Jump to content
Dogomania

10tyg ON-ka z allegro znalazła swoje światełko ...leczenie...szukamy domu . ma domek!


gosia720616

Recommended Posts

Ja ze swej strony będę szukać w Łodzi z całych sił mam nawet jedną sprawdzoną rodzinkę której pod koniec roku skradziono 1,5 roczną ON ale nie wiem czy chcieliby takie maleństwo - i na pewno zdrowe - dlatego może skupmy się na znalezieniu lecznicy która wyleczyłaby i zatrzymała u siebie na czas choroby ww sunię ... tysiące myśli i ten czas który płynie tak szybko i nie po myśli dla małej i w dodatku niedziela Komunie ... itp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiedziałam iż na WAS wszystkich można liczyć ale nie wiedziałam iż tak szybko działacie :) JESTEŚCIE WIELKIE I WIELCY - poproszę nr konta tak jak mówiłam jutro wyślę kasę na małą i to nie jest z mojej strony jednorazowa pomoc ...całusy i czekamy na wieści a w szczególności co powie wet ..?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]psiak ma juz opieke,przejmuje go[B] Fundacja Emir[/B] a konkretnie juz po niego jedzie nasza szefowa [B]Oddziału Siewierz [/B]
tzn Edytka Bajkab
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]
jesli wyleczymy sunie a zakładamy że tak własnie bedzie :multi:
ma ona zapewniony tymczas u pana u którego teraz sie znajduje

[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]tak wiec nie szukajcie juz tymczasu
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]tylko domu stałego
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]sunia była i będzie bezpieczna tylko zdrówka życzyc zostało
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] jeśłi ktoś chce suni pomóc to niech wspomoze Fundacje i oddział Siewerz konkretnie[/FONT][/COLOR][/B]


[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]bo wiadomo,ze kasa bedzie potrzebna.......leczenie bedzie kosztowac
[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
czekamy na inf od Edytki jak odbierze sunie..... .i wizyta u weta ..na cito
[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Poprawki naniesione w tytule tematu, A ŚLĄSK JEST WIELKI a pomyśleć iż kiedyś miałam tam swoją wielką miłość ... i też bym teraz tam mieszkała - może ale to było 17 lat temu ha ha :) ale się rozmarzyłam.... nie mogę się doczekać jakie wieści będzie miała do nas Edytka ? choć ja jakoś jestem spokojna i dobrej nadziei

Link to comment
Share on other sites

Dlaczemu ja mieszkam tak daleko:placz::placz::placz:
Cieszę się że Bajka pojechała po niego, bo z powodu bezsilności rozbolało mnie serce. A ciśnienie to mi podskakuje cały czas z powodu braku info czy maleństwo ma parvo... Chociaż Emirek też miał jest wszystko jest ok. [B]Macie cudownych vetów, których bardzo serdecznie pozdrawiam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

inf od Bajkib


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wróciłam.Malutka została w klinice w dobrych rękach.Ze wstepnego badania nie wygląda to na parwo,ale musimy czekac,bo moze sie jeszcze rozwinąc.Wczoraj jeden ze szczeniaków umarł, niestety.jestem pod wrazeniem Pana Jerzego.To niezwykle wrazliwy człowiek.Przygarnął szczenną suke,odchował 5 szczeniaków,odrobaczył,zaszczepił,dwa znalazły dom.Widać,ze człowiek przezywa chorobe suni,ciągle dopytywał jakie są szanse,jak moze sie dowiadywac.,nie mógł rozstać sie z malutka kiedy zostawała w szpitaliku.
Umówiłam sie,ze będe na bieżąco go informowac.Malutka dostała od razu zastrzyki i kroplówki.
I jeszcze jedno:mała dostała na imię Sonia
Trzymamy kciuki i jeśłi ktoś zechce wspomoc Oddział Siewierz,tym samym pomoze w leczeniu malutkiej.
Fotki później
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba mam jakieś rottwailerowe obsesje bo dla mnie Sonia ma coś z rotka... może sposób romieszczenia brązowych plamek na pysiu, może kolor łapek :???: Ładna sunieczka. Brawa dla Edytki za szybką akcje :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Jakbym mogła prosić o nr konta to jutro wyślę pieniądze - jak rozmawiałam telefonicznie z tym Panem to też wydał mi się bardzo w porządku - nie wiedział co jej jest ale chciał pomóc - dlatego to [B]ogłoszenie na allegro myślę że potraktował to jako wołanie o pomoc i ostatnią szansę dla malutkiej [/B]- uważam że nic nie dzieje się bez przyczyny - apel i wołanie o pomoc zostało odebrane i dzięki WAM -czapki z głów dla wszystkich zaangażowanych w tę sprawę ( błyskawiczną zajęło to trzy godz ) jeszcze raz chylę czoła dla wszystkich jesteście wspaniałe - [B]z dumą mogę powiedzieć iż miałam ogromną przyjemność WAS "poznać" i choć chwilę móc z Wami być.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Obiecane fotki z kliniki:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/122/46ab08f92778ded5med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/118/07da20416768b75cmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/122/da29dd2d6f9d6bbcmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzis przeczytałam watek. Chylę czoło. Gosia, gdyby nie Twój apel pewnie sunia mogłaby być przegapiona. No i Anetta, dziewczyny z Siewierza, dobra robota !!! :loveu::loveu::loveu: Będę śledzić wątek, postaram się coś wysupłać.

Mozna gdzieś znaleźć namiary do przelewu na siewierski oddział ?

Link to comment
Share on other sites

Piękna ta [B]Nasz Sońka[/B] - ale w oczkach widać cierpienie :( wszystko będzie dobrze nie martw się maleńka. Powiem jedno jeśli na ostatnim zdjęciu jest ze swym właścicielem to ona jest bardzo do niego przywiązana - kocha go swym malutkim serduszkiem i jest mu wdzięczna za wszystko co dla niej zrobił - przy Naszym udziale również . [B]Chciałabym prosić Edytkę - oczywiście jak znajdzie czas - aby o tym Panu napisała coś więcej [/B]- wiemy że zaadoptował jej mamę ale jesli ktoś by mu pomógł myślę o Nas sterylizacja mamy i córki - oraz ja sama deklaruję kupno co miesiąc karmy dla dziewczyn - to moze znalazło bysię miejsce dla małej w tego Pana domu. Jeśli dostałby pomoc - moze warto przemyśleć i podpytać - tyle pieskom trzeba jeszcze pomóc a tu malutka się wychowała ... ale [B]wszystko rozgrywa się o warunki dla małej oraz opiekę [/B]- choc ma ją teraz zapewnioną :) najlepsze ..... czekam na przemyślienia może ktoś ma jakieś ... pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia720616']Myślę iż Edyta się nie obrazi :) wczoraj przysłała mi linka do strony z numerem konta więc wklejam dla Wszystkich chętnych

[url=http://fundacja-emir.org/aktualnosci/WOLONTARIAT/WOLONTARIATSIEWIERZ/siewierz.htm]Schronisko dla bezdomnych ps[/quote]

Dzięki - są tam namiary :multi:. W przelewie dodam tytułem, że to na leczenie i utrzymanie szczeniaczka SONI z dogo :p.

Link to comment
Share on other sites

Malutka jest w dobrej formie.Dostała kroplówki i leki po których wyraźnie sie ozywiła.na tyle,ze jak to weterynarze określili:szaleje w szpitaliku.
Oczywiście trzeba ja obserwowac nadal,bo nie wiadomo co moze sie wykluc,Była tez najprawdopodobniej zarobaczona silnie.
Jutro ja zabiore,bo dalsza obserwacja moze juz byc prowadzona w warunkach domowych,a wiadomo,ze hospitalizacja łączy sie z kosztami i to wysokimi.
Na pewno będzie potrzebna lepsza karma i witaminki zarówno dla szczeniolka jak i mamy.Pana Jurka nie stac na utrzymanie psiaków w takim sensie aby zapewnic im wszystko.I tak człowiek okazał sie wspaniały przygarniajac suke i odchowując jej 5 szczeniaków,które sa podkleslam duze.Sara na pewno bedzie duzym psem.
Zatem musze zakupic dla psiaków karme,zaopatrzyc w obroze,równiez przeciwkleszczowe i przeciwpchelne oraz rozeznac sie jakie jeszcze mają potrzeby.
Najważniejsze jednak ze u Soni w tej chwili nie ma zagrozenia zycia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...