Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawy we Włocławku są bardzo miłe... W zeszłym roku pani która komentowała przez megafon robiła to w tak wspaniały i profesjonalny sposób, ze poszłam jej osobiście podziekować. Wspaniale opowiadała o każdej rasie... Organizacja wspaniała, wystawa na 5 dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']ja własnie w tamtym roku byłam i wróciłam zadowolona,dlatego sie zastanawiam.Bardziej mi chodzi o sedziów,Szczepańska-Korpetta ,albo Gajewski.Nigdy nie byłam przez nich oceniana.[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Pani Szczepańska- Korpetta jest bardzo miła na ringu - liczy się przede wszystkim anatomia i jak pies chodzi "broda i wąsy nie są ważne ponieważ pies na wąsach i brodzie nie chodzi " :cool3:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]uwaga wróciłyśmy z Torunia i tak:
Tanya lokata I i ocena wybitnie obiecująca :multi:
a Eryś lokata I, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy
i v-ce Zwycięzca Grupy III FCI :cool3:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]uwaga wróciłyśmy z Torunia i tak: [/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Tanya lokata I i ocena wybitnie obiecująca :multi:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]a Eryś lokata I, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]i v-ce Zwycięzca Grupy III FCI :cool3:[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
Brawo, brawo gratulacje:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Nane to wielki sukces . Gratulacje. Prosze o zdjecia z wystawy:lol:[/quote]

[quote name='agnilale']Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

[quote name='koregra']Brawo, brawo gratulacje:lol:[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]dzięki wielkie :loveu:
ale te gratulacje należą się Erysiowi przede wszystkim ;)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

[quote name='ROZI']Nane , a Vasylka z jego niebiańskim włosem nie wystawiałaś :cool3:[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Vasylek już nie będzie tyle wystawiany [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]wspominałam już kiedyś, że powoli żegnamy się z ringiem :-( [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Vasco jest wspaniały na ringu uwielbiam go wystawiać
jest psem który uwielbia wystawy :loveu:
i cudownie się z nim współpracuje ;)
ale niestety jemu również należy się przejście na emeryturę :evil_lol:
i dlatego postanowiłam, iż nie będzie już pokazywany
tyle co kiedyś :razz:
między innymi dlatego też zostawiłam sobie Tanyę po nim która powoli zastępuje Tatusia na wystawach
[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]w tym roku Vasylek zrobi tylko 3 wystawy w celach przede wszystkim "zabawowych"
a nie po to aby za wszelką cenę wygrać :roll:
teraz Vasco pojedzie (najprawdopodobniej) do Białegostoku :cool1:

[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta]C'EST ERIC CARDEA [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=Magenta]w wieku 2 lat i 5 miesięcy
na wystawie w Białymstoku
otrzymał CWC i res.CACIB
i tym samym jest już
[B]:cool3: CHAMPIONEM POLSKI :cool3:

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=2][COLOR=Magenta]to była dopiero jego druga wystawa międzynarodowa na której startował w klasie otwartej :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja też się wybieram na tą wystawę i też nic nie wiem nie mam nawet potwierdzenia zgłoszenia , dzwoniłam tam wczoraj i dzisiaj ale ciągle było zajęte prawdopodobnie żle odłożona suchawka bądz też awaria na lini .Ale spis wystawców jest na stronie Częstochowskiego oddziału . Katalogu nie ma.Pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Ale spis wystawców jest na stronie Częstochowskiego oddziału . Katalogu nie ma.Pa[/QUOTE]
Dzięki za wskazanie, ja jakoś nie zauważyłam wcześniej. Szkoda, że nie podali ile w danej klasie jest piesków. Gaba, a Ty wystawiasz w jakiej? Ja ma szczenię piesia, to narazie taka zabawa i pewnie na tym pozostanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...