Jump to content
Dogomania

KURS ASYSTENCKI - GDZIE i KIEDY????


Fuka

Recommended Posts

[b]To sie nazywa sadyzm - widzę, że Reptowo postanowiło sie ze mnie ponaigrywac, mnie chodzącego propagatora reptowskich psów? :o
:( Cholera, czemu to tak daleko - zobaczyłabym córke Fuki, no i jej półsiostrę i mamę Nivę :-? [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Eeee tam, to nie tak dalego,ale może porobie za adwokata i zaprosze na strone, coprawda jeszcze w ,,powijakach" [url]www.zdolinylopienki.republika.pl[/url]
Pozdrawiam Arlena[/quote]
[b]Widziałam - dzięki :D
Pozdrów Anię proszę ode mnie i powiedz, że tostałam z belgii ładny dyplom - tylko, że dla Ofi z Doliny Łopianu :roll: :evilbat: Jak poprawią, to przyślę ksero interchampionatu :D[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joasia-Opole']W Opolu w tę sobotę (05.02) się zaczyna kurs.
Na stronie [url]http://www.zkwp.opole.pl/[/url] nic nie pisze o kursie, ale są numery telefonów i można zadzwonić.[/quote]
Dzięki :D - to ja jutro do nich zadzwonie - troche pozno, bo jeszcze rekomendacja bedzie mi potrzebna, ale może sie da cos załatwić...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Odświeżam stary wątek :)
Jeśli ktoś wie coś o planowanych kursach asystenckich, będę bardzo wdzięczna za info.
Wiem, że takowy ma się odbyć w Chojnicach, ale to dla mnie jednak zbyt daleko :(
Przykre jest to, że szukając informacji zauważyłam, że jeszcze parę lat temu było ich całkiem sporo. Obecnie oddziały Zkwp prawie ich nie organizują :(
A ja od dłuższego czasu mam nadzieję na bycie w przyszłości sędzią kynologicznym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja chciałabym w troszkę innym kierunku odświeżyć ten wątek :) kurs kursem, ale gdzie zdobyć materiały na ten kurs, bo trzeba porzygotować się do niego wcześniej, sam kurs jest sprawdzeniem wiedzy którą się już posiada no i genetyka - zmora wszystkich.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki i informacje, czy to na PW czy tu na wątku.

:)

Link to comment
Share on other sites

Kurs to kurs, na nim nie sprawdza się wiedzy tylko ją przekazuje( tzn prowadzący przekazuje) choć oczywiście doskonale jeżeli jakąś wiedzę się już ma. Sprawdzianem wiedzy jest egzamin.
Z materiałami jest rożnie, część prowadzących dała nam pewne materiały resztę musieliśmy zdobyć we własnym zakresie. Jak coś to dajcie znać - cośtam mam na kompie plus mogę spisać tytuły odpowiednich książek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...