Jump to content
Dogomania

BRANDY - MRÓWA


Madziara

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini']

bozzzieee,cos Ty jej zrobila?:))))a w ogole to co ona jakas taka tlusta na tych fotach?tzn.wlos,albo mokry-z dworu wrocila czy jak?[/quote]

Sieroto przeczytaj sobie wcześniejsze posty - nie tłusta, tylko ma dredzioki.
Nie było czesanie przed sesją zdjęciową - bo z marszu była.
Poza tym po kradzieży mleka z miodem prosto z kubka, trochę się pokleiła, a i znajomość zabaw ogranicza się do tarmoszenia i gonitw, więc to jej "wacienej" sierści nie służy :)

Link to comment
Share on other sites

A wogóle to mi śmierdziela i pchlarza przysłałaś - w niedzielę się kompiemy, a w poniedziałek idziemy do weta.

Co do tabletek, chyba mniej kłopotu dla wszystkich jak podejdę do Marcina (przy okazji ją obejrzy, da frontlaina - chyba dla królików :)
i zaszczepię damana)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aha,madziara-widzialas na niej pchle???bo mi sie niestety wydaje,ze ona sie drapie z innych powodow:((jakies uczulonko,albo gruczoly albo nie wiem co...no chyba,ze widzialas pchle[/quote]

Orsini!!!!
Z moim wzrokiem?
Ja ją ledwo widzę i to przez lupę!!!
Jaj sobie ze mnie nie rób!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hehehehe ale smiesznie musiala wygladac taka cala we miodzie:)))))[/quote]
Cała we miodzie nie była :P
To tylko mleko z miodzikiem było i stąd te pozlepiane uszka.
Nie chcę jej tego na siłę szczotkować - bo jej cała wate wyjdzie (sierść), jutro pranie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...