Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='edi,feti,gusia']Waldku,to fajnie,wreszcie sie spotkamy w Gdansku i bede miała okazje zobaczyc na zywo Twoja sliczna sunie?Wystawiasz Ja prawda?
Mariolko-na Ciebie zawsze mozna liczyc!Kogo wystawiasz?i w jakich klasach?pewnie spotkamy sie na ringu:razz: bardzo sie ciesze[/quote]

Tak, będę z Holly. Teraz szykujemy się do Bydgoszczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edi,feti,gusia']Waldku,to fajnie,wreszcie sie spotkamy w Gdansku i bede miała okazje zobaczyc na zywo Twoja sliczna sunie?Wystawiasz Ja prawda?
Mariolko-na Ciebie zawsze mozna liczyc!Kogo wystawiasz?i w jakich klasach?pewnie spotkamy sie na ringu:razz: bardzo sie ciesze[/quote]

oj można można ;) wystawiam 3 sunie
[COLOR=#8b0000][B]Lagoon of Love Cud Natury [/B][/COLOR][COLOR=black][B]-[/B] klasa młodzieży,[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][B]Korsykanka Bakarat[/B] [/COLOR][COLOR=black]- klasa pośrednia,[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][B]Cayenne Cud Natury[/B] [/COLOR][COLOR=black]- klasa otwarta[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grygy']No to się spotkamy :evil_lol:[/quote]


Na to wygląda -miejmy nadzieję że zbytnio nie zaśnieży :shake: jak na razie za oknem nieciekawie .
A tak wogóle jak wyglada sprawa widzów na wystawach ? kupuje się gdzieś bilety wstępu itd? NIe byłam do tej pory na takiej wystawie więc nie mam zielonego pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka']oj można można ;) wystawiam 3 sunie
[COLOR=#8b0000][B]Lagoon of Love Cud Natury [/B][/COLOR][COLOR=black][B]-[/B] klasa młodzieży,[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][B]Korsykanka Bakarat[/B] [/COLOR][COLOR=black]- klasa pośrednia,[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][B]Cayenne Cud Natury[/B] [/COLOR][COLOR=black]- klasa otwarta[/COLOR][/quote]
Witam. Ponieważ mieszkam kilkaset metrów od miejsca gdzie w Gdańsku będzie wystawa, też się wybiorę. Mój maluszek jeszcze za młody, ale chętnie podejrzę jak się wystawia pieska i poznam Was osobiście. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']Witam. Ponieważ mieszkam kilkaset metrów od miejsca gdzie w Gdańsku będzie wystawa, też się wybiorę. Mój maluszek jeszcze za młody, ale chętnie podejrzę jak się wystawia pieska i poznam Was osobiście. Pozdrawiam[/quote]

superrrrrrrrrrrr :) zapraszam do naszego stolika

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Kochani! [/SIZE]
[SIZE=3]Niedawno dzwonil Macius ([B]Grygi[/B]) radosna informacje:[/SIZE]
[SIZE=3][B]Toleczka[/B] wygrala z wszystkimi innymi yorkami w Rzeszowie zdobywajac rzecz jasna tytul BOB[/SIZE]!!:multi: :multi: :laola:

WIELKIE GRATULACJE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...