Jump to content
Dogomania

PYTANKA O STAFFIKA


isska

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Jeżeli chcesz kupić Staffika, wystawiać go, odnosić sukcesy kup go w hodowli Staff-ka. Jeżeli twój pies osiągnie sukces znajdziesz jego opis na stronie tejże Pani tak jak by dalkej był jej psem. Ta pani stawia tylko na marketing!!! Szarpire swoje psy na wystawach jak nie bardzo im idzie... Tragedia!!! Pamiętam jak jej piesek podczasm wystawy w Krakowie zsiusiał się kiedy przeleciał samolot na niskim pułapie :) Tragedia. Jeżeli zależy ci na kupnie Staffika i na rzetelnej informacji co do jego wychowywania kup go nie u kogoś kto na pierwszym planie stawia marketing i reklamę tylko kup go u prawdziwego fachowca! Niestety musisz duużo szukać. Polecam hodowlę Port-Erin.
Qwerty.

Link to comment
Share on other sites

łomatko ....a to co :o :o :o

nie jestem posiadaczem staffika, ale [b]Staff-kę[/b] bardzo sobie cenię jako hodowcę i prywatną osobę pęłna ciepła, życzliwości i zawsze chętną do pomocy.

Jeżeli jakoś hodowca ma utytułowane psy to normalną rzeczą na świecie jest,że chwali się nimi na swojej stronie internetowej jeżeli ją ma.

w ogóle o co chodzi :evil: ...wpada jakiś kolo - ani be ani me - i od razu z grubej 0X

Link to comment
Share on other sites

Hallo.
Napisałem co myślę :) Co obserwuję :) To nie jest tylko moja opinia :)
Pani ta na wystawach wydaje mi się nieprzyjemna, krytykuje obce psy jakby była sędzią kynologicznym z 20 letnim stażem. Na wystawach spotykam wielu hodowców i jakoś żaden z nich nie zraził mnie do siebie swoim postępowaniem.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem ale przestańcie traktować panią Staffkę jak Boga.
Pozdrawiam.
Qwerty

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu nikogo nie trakruje jak Boga, ale uwazam ze jezeli sie kogos osobiscie nie zna to nie nalezy wystawiac o nim opinii. a jesli znasz kogos prywatnie, osobiscie to takie zachowanie mimo wszystko nie jest na miejscu :-?

Link to comment
Share on other sites

No i teraz to rozumiem co piszesz, a pierwszy pościk to tylko wszystkich rozbawil, szczególnie ten fragment z samolotem. I jeszcze to zakończenie. Napisaleś co napisaleś, ja się w tym nie zamierzam więcej babrać. Każdy ma oczy i swój rozum i jeszcze do tego wolny wybór. Jeden wybierze Staffkę, inny wybierze Port Erin, a jeszcze inny kupi takie coś co można zobaczyć w innym topiku - z krzywicą. Najważniejsze, że się czlowiek zastanawia jak kupuje psa. To chyba mialeś na myśli?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Hallo.
Napisałem co myślę Co obserwuję To nie jest tylko moja opinia
Pani ta na wystawach wydaje mi się nieprzyjemna, krytykuje obce psy jakby była sędzią kynologicznym z 20 letnim stażem. Na wystawach spotykam wielu hodowców i jakoś żaden z nich nie zraził mnie do siebie swoim postępowaniem.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem ale przestańcie traktować panią Staffkę jak Boga.
Pozdrawiam.
Qwerty[/quote]

- oczywiscie nastepna osoba [b]KTÓRA MNIE NIENAWIDZI TYLKO ZA TO,ŻE CZŁOWIEK COS OSIAGNĄŁ WŁASNA PRACA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

Zapewne jakis znajomy/a SZALEJACEJ KONKURENCJI - wiecie co to tylko w Polsce tak łatwo mozna BEZKARNIE POTRAKTOWAC DRUGIEGO CZŁOWIEKA ,ale chyba zaczne sie tym bardziej interesowac - PAMIETAJCIE NIKT W NECIE NIE JEST ANONIMOWY - nie bede dyskutowac z TYM KIMS :roll: ,nie bede sie znizac do tego kogos poziomu .

A do tego kogoś !!!!!!
Qwerty czy ciul wie jak Ci tam naprawde - ZAPRASZAM DO SIEBIE i ŻADAM abyś TO SAMNO POWIEDZIAL /A mi PROSTO W TWARZ i WSKAZAŁ/A mojego psa- suke ,która to SIKA NA GLOS SAMOLOTU ze STRACHU ,a w ringu jak biegaja moje psy KTORYM TAK ZLE IDZIE pokaz mnie palcami jak ja NIMI WTEDY SZARPIE OK i GŁOSNO ZAWOŁAJ TO ONA !!!!!!!!!!!! i bardzo prosze wszystkich ,którzy mnie obserwuja od lat w ringu o POTWIERDZENIE tych obelg !!!!!!!!!!
A ta sprawa poruszona przez w/w animowca(narazie) [color=red]TRAFI DO SĄDU !!!!![/color]

Mam dośc OBCZERNIANIA MNIE ZA TO TYLKO,ze MAM psy jakie MAM i poptrafiłam COS OSIAGNAC !!!!! W tym przepraszam skurwysynskim ,zakichanym ,pełnym [b]NIENAWISCI do DRUGIEGO CZŁOWIEKA /HODOWCY - SWIECIE KYNOLOGICZNYM !!!!!!!!!!!!!!![/b]
To jest ŻENUJACE i na pewno tak tego w tym momencie nie zostawie !!!!

Owszem KRYTYKUJE ale hodowców ,którzy NIE powinni zasługiwac na MIANO HODOWCY ,którzy za niemałe piniadze ,ciazko zarobione przez ludzi - WCISKAJA zwierzta , marnej klasy i namawiaja jeszcze na wystawy ,a następnie podszywają sie pod psudo np.[b]QWARTY[/b] badz jeszcze cos innego i rzucaja OBELGI - KŁAMSTWA i ZNIESŁAWIENIE pod adresem innych :evil: :evil: :evil:

Nie spotkałam sie jeszcze z HODOWCA W POLSCE aby pochwalił sukcesy swego kolegi z branzy ( a ja to potrafie zrobic i to czynie !! ,oj skonczy sie zdaje sie ma skromność i przymykanie oczu na wszystko),a wrecz przeciwnie ,cholera ,KORONA spadnie ,nie ma szans aby wypowiedziec slowa POCHWAŁY ,ale slowa KRYTYKI to lekko przechodza przez usta - BOŻE az mi sie w głowie kreci naprawde , cos stasznego 0X - oj naprawde ,zeby TAKĄ CHŁOSTE zbierac tylko dlatego,ze CZŁOWIEK MIAŁ CZELNOŚC COS ZROBIC- OSIAGNAĆ- WYGRAĆ - zostac SZANOWANYM HODOWCA - nie kurwa mac rozmnazaczem piepszonym z marna jakoscia eksterieru zwierzat - ja pierniczę .PRZEPRASZAM WSZYSTKICH za te słowa ,ale skoro mam byc NIEPRZYJEMNA - TO JESTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[color=darkred]APELUJE DO WSZYSTKICH ,KTÓRZY CHCA COS ZROBIC ,CHCA SIE ZAJAC HODOWLA ZWIERZAT Z SERCEM - NIE RÓBCIE TEGO ,GDYZ TAKA KARA WAS ZA TO SPOTKA ,A ISTENIJACA JUZ KONKURENCJA BEDZIE WAS CHCIALA ZEŻREC,A NAJBARDZIEJ CI KTÓRZY CHCA A NIE MOGA - NAPRAWDE - SZKODA NERWÓW I ŁEZ :cry: [/color]

Moze inni ,by sie nie przejeli,moze sa mniej wrazliwi,ale to juz jest PRZEGIECIE i nie pozwole sie tak SZKALOWAĆ :evilbat: :evilbat:

Ps.Chyba kazdy widział przynajmniej raz mnie w ringu i widział na pewno REAKCJE MOICH PSÓW i nie tylko moich , NA moja osobe - ja nie MUSZE SIE WYBIELAC bo NIE MAM TAKIEJ POTRZEBY i NIE MAM Z CZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A TO JAKIEJ JAKOŚCI MAM PSY I [b]JAKA WIEDZĘ [/b] SWIADCZY NA MOJA KORZYŚĆ czy sie komus podoba czy nie !!!!!!!
W przeciewieństwie do innych BARDZO POWAŻAM ,POWAŻNA PRACE HODOWLANA INNYCH -ale POWAZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
I SZANUJE STARSZYCH STAŻEM HODOWCÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jestem wychowana i tak tez wychowuje swoje dzieci ,które jak i psy czasem musza dostać przysłowiowego "klapsa" !!!!!

[b]I NIE ZYCZE SOBIE OCENIANIA MEJ OSOBY NA PODSTAWIE WROGICH SPOJRZEŃ NA WYSTAWACH - w dodatku gdzie towarzyszą cały czas jakis emnocje i jest podniesiona adrenalina ,a takze PLOTEK Z UST DO UST WYSSANYCH Z PALCA - bo ona/on mówili o n,mze TA iTA to to czy tamto - KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie POMÓWIENIA to prosze sobie do zaprzyjaznionej hodowli kierowac - dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

[color=blue]Na KONIEC chciałam ŻYCZYC WSZYSTKIM trakiej wiedzy jaka posiadam ja juz teraz i MĄDREJ GŁOWY do wyboru KLASOWYCH ZWIERZAT ,abyscie mogli z DUMA na swoich www pochawlic sie ICH OSIAGNIECIAMI,CHARAKTEREM i nie tylko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]

[quote]Na wystawach spotykam wielu hodowców i jakoś żaden z nich nie zraził mnie do siebie swoim postępowaniem.[/quote]
- Jasne :lol: :lol: :lol:

Ps.A aby postawic mocne VETO na owe zarzuty - wkleje prywatny mail od w ogóle nie znanego mi człowieka (moge od kilkunastu osób ,czy nawet kilkuset za ten czas odkad mam mozliwośc korzystania z netu ),własciciela jakiejs Stafficzki - takze Qwarty - do konca mnie nie zdołowałeś/ś :wink:

Link to comment
Share on other sites

Staff-ka uspokuj sie natychmiast, bo zawalu dostaniesz!!!!
A tego staffiki w Polsce nie przeżyją.
Jak ktoś Cię nie lubi to kij mu w ucho. Jak komuś nie podoba się Twój styl, to też mu kij w ucho. Nigdy nie jest tak, żeby wszyscy Cię lubili. Ja tam Cię na przyklad lubię, chociaż Twój styl reklamy mi nie pasuje czasami.[b] I rób kobieto swoje.[/b] I przykro mi, bo widzę, że masz dosyć. I kiedy wreszcie to piwo wypijemy? Bo po czymś takim, to tylko upić się wypada.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nieprzyjemnie coś mi się zrobiło czytając ten topik, który zapowiadał się przecież niewinnie.
Staff-ka masz rację mówiąc, że anonimowo krytykować jest bardzo prosto. Dziwię się że osoba nazywająca się qwerty nie zwróciła się do ciebie osobiscie, zaraz np. po wystawie, a teraz tak łatwo przychodzą jej/jemu takie słowa.
Wydaje mi się że gdyby twoje psy były szarpane i sikały ze strachu to sędzia oceniający je na pewno by to zauważył. A napewno zauważyli by to ludzie zgromadzeni koło ringu i juz wtedy jakieś uwagi by poleciały. Krytyka jest rzeczą dobrą ale gdy jest face to face. Wiem coś o tym bo kiedy jeszcze Goro był wystawiany to po zejściu z ringu parę osób zwracało nam uwagę na to jak wystawiamy. Takie uwagi są cenne ale jeśli pochodzą z ust doświadczonych hodowców z wieloletnią praktyką a nie jakiegoś qwerty, o którym nic nikt nie wie.
Więc wydaje mi się że powinnaś zignorować całkowicie ten post i wymazać go z pamięci. Pamiętaj, że jest więcej ludzi którzy cię szanują jako człowieka i doceniają jako hodowcę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qwerty']Jestem na etapie kupna Staffika. Od roku wraz ze znajomą odwiedzam wystawy (to ona ma Staffika i wystawia go). I tak jak już pisałem JA U TEJ PANI PSA NIE KUPIĘ I NIKOMU NIE POLECĘ TEJ HODOWLI.
Pozdr.
qwerty[/quote]

I zaraz bede wiedziała z kim owa osoba jezdzi - wystarczy ,ze wymienie wystawiane psy i ZAWISTNYCH LUDZI ,albo ich hodowle !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie WROGIE SPOJRZENIA czuje bedac na KAŻDEJ WYSTAWIE na plecach ,nikt nie musi sie na mnie patrzec wprost,zebym wiedziała KTO MNIE NIEMAWIDZI :-?
Bo ma chyna nienawiśc wrodzona ,gdyz ja polowy tych ludzi nie znam - jedynie z wygladu 8)

Mam wymieniac nazwy od roku czy wiecej wystawianych psów ???!! Nawet ASTy Ci powymieniam i naprawde szybciutko trafie na ta WYLEWĄ OSOBĘ :evil: :evil: ,która jest za PAN BRAT z moim jakims WROGIEM ,który spać po nocach nie moze - bo jest taka posoba jak ja i jeszcze ma czelność w ogóle sie udzielać :wink:

Kiedys usłuszałam od pewnego (wtedy razem pifko pilismy ) dobrego znajomego (miał miot własnie Staffików) ,ze ja nie jestem ŻADNĄ konkurencja dla niego :) .Bo ja majac szczeniaczki w Krakowie do niego poza Kraków przyjezdzaja po psiaki .
Dzis owy znajomy ,nie ODZYWA SIE DO MNIE :o i wymysla takie własnie dziwne historyjki - wzrokiem o mało mnie nie zabije,a i klientm którzy biora od niego zwierzeta (własnie do Krakowa)odpowiednio o mnie opowiada :-?.A tylko dlatego,ze te moje PRZESTRASZONE, ZASZCZUTE PSIAKI kilka razy wygrały z psiakami z jego przydomkiem - czyzby to była osoba własnie TA ???? :-? :roll:
Teraz juz znajoma nie jestem a WROGIEM numer 1 :-? - i czy nadal twierdzi ,ze ZADNA konkurencja :lol: :lol: :lol:
TAKICH przykładów moge PRZYTOCZYC jeszcze kilka - a moze tak nazwiskami posypać :roll: hmm gdone zastanowienia :wink: - bo ja w przeciwienswie do innych anonimowa nie jestem ,a i nawet nie wypieram sie tego,ze nieraz mój pies musi zostac skarcony ,nawet szarpnieciem ,ale to chyba KAZDY własciciel ODPOWIEDZIALNY za swego podopiecznego WIE !!!!!!!!!! A złaszcza bullowatego :)

A wiecie co czasem delikatnymi szarpnieciami przyciagam RAPIDa = BAmbera ,jak chce mi biec po okregu ,tuz przy nogach sedziego z tym,ze mój BAmber przewaznie w ruchu MERDA OGONEM - i przewaznie ma napisane o swoim TEMPERAMENCIE :wink:
A tak w ogóle to sie własnie zastanawiam i chyba nie raz widziałam Staffika ,który był naprawde wystawiany pod bardzo duza presja psychiczna i FIZYCZNA swego wystawcy i wiecie co ten w przypadku moich psów MERDAJACY OGON wystawca musiał mu wyciagac z pod jajek czy w przypadku suczki z pod napisze brzychola - a wychodząc z ringu owe zwierze o malo nie urwało ringówki tak chciało sie schowac ,a nie WYSKAKIWAŁO Z RADOSCI czy wygra czy nie WYSTAWCY NA RAMIONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takze bardzo prosze ZASTANÓWCIE SIE CZASEM CO i O KIM chcecie powiedziec puszczajac to w SWIAT :evil: :evil:

Ps.Ktos z dogomaniaków mówił mi,ze ma fotke jak mi Bamber skacze na ramiona - bardzobym prosiła o nia - jak to mozliwe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']Staff-ka uspokuj sie natychmiast, bo zawalu dostaniesz!!!!
A tego staffiki w Polsce nie przeżyją.
Jak ktoś Cię nie lubi to kij mu w ucho. Jak komuś nie podoba się Twój styl, to też mu kij w ucho. Nigdy nie jest tak, żeby wszyscy Cię lubili. Ja tam Cię na przyklad lubię, chociaż Twój styl reklamy mi nie pasuje czasami.[b] I rób kobieto swoje.[/b] I przykro mi, bo widzę, że masz dosyć. I kiedy wreszcie to piwo wypijemy? Bo po czymś takim, to tylko upić się wypada.[/quote]

[b]porterin[/b] - ze tak daleko teraz jestes naprawde bym skorzystała - z dzieciakami mi nie wypada :-?

[quote]chociaż Twój styl reklamy mi nie pasuje czasami.[[/quote]

- oczywiscie ,nie neguje tego ,pewnie masz racje ,ale zapewne tego nie robie celowo tzn.wiesz tak całkiem swiadomie ,poprostu jak kazdy chce sie zareklamowac ,a wiadomo,ze czlowiek jest tylko człowiekiem i czasem nawet naprawde nieswiadomie nie przebierze w środkach ,a jak jeszcze do tego dochodza emocje - ja jestem osoba bardzo emocjonalna i cholernie wrazliwa,ale mam tez niewyparzona gebe - to nie moja opinia - to opinia psychologa ,który sprawuje piecze nad dziecmi ze szkoły do której uczeszczaja moje dziewczynki :wink: .Były takie opinie o rodzicach :) :)
Ja od siebie wiem,ze jestem drazliwa,nerwowa,mowie to co myśle,wzbudzam kontrowersje i nie potrafie opanowac EMOCJI :( :(
Płacze z nerwów ,z radości :-? i musze sie wygadac,wykrzyczeć jak musze - co tez uczyniłam - PORYCZAŁAM sie ale tez WYWALIŁAM z siebie wszystko co siedziało 8)
A teraz masz racje przydalby sie :drinking: :drinking: ,ale nie samemu chyba po kogos zadzwonie !!!

Dzięki wszystkim i ciesze sie,ze sa jeszcze ludzie szczerzy i jak mi maja cos powiedziec TO WALA PROSTO Z MOSTU ,a nie ukrywaja sie pod pseudonimami i publicznie ponizaja 0X

Link to comment
Share on other sites

[img]http://www.ariasz.maxnet.org.pl/ast/photo/3b32b583faecdc037bec13b5173f9416.jpg[/img]

A to sa moje Staffiki i ich zaszczute ,przymglone strachem spojrzenia i uszka połozone po sobie :D
[img]http://www.ariasz.maxnet.org.pl/ast/photo/2f5e89a59b78684b871265b0c730d203.jpg[/img]

I Bamber - podczas "ustawiania" na wystawie - prosze spojrzec na ogon ,nawet mu wtedy sedzina napisała - O WYBITNYM TEMPERAMENCIE :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']No to cieszę się, że Ci trochę przeszlo.
Będziesz w Opolu? :drinking: :drinking: :drinking:
To idę spokojnie poszarpać Miśka. Tylko najpierw sprawdzę, czy samolot nie leci.[/quote]

- :lol: :lol: :wink: koniecznie :D

Czy bede w Opolu wybieram sie - ale nie wiem czy moje psy przetrwaja psychicznie kolejna wystawe :wink:
A pojada dwa Młokosy :wink:

:drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote]I Bamber - podczas "ustawiania" na wystawie - prosze spojrzec na ogon ,nawet mu wtedy sedzina napisała - O WYBITNYM TEMPERAMENCIE [/quote]
To po tatusiu :D :D :D Tylko teraz żeby mamusia się nie poczula urażona.

Jestem zalamana, okazuje się, że Misiek nie potrzebuje samolotu żeby się wysikać. I po co znalazlam dom na trasie samolotów, które sobie lecą do Wroclawia?

Wyprowadzam się!

Link to comment
Share on other sites

[quote]Więc wydaje mi się że powinnaś zignorować całkowicie ten post i wymazać go z pamięci. Pamiętaj, że jest więcej ludzi którzy cię szanują jako człowieka i doceniają jako hodowcę![/quote]

- dziekuje [b]kasiain[/b] masz racje ,teraz juz na spkojnie - masz zupełna racje ,tak powinnam, zrobic :-? ,ale EMOCJE znowu wziely góre ,a ten ktos ma teraz tylko SATYSFAKCJE :( - aaa niech ma ,nie ma z czego innego ,to niech ma z tego ,ze dołozyl staff-ce :wink: :lol:

Pragne jeszcze zaznaczyc,ze na mojej www sa równiez psiaki ,króre NIGDY nie były i nie beda wystawiane - a w ASTach jest nawet fotka tzw. "tylko do kochania" psiaka z którego własciciel jest bardzo dumny i zadowolony ,a mnie odwiedza do dnia dzisiejszego :) - no ale ........ najlepiej sie OCZERNIA :-?

[b]porterin[/b] - nie wiem do konca jaki ma temperament Misiadło tylko raz miałam go okazje zobaczyc na zywca,ale wiem co ma BAMBER na pewno po nim - pamietasz jak mi opowiadałas o sasiadach i ich psiakach ,wiekszych od Miśka ,widłach itp.
OOO to jesli chodzi Ci o temperament w tym kierunku - to na pewno po tatusiu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...