanie niż wszyscy tutaj piszący. Nie obrażam Pani tak jak Pani robi to w stosunku do mnie. Powtarzam jeszcze raz napisałem co widziałem i tyle po prostu nie lubię jak ktoś szarpie swoje psy. To mnie zraziło do Pani ale chyba to nie przestępstwo??
Pozdr.
Qwerty

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mi się przypomniało :)
Nigdzie w mojej wypowiedzi Pani nie poniżałem. Bez przesady. Nie kwestionowałem też Pani fachowości. Ale przyzna Pani że mam prawo np. kogoś nie lubić?? To że podpisuję się qwerty niczego nie zmienia mogę być np. Panem Jankiem ale co to zmieni?? Ja jestem po prostu obserwatorem :)
Pozdr. i przepraszam jeżeli moja wypowiedź aż tak Panią uraziła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qwerty']Jeszcze mi się przypomniało :)
Nigdzie w mojej wypowiedzi Pani nie poniżałem. Bez przesady. Nie kwestionowałem też Pani fachowości. Ale przyzna Pani że mam prawo np. kogoś nie lubić?? To że podpisuję się qwerty niczego nie zmienia mogę być np. Panem Jankiem ale co to zmieni?? Ja jestem po prostu obserwatorem :)
Pozdr. i przepraszam jeżeli moja wypowiedź aż tak Panią uraziła.[/quote]

[quote]- Ja jestem po prostu obserwatorem :)[/quote]

- tak załozmy jednej krakowskiej wystawy ,a gdzie 12 lat wstecz jak jezdze z psami róznymi po całej Polsce !!!!!!!!
I chyba tez szanowny qwerty - nie doczytałes dokladnie mej stronki,a juz wyraziłes swa opinie :evilbat:

I nie chodzi mi o sam fakt lubienia mnie ,czy tez nie - od NIKOGO NIE ŻADAM ABY MNIE LUBIŁ ja tez nie przepadam za całym swiatem ,a juz za ludzmi w szczególnosci - a dlaczego - odpowiedz jest prosta :-?
Ale o WYRAŻANIE TAKIEJ OPINI na mój temat i o tym ,ze MOJE PSY SA ZASZCZUTE ,TRAKTOWANE JAK PRZEDMIOTY przeze mnie etc.etc. - oipnia anonimowego Pana Jasia - jasne i to mnie najbardziej irytuje,ze ludzie maja czelnośc sie odezwac publicznie przez net,ale juz prosto w twarz mi tego nie powiedza - ja tez moge sie zalogowac pod jakimkolwiek nikiem raz jeszcze i JEZDZIĆ PO WSZYSTKICH jak mi sie tylko bedzie podobało - to jest FER ???!!!!
Co zobaczyłes w Karkowie na wystawie jak suczka w klasie młodziezy robiła psikusy i uszarpała mnie ,a nie ja ja i zeby ja chociaz na chwile dobrze pokazac musiałam ja doprowadzic do porzadku ,bo mi chciala rece powyrywac ringówka o to Ci chodzi - a zapytałes DLACZEGO tak sie zachowywala??Podszedłes do mnie skoro tak Cie to interesowało i zapytałes - dlaczego tak a nie inaczej ja wystawialam ????!!!.Po wystawie na pewno uzyslałbys odpowiedz ,nie w trakcie wystawiania jak mialam dwa ringi do "obrobienia" i goniłam tam i z powrotem od jednego do drugiego z wywieszonym ozorem i wystawiałam NIE TYLKO SOBIE PSIAKI !!!!!!!!!!!!
Na takiej podstawie MASZ PRAWO WYRAZAC SWA OPINIE O MNIE I O MOICH PSACH na takiej ??!! - zastanów sie najpierw ,a nie na siłe PRZYMILAJ sie innym sympatycznym i miłym :roll: hodowcom O.K i nie mów do mnie DROGA PANI STAFFKO - bo sobie tego nie zycze 0X

Katarzyna mam na imie - PANI KATARZYNA !!!!!!!!!!!!!!!!

Ps.GORACE pozdrowienia dla ZNAJOMEJ 0X ,która od roku wystawia swego Staffika :x

Link to comment
Share on other sites

Droga Pani Katarzyno.
Może i błędnie Panią oceniłem. Powtarzam może. Postaram się Panią bliżej poznać i faktycznie przekonać się czy miałem rację pisząc o Pani takie rzeczy :)
Czasami lepiej napisać coś anonimowo niż później stać na straconej pozycji chcąc poznać kogoś bliżej. Wiosną nie wybieram się na żadne wystawy może latem uda mi się Panią gdzieś spotkać .
Pozdr.
Qwerty

Link to comment
Share on other sites

I tak wlasnie wyglada "nasza polska kynologia" :( .
Tak jak to opisala Pani Katarzyna. Zazdrosc, zawisc, obelgi, obgadywanie za plecami i udawanie przyjaciol....tak jest niestety chyba w kazdej rasie (ja mialam jak na razie do czynienia z niufami i dogami). Jest to przykre bo zniecheca mlodych ludzi do podejmowania jakichkolwiek prob... :(
Ja mam podobne podejscie i uwazam, ze jesli ktos, cos do kogos ma to powinien zalatwic to osobiscie i nie anonimowo, a w zadnym wypadku publicznie.... :evil:
Zaczelam zupelnie (jak mnie sie wydawalo) temat, w ktorym absolutnie nie zakladalam, ze bedzie mial on na celu obgadywanie i obrazanie innych....Jest mi bardzo przykro, ale rowniez nieswojo z powodu tego co sie stalo :( Czuje sie jakby mi ktos obuchem przywalil....
Naprawde przykro mi z powodu tego co sie stalo.....czuje sie niezrecznie w takich sytuacjach :(

Link to comment
Share on other sites

Co ty kobieto pleciesz (to do Isski)!!!!
Myślę że Pani Katarzyna nie potrzebuje adwokata wystarczająco dobrze broni się sama.
"Zazdrosc, zawisc, obelgi, obgadywanie za plecami i udawanie przyjaciol" przeczytaj to sobie jeszcze raz i zastanów się co ty wogóle piszesz!!!
Polskiej kynologii w to nie mieszaj bo to są moje prywatne odczucia do Pani Katarzyny więc proszę cię nie pisz co ci przyjdzie do głowy lub nie pisz tego co usłyszysz w telewizji tylko się najpierw zastanów.
Pozdrawiam.
Qwerty

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem niczyim adwokatem, to po pierwsze.
Twoje zachowanie jest zenujace, to po drugie.
A po trzecie i nastepne z kolei:to sa rowniez moje prywatne uczucia, odczucia! Do ktorych, tak jak Ty mam prawo! (jesli idziemy twoim tokiem myslenia...)
I nie pisze tego co uslysze w telewizji (bo o kynologii nie ma tam praktycznie nic), tylko z autopsji.....
I wierz mi, ze ja bardziej od Ciebie zastanawiam sie nad tym co pisze.
I jescze jedno (refleksja na temat Twojego zachowania):jesli masz zamiar ciagle na kogos naskakiwac, byc na nie, szukac dziury w calym i kazdemu dowalac to lepiej znajdz sobie inne miejsce!!!!! :evil:
[a tak a propos:nie plete, tylko pisze, bo plecie to sie koszyki!]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qwerty']Co ty kobieto pleciesz (to do Isski)!!!!
Myślę że Pani Katarzyna nie potrzebuje adwokata wystarczająco dobrze broni się sama.
"Zazdrosc, zawisc, obelgi, obgadywanie za plecami i udawanie przyjaciol" przeczytaj to sobie jeszcze raz i zastanów się co ty wogóle piszesz!!!
Polskiej kynologii w to nie mieszaj bo to są moje prywatne odczucia do Pani Katarzyny więc proszę cię nie pisz co ci przyjdzie do głowy lub nie pisz tego co usłyszysz w telewizji tylko się najpierw zastanów.
Pozdrawiam.
Qwerty[/quote]

[quote][color=red][b]proszę cię nie pisz co ci [u]przyjdzie do głowy[/u] lub nie pisz tego co [u]usłyszysz[/u] w telewizji [u]tylko się najpierw zastanów[/u].[/b][/color][/quote]

- przeczytaj DOKLADNIE i jeszcze raz DOKŁADNIE qwerty - to co napisałes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I moje pytanie ,ale nie CHCE ODPOWIEDZI NA NIE :evil: - DLACZEGO od kogos ŻADASZ a sam ROBISZ IDENTYCZNIE ?????!!!!!! :o :o :o

[b]isska[/b] - teraz ja do Ciebie - dziewczyno NIE BIERZ NIC CO JEST TU POWIEDZIANE DO SIEBIE - to nie Twoja wina i w ogóle nikogo ,to jest jakaś GRA ,która lubia prowadzić LUDZIE i pewne osoby,nie założyłabyc Ty topiku - mógłby to zrobic ktos inny ,ktos inny by polecił takie czy siakie hodowle czy hodowcę ,a nie akurat te osoby,które poleciły w tym topiku.
A takim qwerty mógłbyc tez zupelnie ktos inny i tez wywiazałaby sie ta dyskusja -majaca cos na celu,zamierzona !!!
Nie w tym to innym temacie - i jak mi KTOS BARDZO MADRY<ŻYCZLIWY I SZCZERY powiedział - za co serdecznie dziekuje :D - dokad bede zyła i cos bede robiła TAKIE komentarze beda sie zdarzały - bede miała zagorzałych przeciwników i zwolenników tylez samo - i poprostu MUSZE SIE DO TEGO PRZYZWYCZAIĆ :)
Moze tylko niepotrzebnie za empocjonalnie do tego podeszłam ,ale JA NIE POTRAFIŁABYM TAK KOGOS OBCZERNIAC PUBLICZNIE w dodatku jakbym nie wiedziała JAKA JEST NAPRAWDE PRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[b]isska[/b] szkoda Twoich nerwów na takich impertynentów - naprawdę.

[b]WIEDZ,ZE LUDZIE LUBIA PODNOŚIC CISNIENIE SWOIM BLIZNIM I MAJA JESZCZE Z TEGO SATYSFAKCJĘ[/b] - no w koncu człowiek musi cos robic !!! :wink:

[b]- qwerty napisał [/b]
[quote]Myślę że Pani Katarzyna nie potrzebuje adwokata wystarczająco dobrze broni się sama.[/quote]
- czy my jestesmy na sali Sądowej - WYSOKI SĄDZIE :o :o czy cos przespałam :P :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej.
Ok zachowałem się jak cham. Zwracam honor może faktycznie ten przypadek na wystawie w Krakowie był niczym nie znaczącym incydentem. Chcę kupić Staffika, którego mam zamiar wystawiać i stąd to zainteresowanie tematem. Przeglądam strony wielu hodowców, jeżdzę na wystawy i wciąż nie wiem którego wybrać (choć mam już kogoś na oku) Chciałem dopiec Pani Katarzynie bo wkurzam się jak ktoś szarpie swoje pociechy (szczególnie hodowca z takimi wynikami). Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam :)
Pozdr.
Qwerty (Tomek z Krakowa :D choć co to zmieni że się przedstawiłem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qwerty']Qwerty (Tomek z Krakowa :D choć co to zmieni że się przedstawiłem)[/quote]

Dla mnie to że się zechciałeś przedstawić (chociaż mógłbyś jeszcze dokładniej - wtedy będzie już całkiem dobrze) zmienia niemal wszystko. Najbardziej wkurzające w twoim zachowaniu było to, że praktycznie wszyscy tutaj wiedzą kim jest Staffka, a nikt nie wie kim jest jakiś anonimowy qwerty.

Chociaż nie podoba mi się to że obrażasz dobrego hodowcę, w dodatku kobietę (jakoś specjalnie po dźentelmeńsku to się stary bynajmniej nie zachowałeś :evil: ), to cóż... w sumie masz do tego prawo, żeby mieć swoje zdanie, choćby i najgorsze... Tylko nie rób tego pod płaszczykiem internetowej anonimowości.

Jak chcesz coś komuś zarzucać, to powiedz - jestem sobie Janek Iksiński z takiej a takiej miejscowości, stoję na ubitej ziemi i bronie moich poglądów do utraty tchu - to wtedy jest ok.

Przynajmniej ja ci nic nie powiem.

Link to comment
Share on other sites

Pare dni byłam odcięta od żeycia (czytaj:dogomania) bo kończyłam prace magisterską, a tu w ciągu 2 dni tyle emocji.

co by nie rozstrząsać, bo Staffka już się chyba otrząsnęła po jakimś małym :drinking: ruszę inny temat


[quote name='porterin'] chociaż Twój styl reklamy mi nie pasuje czasami[/quote]

Porterin dopisała jeszcze coś w stylu rób swoje, ma rację każdy ma swój gust, styl i każdemu podoba się coś innego, [i]ale jak było by nudno gdyby wszystkim podobało się to samo[/i]

[quote name='porterin'][quote]pamietasz jak mi opowiadałas o sasiadach i ich psiakach ,wiekszych od Miśka ,widłach itp. [/quote]
To byly grabie, GRABIE, nie [b]widly.
I wszystkich przepraszam za moją pisownię[/b], ale z nieustalonych przyczyn nie mam malego Ł. Tylko duże - co to może znaczyć?[/quote]

a mnie się to tak z "lwowska" skojarzyło, aż chciało by się napisać "ladnie"


[quote name='staff-ka']mój BAmber przewaznie w ruchu MERDA OGONEM - i przewaznie ma napisane o swoim TEMPERAMENCIE :wink:
[/quote]

A ja myślałam (bo nie miałam jeszcze okazji spotkać Cię na wystawie), że to tylko Lapidło tak wali ogonem, a to się okazuje, że nie jesteśmy sami.

no to hej

Link to comment
Share on other sites

Czyli [b]qwerty [/b]zwyczajnie powinien poprzestawiać kolejność swoich postów.
Najpierw trzeba się przedstawić, potem poznać, a na końcu wyrażać opinie o inych ludziach.

A tu wyskakuje facet, wyraża opinię o znanej wszystkim osobie jakby ją dobrze znal, potem przyznaje się, że jej nie zna, ale ma nadzieję poznać, potem stwierdza, że może przesadzil, przeprasza i na końcu się przedstawia.

Co to jest forum wszyscy wiedzą, ale są jeszcze granice przyzwoitości.

Link to comment
Share on other sites

Ty, Kaśka, qwerty ma chyba rację...
Ja też pamiętam, że te dwa amstafiątka co to je do Chorzowa przytargałaś sikały gdzie popadnie i co bądź :roll: A potem na własne oczka widziałam jak je szarpałaś na ringu... I do tego jeszcze głośno mówisz.









Przerąbane 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Faceta poznać po tym jak kończy a nie jak zaczyna [/quote]

:D :D :D :D :D

To może znaczyć tylko, że mlody jesteś.

I wybralbyś sobie inny wzór do cytowania :wink:

Ale Cię podziwiam, że jeszcze stąd nie zwialeś.

Nadajesz się na wystawy - nie posikasz się jak Ci na wystawie w Krakowie samolot przeleci kolo nosa. Mocną psychikę masz. A jak tam ze zgryzem u Ciebie? A te, no jak im tam.... masz dwa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...