Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='edi,feti,gusia']:oops: Dziękujemy bardzo,szkoda ze to tylko w szczeniaczkach tak nam dobrze idzie...jak sie zacznie młodziez to bedziemy na szarym koncu:shake:[/quote]
Oj nie bedzie tak zle;) A Hattim kiedy?:cool3::cool3:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red]Wielkie gratulacje dla Miamki i Tolki!![/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie ,
Gratuluję wszystkim zwycięzcom,
a przede wszystkim dla Miamki !!!

Kto wybiera sie do Nowego Dworu Mazowieckiego?
Ja Larisa wystawiam juz w klasie młodzieży i nie wiem czy się nie pospieszyłam on akurat ma 9 miesiecy ... , w Bydgoszczy był sam w klasie szczeniąt a teraz będzie 11 konkurentów.
Pozdrawaim,
Magda

Link to comment
Share on other sites

Magulek,spotkamy sie w Nowym Dworze,bo ja tez wystawiam Miamke w młodziezy po raz pierwszy i tez dopiero skonczyła tydzien temu 9 miesiecy.Jesli chodzi o szanse wystawowe to przy takiej stawce(u mnie 19 suczek)z tak młodym psem to sa zadne,ale zawsze jakies doswiadczenie dla siebie i psa.Pozatym spotkamy sie i to juz duzy + :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Witam!Będzie ktoś może w Grudziądzu lub Inowrocławiu?Czy zna ktoś może tą suczkę:AVITO VIVIT Grande Finale?Będę ją wystawiać w Grudziądzu w kl.młodzieży i jestem ciekawa czy ktoś ją może zna ;)[/quote]


Ja bedę w Grudziądzu i Inowrocławiu, wystawiam sunie i psa w młodzieży.
Niestety na temat AVITO VIVIT Grande Finale nie moge Ci nic powiedzieć.


Wszystkim wybierającym się w niedziele do Nowego Dworu życzę samych sukcesów i wielu wrażeń :lol:

Link to comment
Share on other sites

Madziu byłoby grzechem jakbyśmy zdjęć nie robili. :cool3:
no i nie zapominamy o Was,bo w sumie to przecież dla Was te zdjęcia,dla osób,które chciałyby, a nie mogły zobaczyć danej wystawy. Relacja jak zwykle na YL.
a innym mówię do zobaczenia w niedzielę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Witam!Będzie ktoś może w Grudziądzu lub Inowrocławiu?Czy zna ktoś może tą suczkę:AVITO VIVIT Grande Finale?Będę ją wystawiać w Grudziądzu w kl.młodzieży i jestem ciekawa czy ktoś ją może zna ;)[/QUOTE]

No ja będe i tu i tu ;) ale suczki nie kojarze :oops:
pozdrawiam
MAciek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1'][B]Magulek[/B] to jesteśmy w jendej klasie :lol:
może będziemy mogły pogadać to nudno nie będzie :cool3:[/quote]

Bardzo się ciesze zawsze będzie razniej .
Ja mam numer 696 .
Wiec do zobaczenia na wystawie i życzę wszystkim powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, to nasza pierwsza wystawa. Strasznie się denerwuje. Chyba nie usnę wcale :-( Najgorsze że nigdy na żadnej nie byłam. To najgłupsza rzecz jaką robię. Iść "z ulicy" i nawet nie wiedzieć o co chodzi. Jaki ze mnie wystawca :oops: I jak to brzmi. Wystawca :evil_lol:
Magda, pamiętaj tylko o mnie bo bardzo się ucieszyłam że chcesz mi coś poradzić i trochę pomóc. Chociaż pewnie sama nie będziesz miała czasu bo przecież też będziesz wystawiała pieska. Ale każda pomoc mile widziana :) To do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julita W.']Kurcze, to nasza pierwsza wystawa. Strasznie się denerwuje. Chyba nie usnę wcale :-( Najgorsze że nigdy na żadnej nie byłam. To najgłupsza rzecz jaką robię. Iść "z ulicy" i nawet nie wiedzieć o co chodzi. Jaki ze mnie wystawca :oops: I jak to brzmi. Wystawca :evil_lol:
Magda, pamiętaj tylko o mnie bo bardzo się ucieszyłam że chcesz mi coś poradzić i trochę pomóc. Chociaż pewnie sama nie będziesz miała czasu bo przecież też będziesz wystawiała pieska. Ale każda pomoc mile widziana :) To do zobaczenia.[/quote]

Julita nie przejmuj się zawsze pierwsza wystawa jest na straty, stres itp. możesz liczyć na nas. Madziu o której będziesz? jeśli możesz to zajmij sporo miejsca jak najbliżej ringu :razz: Jak zwykle zapraszam do naszego stolika ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...