Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maxi3']dziewczyny urlop zalatwiony ,wiec bede na 100% w Katowicach:multi: .Jak powiedzialam szefostwu ze musze miec wolne,bo chce Psy zobaczyc to:crazyeye: i powiedzial a malo masz swoich hihihiih:lol:.[/quote]


No to superrrrrrrrr :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxi3']dziewczyny urlop zalatwiony ,wiec bede na 100% w Katowicach:multi: .Jak powiedzialam szefostwu ze musze miec wolne,bo chce Psy zobaczyc to:crazyeye: i powiedzial a malo masz swoich hihihiih:lol:.[/quote]

[B][COLOR=purple]To wspaniała wiadomość :multi: :multi: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]Mnie też tam oczywiscie nie zabraknie :cool3: :cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mariolu
Z wystawianiem to sobie jeszcze poczekamy,popracujemy nad włoskiem. Jackie ma dopiero 6 miesięcy,,szybciej jako gapie przyjedziemy .A z ringówką chciałabym poćwiczyć, na smyczy chodzi ładnie .Wiec następny zakup to ringówka w którą zaopatrze się pewnie na wystawie.Jestem z małego miasta u nas ciężko z akcesoriami wystawowymi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Ja co prawda nie jestem właścicielką Yorka, ale też będę we Włocławku.Na pewno będę występować w konkursie "Młody Prezenter".Może ktoś przyjdzie mi pokibiocować:razz: ?[/QUOTE]

Jasne, że przyjdziemy :cool1: :cool1: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? W KAtowicach zapowiada się dosć duże dogomaniackie spotkanko i proponuje zabrać ze soba identyfikatorki, bo my -starzy dogomaniacy znamy się z wystaw, no ale nowi nie znają nas i będzie cieżko im zgadywac kto jest kto itd....
pozdrawiam
Maciek

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
nas w Katowicach niestety nie będzie, ale za to stawimy sie z cała pewnoscia we Włocławku.
NIe wiem jak wy ale my juz dostaliśmy potwierdzenie - nasz nr to 393
:lol::lol::lol:

do zobaczenia w niedziele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nika']Witajcie
nas w Katowicach niestety nie będzie, ale za to stawimy sie z cała pewnoscia we Włocławku.
NIe wiem jak wy ale my juz dostaliśmy potwierdzenie - nasz nr to 393
:lol::lol::lol:

do zobaczenia w niedziele[/QUOTE]

A ja kurcze jeszcze potwierdzenia nie mam :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

3mam kciuki za wszystkich wystawiających dogomaniaków! ja w tym roku nie zbyt czas mam na wystawy ale po maturze sie nadrobi intensywnie mam nadzieję :evil_lol: ale jak narazie czekam chociaż na obszerną fotorelację :p :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edi,feti,gusia']Juz za dwa dni wystawa!my tez juz mamy potwierdzenie do Włocławka![B]Do Katowic najprawdopodobniej tez przyjade,ale bez psów-specjalnie by sie z Wami wszystkimi spotkac[/B]![/quote]

[COLOR=purple]Edytko to cudownie :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...