Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ypsylon']przepraszam, że dopiero teraz, ale i ja przyłączam się do gratulacji dla Asiaczka!!! :)
my niestety z przyczyn hmmm, losowych wróciłyśmy do domu ze sporym opóźnieniem.... wczesnym rankiem... na lawecie...
ogromne buziaki dla Gusia :)[/quote]
O rany... żeby to człowiek mógł przewidzieć, to dałabym Wam ciasta na drogę...
Ale najważniejsze, że jesteście całe i zdrowe i psiaki też.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O rany... żeby to człowiek mógł przewidzieć, to dałabym Wam ciasta na drogę...
Ale najważniejsze, że jesteście całe i zdrowe i psiaki też.
Pzdr.[/quote]
żebyśmy przewidziały, że będziemy miały wypadek to byśmy pojechały inaczej albo zostały oglądać BIS... zresztą miałyśmy kanapki i tak ich nie zjadłyśmy, bo nie byłyśmy w stanie, stres zrobił swoje ;)
tak, psy całe i zdrowe, my całe tylko w siniakach ;) wszystko skończylo się dobrze na szczęście! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']najważniejsze, że nic się nie stało pozdrawiam[/quote]
Jak to nic się nie stało: dziewczyny w siniakach, no i w stresie na pewno... Bardzo im współczuję...
Jak najszybciej zapomnijcie o zdarzeniu! Trzymamy kciuki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa']Tak, tak nikogo nie ma...
Ja jadę do Katowic. Ale to jeszcze trochę. No i nie z baskami :shake: . Mała za malutka a "duża" po dzieciach.
Pozdrawiam,
Beata[/quote]
Ja teraz muszę uzbierać kaskę na następne wystawy. I dlatego dopiero pod koniec marca jadę z maluchami.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak to nic się nie stało: dziewczyny w siniakach, no i w stresie na pewno... Bardzo im współczuję...
Jak najszybciej zapomnijcie o zdarzeniu! Trzymamy kciuki.
Pzdr.[/quote]
No dla mnie siniaki i potłuczenia to nic groźnego, dobrze, że nikt nie ucierpiał poważnie , nerwy napewno były, a dziewczyny w stresie i to dużym. Trzymaj się [B]Ypsylon[/B] cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gdybym miała jednego psiaka, to jeździłabym co tydzień. Ale jak się chce prezentować kilka psiaków, to rzeczywiście koszty są odczuwalne.
Pzdr.[/quote]

ja teraz doceniam czasy jak mialam jednego psa :) a jak ma sie juz kilka to tak glupio tylko jedego wystawiac hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gdybym miała jednego psiaka, to jeździłabym co tydzień. Ale jak się chce prezentować kilka psiaków, to rzeczywiście koszty są odczuwalne.
Pzdr.[/quote]

Dlatego też zniżki dla tych co wystawiają kilka psów powinny być znaczące. To w końcu są Ci wystawcy, którzy nie jadą na wystawe aby ją tylko "zaliczyc" :lol:.

[Elitesse] ja teraz doceniam czasy jak mialam jednego psa :smile: a jak ma sie juz kilka to tak glupio tylko jedego wystawiac hihi [ ... ]

Tak, tak to szczera prawda :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek i Agabass - dziękuję za ciepłe słowa, bardzo się przydały :) całe zdarzenie odchorowałam, trzy dni walczyłam z gorączką, teraz antybiotyk i musi być lepiej! ;) nawet nie miałam siły zajrzeć na DGM...
Elitesse i Stellanova - święte słowa! ja też pamiętam jak się jeździło z jednym psem na wystawy... jeszcze kilka lat wstecz zdarzało się, że wystawiałam nawet 10-12 psów na jednej wystawie! teraz wystawiam mniej, bo i psiaków mniejsza ilość, a i wystawy strasznie drogie! pierwszy raz po kilkunastu latach przypomnę sobie początki - do Katowic jadę tylko z jedną weteranką! ciekawe jak to zniosę....
Basenji - powystawiam baski od połowy roku myślę, teraz mam spory wydatek i nie wystawy mi w głowie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ale dziewczyny wy działacie w związku kynologicznym, więc chyba możecie zacząć kampanię na rzecz obniżenia kosztów dla multiwystawców?

Aha, dzisiaj będzie nowy odcinek [SIZE=7]KOCIOKWIKU![/SIZE]
Warto zerknąć.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa']Dlatego też zniżki dla tych co wystawiają kilka psów powinny być znaczące. To w końcu są Ci wystawcy, którzy nie jadą na wystawe aby ją tylko "zaliczyc" :lol:. quote]
Dlatego polecam wystawy w Chorzowie; tam zawsze jest kilka różnych zniżek.:lol: (Ukłony dla Prezesa).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NO to prosze Katowice:


PSY
szczenieta:
-BI BAHATIKA Loango WO1, BOB Puppy, BIS Puppy III
-BUMBALA BAHATI Loango WO2

otwarta
-TORO Ekado ????

chamionów
-Faraoland VICTORY & FREEDOM Dosk.1 CWC, CACIB, NPwR, BOB

SUKI
szczenieta
-AMBIENT COLOUR Loango WO2
-ARMY OF LOVE Loango WO1

młodzieży
-PAKANYA Liwang Dosk.2
-PÓJDŹKA Strażnik Lasu Dosk.1 zw.mł

championów
-CHATTANOOGA CHOO CHOO Dosk.1 CWC, CACIB, NSwR




GRATULACJE!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...