Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini']Asiaczku nie dziekuje!!!jak tylko sie rozyspie to dam znac!ale stresa mam!nienawidze porodow!!!!bleeeee horror[/quote]
również z mojej strony masz gwarantowane trzymanie kciuków:cool3:
a o poród to takie straszne u sznaucerów:-o?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']porod jest zawsze straszny!!!!bleee te wody plodowe, i te lożyska-bleee trzeba liczyc no i stres czy wyleza wszystkie i w ogole te pepowinki aaaaa horror!!!!!![/quote]
biedactwo:) Ja już przeszłam 2 porody ale tak strasznie nigdy nie było (tfu odpukac):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzięki, żeś mi to uświadomiła. Trzeba to będzie szybciutko poprawić.
Ale jak wchodzisz z avatarku - jest już nowa strona. Na to nie wpadłaś, co?
Pzdr.[/QUOTE]
no nie wpadłam ;) bo myslalam że ta w opisie jest ta docelowa ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Orsini[/B] - myśl pozytywnie!!!! Będzie dobrze. Przeciez sznaucerki rodzą bardzo ładnie...
[SIZE=3][COLOR=red]MYŚL POZYTYWNIE...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]MYŚL POZYTYWNIE...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]MYŚL POZYTYWNIE...[/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Orsini[/B] - myśl pozytywnie!!!! Będzie dobrze. Przeciez sznaucerki rodzą bardzo ładnie...
[SIZE=3][COLOR=red]MYŚL POZYTYWNIE...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]MYŚL POZYTYWNIE...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]MYŚL POZYTYWNIE...[/COLOR][/SIZE]
Pzdr.[/quote]
Orsini!! Chill Out!! a tu coś na spokój : [URL="http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_18981.php"]LINK :loveu:[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahahaha dzieki!!!:))mysle pozytywnie ale jestem realistka:)))))porod najpiekniejszym przezyciem???kolejny mezczyzna????bo faceci tak twierdza!a sami umieraja z bolu jak ich zabek boli!:)))))))))[/quote]
Miałam na myśli poród zwierząt, bo jak na razie tylko przy takowych byłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aaa to ty ONA jestes:)))juz myslalam, ze facet!bo oni zawsze mowia ze porody sa super!sa super bo nie oni rodza:))))[/quote]
A z tymi facetami to się zgodzę, jeszcze żaden nie był ze mną przy porodzie psiaków :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przy porodach moich kotów i psów - też nigdy nie ma MKM. To znaczy jest, ale w drugim pokoju albo w pracy.
Pzdr.[/quote]
Dokładnie zgadzam się u mnie jest tak samo, z tym, że z regóły suczki szczenią sie w nocy, a chłop zagląda rano pyta co się urodziło i idzie dalej spać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Dokładnie zgadzam się u mnie jest tak samo, z tym, że z regóły suczki szczenią sie w nocy, a chłop zagląda rano pyta co się urodziło i idzie dalej spać :shake:[/quote]
Hahah to się nazywa ta męska radośc z porodów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...