Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

[quote name='NNikka']A ja się pochwalę! :loveu:
Moja Tosia urodziła 4 dzieci! :multi:
3 dziewczynki i 1 chłopiec! :multi:[/quote]

[SIZE=4][COLOR=Magenta][B]brawo dla dzielnej mamusi!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Koniecznie foteczki prosimy!

[SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]I dla Miamki za wygraną brawoooooo !!!

:laola:
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje Wam bardzo.To pierwsza wystawa małej i wiecie co?z pierwszej lokaty jestem dumna,owszem,ale najwspanialsze chwile przeżyłam potem,kiedy to jako nalepsze szczenie rasy yorkshire terrier wystąpiłysmy na ringu głównym.Nie zdobyła lokaty ale zebyscie widzieli jak szła.Byłysmy ostatnie,przed nami szczeniaczki innych ras,owczarek niemiecki,beagel,amstaf,hart afganski i jeszcze kilka sporych psów i na koncu Miamka-1,60kg.Muzyka,nagłosnienie mikrofonu i mnustwo ludzi-byłam pewna ze mała sie wystraszy i nie pójdzie,a Ona płynęła poprostu.Dostalismy mnustwo owacji i ten moment był wspaniały,byłam z Niej dumna.Zycze takiego przezycia kazdej osobie,która widzi w swoim yorku piekno.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

a teraz troszeczke zdjęc,bo chociaz myslałam ze zrobie obszerna fotorelacje to zjadły mnie nerwy i rece mi sie tak trzesły ze bombke Gumisi czesałam godzine:lol: a i tak potem jeszcze 3 razy ja poprawiałam:-o
a więc przygotowania do wystawy za króre musze podziekowac[B] MADZIUNI!!!!!!!!!!!:loveu: DZIĘKUJE Magdalena1:angel: [/B]
[img]http://img100.imageshack.us/img100/6236/0017np.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...