Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

Chojnice 30.07.2006
1 zgłoszony Basenji
ART OF NOICE Loango


Legnica 6.07.2006
1 zgl. basenji
I'M EVERYBODY'S DARLING Asiacze :multi::multi::multi:

Asiaczku masz kontakt z wlascicielami sunki? Bo widzialam ją już w Jeleniej i chyba w Lesznie, moze by trzeba pomóc właścicielce wystawic sunie? Chętnie ją wystawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Savannah[/B] - nie nadążam... Ale masz tempo po tej Dominikanie.:lol:
Pzdr.[/quote]
Haha i najlepsze że po tym jak spedziłam tam tydzien, gdzie jest 6 godzin czas do tylu, teraz nie chce mi się spac...(tam jest dop. 19)...:))
Pozdrawiam i czekam na pw;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tylko się za bardzo nie przyzwyczajaj do takiego długiego siedzenia przed kompem. Chociaz do 31 sierpnia - możesz. Ale co będzie potem?:evil_lol:
Pzdr.[/quote] Mam nadzieje że mi przejdzie:lol: no potem to by był problem, bo budziłabym się a tu już po lekcjach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']OK. Wierzę!
I tak trzymać.:lol:
pzdr.[/quote]
Cóż za ulga:multi: Teraz już nawet przez myśl mi nie przejdzie żeby nie trzymac kciuków! Choc nie bedzi problemu bo zawsze trzymam;) To ja powinnam napisac I Tak trzymac:cool3::cool3:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Odgrzebuje topik ze wzgledu na oszustwo podmiany suk podczas ubieglorocznej wystawy w Sopocie, ktore zostalo w nim przytoczone. Otoz sprawa ponownie ujrzala na swiatlo dzienne, gdyz pan Jamrozy zamiescil na innym forum ogloszenie o szczeniakach po suce, ktora uzyskala uprawnienia hodowlane w wyniku nieuczciwych dzialan. Dla zainteresowanych podaje link do dyskusji:
[COLOR=Red][URL="http://scr.home.pl/dogolandia/viewtopic.php?t=2453&postdays=0&postorder=asc&start=0"]http://scr.home.pl/dogolandia/viewto...=asc&star t=0[/URL][/COLOR]

Poniewaz szczecinski oddzial umyl rece i ukrecil leb sprawie, postanowilismy wystapic do Zarzadu Glownego ZKWP, opisac sprawe i przeslac dowody. Aby jednak ZG nas nie zignorowal, najlepiej bedzie podac w pismie dane jak najwiekszej ilosci osob, ktore sa zainteresowane wyjasnieniem tego zdarzenia i ukaraniem nieuczciwego hodowcy. W zwiazku z tym bardzo prosze, aby osoby chetne uczestniczeniem w tym przedsiewzieciu, przeslaly do mnie na pw swoje dane.

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Każdy kto nie chce by takie oszustwa więcej miały miejsce proszony jest o wysłanie pw lub emaila ([/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"] [email protected] [/EMAIL])[SIZE=4][COLOR=Red][B] do użytkownika ReiMar. Proszę o to by możliwie jak najwięcej osób zgłaszało się, by więcej tak podłe oszustwa nie miały miejsca!
Więcej informacji również w topiku : Psy zaprzęgowe "Sopot-Kto Jedzie?" - ostatnia strona.
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A w skrócie to o co chodzi?
Byłem w ubiegłym roku w Sopocie, ale u Basenji żadnej suki nie podmieniano ( chyba).
Zdrówko[/quote]
Basenji tu chodzi o suki SH, ale jesteśmy przekonani że to może spotkac równie dobrze każdą rase.
Napisze pokrótce:
rok temu na wystawie w Sopocie pan.Jamroży zgłosił swoje 2 suki do klasy otwartej (dodam że jedna z tych suk jest naprawde nieciekawa i nie mogła skończyc uprawnien na suke hodowlana czyli dostawała oceny poniżej bdb). Zgłosił właśnie TĄ sukę - KISSY oraz jego suczkę z hodowli sh_maniak z DGM, która już od dawna była suką hod,. a na wystawach dostawała same wysokie noty - imie ANDY,
Więc w klasie otwartej wystawił te dwie suki Kissy i Andy, jednak on wystawiając ANDY miał numerek Kissy, A ktoś drugi od niego wystawiając Kissy miał numerek ANDY. Świadomie zapewniam. Po czym prawdziwa KISSY z numerkiem Andy odrazu "wyleciała' z ringu z oceną bodajże db, jak nie niżej, natomiast ANDY z numerkiem KISSY uplasowała się z 4 lokata i oceną doskonałą. Tak więc w dokumentach wystawy w Sopocie to ta straszna KISSY ma ocenę doskonała i skończyła hodowlankę. Teraz dzięki temu oszustwu p.Jamrozy sprzedaje szczeniaki po TEJ suce. Dodam że wystawa w Sopocie nie był to jednorazowy przypadek, bo tak samo zrobił ten pan na wystawie w Koszalinie 05.
Basenji jeśli chcesz się wpisac na liste, która będzie wysyłana do ZK, proszę podaj mi swoje dane na pw, ja to wyśle do ReiMar.
Mam nadzieje że więcej osób się zgłosi od pierwotnych, im więcej tym lepiej. ZK nie może dopuszczac do takich czynów.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

See.
Swoją drogą to przebiegłe ze strony tego pana.

To ja mam propozycję dla zainteresowanych:
Mogę podstawć piesiaka do oceny za jakiegoś innego pieska - aby był rudy.
Oczekuję kopert i propozycji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...