Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 2xCAC, 28.05.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Trudno powiedzieć, o której skończą się te trzy wystawy. Podejrzewam, że psów nie będzie zbyt dużo, ale i tak wcześniej niż 18.00 nie wyjedziemy z Kaliningradu. Tak mi się wydaje.
Teoretycznie prosto z K. do Leszna powinno się zdążyć. Może nawet z prysznicem w domu, bo to przecież maj i może być ciepło. Ale licz po swojemu. Ja poczekam na wyniki przeliczeń. Poza tym jeszcze troche czasu do Leszna jest.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Michaś[/b] - co do wystawy w K. i wiz - częściowo masz już odp. w tym topiku, musisz tylko cofnąć się i przeczytać topik od początku. Jeżeli coś będzie jeszcze niezbyt jasnego - napisz, a ja wieczorem (zaraz wychodzę do pracy) spróbuję wyjaśnić.

Co do międzynarodowego Kaliningradu w czerwcu - o tej wystawie jest już osobny topik. Poza tym, na wystawie w Gdańsku były ulotki o tej wystawie, a więc również dziś wieczorem wszystko przeniosę na topik i będzie full informacja. Trochę cierpliwości.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Co do maratonu wystawowego w dniach 28-29 maja br. to, niestety, nie będę mogła brać w nim udziału. Dlaczego? Mam zbieg dni: i w Kaliningradzie, i w Lesznie moje baski są prezentowane w sobotę. Nie mam jeszcze hologramów moich psiaków, a więc przepadło. A już nabierałam smaku na taką jazdę i wstępnie byłam umówiona z kolegą-kierowcą. Bo czasowo, to spoko, dalibyśmy radę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czy moglabym poprosic stawke Beagli z grudnia??
Chcialabym pojechac z moim psem, jedynym problemem jest transport... CZy organizuje ktos cos? :lol: Albo czy moglabym sie dolaczyc do kogos?? Moglabym dojechac tez do innego, dalszego miasta. Oczywiscie dokladam sie do kosztow ;) Poki co chce sie zorientowac czy ma to w ogole sens, bo jesli nie bedzie transportu to jasne, ze nie mam sie nawet co zastanawiac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Mam dosyc istotne pytanie. Jezeli moj pies ma Championat Polski to jezeli dostanie CAC'a to automatycznie ma Championat Rosji?[/quote]
TAK.
I taka sama sytuacja jest w przypadku Młodzieżowego Championa.
Na wystawę warto więc wziąć ze sobą stosowne dokumenty (kopie: rodowodu, championatu/championatów), przygotowac 20 Euro za Championat i czekać ok. 1-2 miesiące. Warto wziąć telefon do osoby odpowiedzialnej za sprawy championatów w K. i dzwonic i dowiadywać
się.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']I czy moglabym jeszcze prosic o Stawke Seterow Irlandzkich z grudnia? I mam jeszcze pytanie, bo juz sie pogubilam w tych wystawach. 28.05 sa dwie wystawy CAC a o co chodzi z ta wystawa Championow? Tez jest 28? Czyli mam zglaszac na 2 x CAC i na championy? Przepraszam, ale naprawde sie pogubilam..[/quote]
Co do ilości wystaw, to jest tak, jak napisałaś: 2xCAC + 1xChampion show.

A seterów irl. w K. w grudniu ub.r. było b. mało, bo tylko 1:
PSY
kl. p
GRAND.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Czy moglabym poprosic stawke Beagli z grudnia??
Chcialabym pojechac z moim psem, jedynym problemem jest transport... CZy organizuje ktos cos? :lol: Albo czy moglabym sie dolaczyc do kogos?? Moglabym dojechac tez do innego, dalszego miasta. Oczywiscie dokladam sie do kosztow ;) Poki co chce sie zorientowac czy ma to w ogole sens, bo jesli nie bedzie transportu to jasne, ze nie mam sie nawet co zastanawiac ;)[/quote]
Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!!
My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']A,ze sie tak spytam.....Jeslibysmy dotarli to bylaby jakas mozliwosc "podpiecia" sie przed granica do kogos kto zna rosyjski ? :roll:
Dobra,juz nie smedze i lece piec szarlotke bo mnie glodomory wyklna :wink:[/quote]
Można się umawiać na spotkanie przed granicą. Trzeba tylko wyznaczyc sobie takie miejsce, aby nie było wątpliwości, gdzie to jest. Ja nie znam takiego miejsca. Czekam więc na propozycję.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!!
My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś?
Pzdr.[/quote]
:o wow!
Oczywiscie, bede bardzo, bardzo chetna na przylaczenie sie do busa :D
Mysle, ze moglabym dojechac do Warszawy.... Jechalabym z jednym, bezkonfliktowym Beaglem. Wiesz moze kto bedzie sedziowal ta rase??
Aaa i jeszcze jedno pytanko, bo nie moge sie polapac: jesli moj pies w ta niedziele ukonczyl Ch.Pl (potwierdzenie pewnie przyjdzie za pare miesiecy...) i wygralibysmy tam w klasie, to mamy Ch.Rus?? Czy nie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Paolinka ,myśłę ,że słusznie rozumujesz.Przyjeżdzaj do W-wy i dołączaj do naszego Busa ,którego Asiaczek załatwi jak zdobędzie wystarczającą (optymalną) ilosć osób[/quote]
Heh to dobrze :) Ja z checia, jestem tez po wstepnej rozmowie z rodzicami - nie widza przeszkod, ale 100% odpowiedzi jeszcze nie moge dac ;) W razie czego "zamawiam" jedno miejsce :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka'][quote]Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!!
My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś?
Pzdr.[/quote]
:o wow!
Oczywiscie, bede bardzo, bardzo chetna na przylaczenie sie do busa :D
Mysle, ze moglabym dojechac do Warszawy.... Jechalabym z jednym, bezkonfliktowym Beaglem. Wiesz moze kto bedzie sedziowal ta rase??
Aaa i jeszcze jedno pytanko, bo nie moge sie polapac: jesli moj pies w ta niedziele ukonczyl Ch.Pl (potwierdzenie pewnie przyjdzie za pare miesiecy...) i wygralibysmy tam w klasie, to mamy Ch.Rus?? Czy nie? :lol:[/quote]
Niestety nie. Musisz mieć cerfytikat. A więc porozmawiaj z paniami z ZG i spróbuj to załatwić. Jak to zrobić? Dzwonisz to oddziału, który organizował wystawę, na której Twój pies zdobył ostatni wniosek na Ch.PL. Prosisz ich o odręczne sporządzenie pisemka , że taki pies, na takiej wystawie dostał taką ocenę i zdobył takie tytuły. Podpisać powinien albo przewodniczący oddziału lub jego zastępca lub sekretarz wystawy. A więc musisz z kimś z tych osób rozmawiać.Prosisz ich o wysłanie faksem na nr faksu ZG i następnego dznia dzwonisz do ZG, czy doszło i czy panie z ZG byłyby tak uprzejme i pomóc Ci w następującej sprawie..... Ja tak załatwiłam w przyspieszonym terminie Młodziezowy Championat dla mojego Gusia-pręgusia. Trwało to ok. tygodnia. Tak więc chyba warto spróbować tej drogi.
Daj znać, jak coś załatwisz.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...