Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

[quote name='Basenji']...
Czy do szału nie doprowadzają Was te parszywe reklamy?
Może napiszecie do admina, aby coś z tymi śmieciami zrobił?
Zdrówko[/QUOTE]

Nie wiem o czym mówisz, u mnie nic takiego się nie pojawia. Nie mam nawet stałego banera nagłówkowego... :evil_lol:
[SIZE="1"]Poza tym...[/SIZE]
Jak się dobrze rozejrzysz, to dostrzeżesz, że wszelkie reklamy są usuwane z Dogomanii... Z postów kasowane są zdjęcia z wystaw, na których widoczna jest jakaś reklama, choćby nawet ta na taśmach opasających ringi...
Teraz tylko czekam, aż zostanie usunięty „Kociokwik...”, bo w niektórych scenkach pozwoliłem sobie na reklamę Dogomanii... :roll:

A do Admina sam napisz, ja już mam 3 punkty karne... :angryy:

Pozdrawiam.
:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]INTERNATIONAL DOG SHOW PÄRNU 30.06.2007 [/B][SIZE=6][SIZE=3] stawka 13basków:multi:-[/SIZE][/SIZE] German Spitzes- Linda Jürgens (Estonia)[B]

JAZZY BOY Asiaczek - k[/B][B]lasa pośrednia: 2dosk[/B]

[B]Abotere's WAHZIRI - klasa otwarta : 1 dosk[/B]

[B]JELLY JOSHREEN Asiaczek - klasa pośrednia: 1 dosk

zgłoszone dwie pary hodowlane: Asiaczki pierwsze miejsce

[SIZE=6]Asiaczki Znów prima:) :multi:[/SIZE]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]INTCH; MŁ. CH.PL; MŁ.CH.HUN; MŁ.CH.RUS; Ch.PL; CH.RUS; CH.RKF, CH.SK (w przygotowaniu); Zwyc. Klubu Węgier '07[/B][SIZE=7]Abotere's ADUNBI nasz Gusio
[/SIZE]
[SIZE=7]Nowym championem Estonii BOB:multi: BOG4:laola:
Asiaczki BRAWO
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=DarkOrchid]YAHOOOO !!!!![/COLOR][/SIZE]
wchodze na dogomanie a tu takie MILE wiesci !!!!:multi:
[SIZE=7][COLOR=Red]GRATULACJE ASIACZKU !!!:loveu:
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=4]Ciesze sie, zwł. ze to mój ulubieniec pozgarniał wszystko:loveu:[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]1.7.-Bielsko-Biala
Donner Hanacek - CWC,najl.pies w rase , BOB
Newyl Brosch Z.D.-najl.weteran
Gilla - CWC-najl.suka w rase
[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Hanacek - GRATULACJE !![/SIZE][/B][/COLOR] :multi:

Link to comment
Share on other sites

A tutaj podaję oficjalne wyniki z wystawy [B]CACIB-Parnu/Est., 30-06-2007 r., sędzia Helge LIE/Nor:[/B]

PSY
kl. p
BULLDOBAS NO REGRETS - dosk.1,
[COLOR=Red]JAZZY BOY Asiaczek - dosk.2.
[/COLOR]
kl.o
[COLOR=Red] Abotere's WAHZIRI - dosk.1
[/COLOR]
kl. ch
[B][COLOR=Red]Abotere's ADUNBI - dosk.1, CAC, CACIB, BOB, BOG4. Nowy Champion Estonii![/COLOR][/B]


SUKI
kl. p
FARAOLAND VIKING IDUN - dosk.2[COLOR=Red]
JELLY JOSHREEN Asiaczek - dosk.1[/COLOR]
RIBESSITA MY PUZZLE OF DREAMS - dosk.3

kl.o
CRYSTAL JEVELIN COUMACHY - dosk.1, SERT (chyba chodzi o wniosek na Ch.Est, ale nie jestem pewna)
STERNHIMMELS GRATA PERSONA - chyba bdb

kl. ch
AFRIKENJI HOT SUMABREESE - dosk.1, CACIB
STRONG STAEL DEA ANGELLA - dosk.2

Para Hodowlana:
1. AFRIKENJI HOT SUMABREESE + BULLDOBAS NO REGRETS - dosk2
[B][COLOR=Red]2. JAZZY BOY Asiaczek + JELLY JOSHREEN Asiaczek - dosk1, III miejsce w finałach.
[/COLOR][/B][COLOR=Black][B]
Dla ciekawości podam, że zgłoszone 2 pary basenji wstępnie były oceniane na ringu, zaraz po ocenie. Z tych dwóch par została wybrana jedna i ta jedna brała udział w końcowej prezentacji na ringu honorowym.

[/B]Pzdr.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze wyniki z wystawy [SIZE=3][B]CAC-Olsztyn, 01-07-2007 r., sędzia: Elżbieta CHWALIBóG[/B][/SIZE]

PSY
kl. pośrednia
[COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB (zaczęty Championat Polski!)[/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']I jeszcze wyniki z wystawy [SIZE=3][B]CAC-Olsztyn, 01-07-2007 r., sędzia: Elżbieta CHWALIBóG[/B][/SIZE]

PSY
kl. pośrednia
[COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB (zaczęty Championat Polski!)[/B][/COLOR]

Pzdr.[/quote]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]:multi:GRATULACJE:multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Asiaczku w Estonii jeden CAC-CACIB na klase?[/quote]
Tak, jeden CAC na płeć i ten CAC/CACIB "robi" Championat Estonii. W ub.r. w tensposób Farik i Felka otrzymali ten tytuł, a w tym - Gusio.
A, i jeszcze jedno. Gdy jesteś "za" Championem Estonii, to ten tytuł "przechodzi" tak, jak np. CACIB i r.CACIB.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, jeden CAC na płeć i ten CAC/CACIB "robi" Championat Estonii. W ub.r. w tensposób Farik i Felka otrzymali ten tytuł, a w tym - Gusio.
A, i jeszcze jedno. Gdy jesteś "za" Championem Estonii, to ten tytuł "przechodzi" tak, jak np. CACIB i r.CACIB.
Pzdr.[/quote]
dziekuje za wyjasnienie :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Blue"]Składam serdeczne GRATULACJE dla Asiaczka i Hanacka :)

Ja byłam na wystawie w Ustroniu.

Sędziowała p. Musiał.
Ice From Africa Stellanova "Ajsi" zaprezentowąła sie super .
Otrzymała CWC i w ten sposób dokończyła championat.

[B][SIZE="4"]Więc Ajsi jest już CHAMPIONEM POLSKI[/SIZE][/B] :multi: ..

Mialyśmy pecha w walce o najlepsza sukę gdyż sędzina zupełnie nagle schyliła sie aby dotknąć z góry psa...
Ajsi zupełnie się tego nei spodziewała i kłąpnęłą zębami w powietrze na szczęście ale jednak. No i już po "ptokach".
Tylko usłyszałyśmy, ze gdyby nie to spoko by wygrałą z Czeszką ale z drugiej strony dobrze , ze tak wcześniej sie nie zachowała bo by nie było CWC.
Kiedyś ... jakies ok. 8 lat temu tez miałysmy taki przypdek z tą sędziną, ze pies nam sie wystaraszył na ringu...
Dokłądnei nie pamiętam ale cos w tym stylu jak teraz.
No... jakbym sie spodziewała , ze cos takiego Ajsi strzeli do głowy to może jakos bym zdazyła powstrzymać ją. Ale w życiu czegoś takiego ona nie zrobila do nikogo. Jest potulna jak baranek albo obojętna jak posąg ;)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/15/2018d3d828d76422.jpg[/IMG][/URL]

:)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa'][COLOR=Blue]Składam serdeczne GRATULACJE dla Asiaczka i Hanacka :)

Ja byłam na wystawie w Ustroniu.

Sędziowała p. Musiał.
Ice From Africa Stellanova "Ajsi" zaprezentowąła sie super .
Otrzymała CWC i w ten sposób dokończyła championat.

[B][SIZE=4]Więc Ajsi jest już CHAMPIONEM POLSKI[/SIZE][/B] :multi: ..

Mialyśmy pecha w walce o najlepsza sukę gdyż sędzina zupełnie nagle schyliła sie aby dotknąć z góry psa...
Ajsi zupełnie się tego nei spodziewała i kłąpnęłą zębami w powietrze na szczęście ale jednak. No i już po "ptokach".
Tylko usłyszałyśmy, ze gdyby nie to spoko by wygrałą z Czeszką ale z drugiej strony dobrze , ze tak wcześniej sie nie zachowała bo by nie było CWC.
Kiedyś ... jakies ok. 8 lat temu tez miałysmy taki przypdek z tą sędziną, ze pies nam sie wystaraszył na ringu...
Dokłądnei nie pamiętam ale cos w tym stylu jak teraz.
No... jakbym sie spodziewała , ze cos takiego Ajsi strzeli do głowy to może jakos bym zdazyła powstrzymać ją. Ale w życiu czegoś takiego ona nie zrobila do nikogo. Jest potulna jak baranek albo obojętna jak posąg ;)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/15/2018d3d828d76422.jpg[/IMG][/URL]

:)
[/COLOR][/quote]
Gratulacje dla Ajsi!!! Witamy Nowego Championa Polski!!!
A co do zachowania Ajsi, to w innych rasach tez tak bywa, jak sędzia zrobi jakiś gwałtowny ruch...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa'][COLOR=Blue]Ja też, ja też :lol:
Z mopsikiem chciałabym...
Mam takiego pieknotę ;)

[/COLOR][/quote]

[quote name='Savannah']No jesli bedziesz miala miejsce dla mnie z uroczym :lol: sympatycznym Dzekim, to ja chetnie skorzystam :)[/quote]
Będę o Was pamiętała. Weźmiemy busika i ... jazda do Estonii! Ale bedzie wesoło, co?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Będę o Was pamiętała. Weźmiemy busika i ... jazda do Estonii! Ale bedzie wesoło, co?:lol:
Pzdr.[/quote]
Bedzie sie dzialo:lol:

[I][B][SIZE=3][COLOR=Purple]Gratulacje dla STELLANOVA !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...