Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 2xCAC, 28.05.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą wystawą, to proponuje przeczytac na wstępie końcówkę topiku "Kaliningrad 18/19.12.2004 r.". Tam, przez roztargnienie zaczęła się dyskusja nt. wystawy Kaliningradu w maju. Przepraszam. W razie co - powtórzę wszystkie info.

Jeżeli masz Młodziezowego Championa, a prezentujesz go w kl. pośredniej, to chyba nie dostaniesz tytułu Mł.CH.Rus. A ile Twój psiak będzie miał miesięcy w dniu wystawy?
W przyszłym tygodniu będę dzwoniła do Kaliningradu, to mogę się spytać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tez mam zamiar pojechac do kalingradu, ale jeszcze nie zdecydowalam kiedy.
Z strony rosyjskie federacji RKF w 2005 w Kalingradzie sa wystawy:
CACIB 11-12.06.2005 КОК СС ОС РОСТО, РФСС (0112) 36-42-46 21-79-60


Organizacja wewnatrz RKF: РФЛС - РОССИЙСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ЛЮБИТЕЛЬСКОГО СОБАКОВОДСТВА
calorosyjskie
26.03. ОО КК БАЛШТЕРН-К, (0112) 332101 e-mail: [email][email protected][/email]
28.05. КОО КК ФАВОРИТ,(0112) 712618, 700235 e-mail: [email][email protected][/email]
regionalne
22.05. ЗКФ КРОУ, (0112) 779719
26.11. ОО КК БАЛШТЕРН-К,(0112) 332101 e-mail: [email][email protected][/email]
17.12. КОО КК ФАВОРИТ,(0112) 712618, 700235 e-mail: [email][email protected][/email]

Inna organizacja wewnatrz RKF: ОАНКОО – ОБЩЕРОССИЙСКАЯ АССОЦИАЦИЯ НЕЗАВИСИМЫХ КИНОЛОГИЧЕСКИХ ОБЩЕСТВЕННЫХ ОБЪЕДИНЕНИЙ
calorosyjskie
28.05. ЗВЕЗДА ЗАПАДА, (0112) 514665
regionalne
22.10. ЗВЕЗДА ЗАПАДА, ( 0112) 514665

Mam takie pytanie: czym sie roznia calorosyjskie od regionalnych? I jak maja do siebie CAC z roznych organizacji wewnatrz rosyjskich?

A tu link do spisu wystaw:
[url]http://www.rkf.org.ru/ru/RKF_dog_shows_2005.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

czy jakas z tych wystaw to CACIB?
moze umowimy sie jakos razem? mnie ogarnia strach przed przekraczaniem wschodniej granicy, mozna by sie umowic na granicy i zlozyc sie na te ich durne oplaty? moj pies jest z kwietnia 27 2003. zna ktos oplaty na wystawach?

Link to comment
Share on other sites

cacibówka podoba mi sie bardziej i w zaleznosci od sedziow - chetnie bym sprobowała - jakby co chetnie bym sie pod kogos podłączyła, albo żeby ktoś pod nas - miejsce w aucie sie znajdzie, a benzynką lepiej sie zawsze z kims podzielic :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]cacibówka podoba mi sie bardziej i w zaleznosci od sedziow - chetnie bym sprobowała - jakby co chetnie bym sie pod kogos podłączyła, albo żeby ktoś pod nas - miejsce w aucie sie znajdzie, a benzynką lepiej sie zawsze z kims podzielic [/quote]
ja sie na to pisze , jestem bardzo chetna i to na 100% do dzielenia sie rowniez ich smiesznymi oplatami granicznymi


carragan
ja byłam pierwsza :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Fuka a bedziesz sie wybierac do Rosji na jakas CACIBowke i mialabys miejsce ? Jesli tak,to ile tego miejsca bys miala ? :wink:
pozdrawiam[/quote]
Wiesz - mysle, że bez klatki wilczarz sie zmiesci, bo nasze mogą z przodu, tylko bagarze wtedy odpadają - to jest niestety tylko combi.
Ale też może możnaby znalezc kogos z wiekszym autem.
Mi by sie podobało - kiedys marzyłam o wilczarzu - jakos nigdy nie miałamc okazji żeby jakiegos poznać :roll:
A skąd jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Fuka jestem ze Slaska,ale dojechac do Ciebie jest znacznie latwiej niz do Rosji :wink:
Zas klatki ze soba nie wozimy,bo do najwiekszej na rynku przestal sie miescic w wieku 7m-cy :wink:
Zas jesli idzie o poznawanie to Malenstwo zawsze reflektuje na poznawanie milych ludzi,ktorzy go poglaszcza i zagadaja do niego 8) Dlatego pewnie tak lubi wystawy :wink:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Fuka jestem ze Slaska,ale dojechac do Ciebie jest znacznie latwiej niz do Rosji :wink:
Zas klatki ze soba nie wozimy,bo do najwiekszej na rynku przestal sie miescic w wieku 7m-cy :wink:
Zas jesli idzie o poznawanie to Malenstwo zawsze reflektuje na poznawanie milych ludzi,ktorzy go poglaszcza i zagadaja do niego 8) Dlatego pewnie tak lubi wystawy :wink:
pozdrawiam[/quote]
To teraz trzeba tylko doczekac listy sedziow i mozna myslec. No i ja bym musiala zdobyc jakis skladane klatki zeby było gdzie moje psy na wystawie....
Jakby co - to ja w ogole jestem otwarta wystawowow na wspolne wycieczki w rożne rejony Europy :D Wschod dotad mam niewyeksplorowany, bo daleko i drogo....

Link to comment
Share on other sites

Fuka a jak zwykle wozisz swoje teriery ? Bo u mnie niestety (albo stety)Cerigen jezdzi na tylnim siedzeniu,w szelkach.(a ja dosk.z nim sie tam mieszcze,bo na ogol jezdzi na moich kolanach,nawet jak tego niechce :lol: )Tak wiec jesli to stanowi problem to odpadamy. No i Shapali byla faktycznie pierwsza.
pozdrawiam
PS.A pytanie do bywalcow na rosyjskich wystawach.Czy brak znajomosci jezyk.ros. stanowi spory problem na ringu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Jakby co - to ja w ogole jestem otwarta wystawowow na wspolne wycieczki w rożne rejony Europy :D Wschod dotad mam niewyeksplorowany, bo daleko i drogo....[/quote]

Ale chyba tylko z carragan, bo innych postów nie widzisz, lub je ignorujesz w nieprzyjemny spób.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale ona jest z Gdyni, a Ty jestes bardziej po drodze.... Obawiam sie że marne szanse. Bo moje psy moga jechac z tylu w pudelkach, albo luzem z przodu jeden, ale.... Obawiam sie, ze chyba nie zmiescisz sie razem z e swoim maleństwem na tylnim siedzeniu. A ja jezdze z kierowca, wiec..... Chyba, ze Twoj jezdzi na siedząco?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='Fuka']Jakby co - to ja w ogole jestem otwarta wystawowow na wspolne wycieczki w rożne rejony Europy :D Wschod dotad mam niewyeksplorowany, bo daleko i drogo....[/quote]

Ale chyba tylko z carragan, bo innych postów nie widzisz, lub je ignorujesz w nieprzyjemny spób.

Pozdrawiam[/quote]

Nie, sorry - wybacz prosze :modla: , nie tylko. Tzn Twojego szukania transportu rzeczywiście na poczatku nie zajarzyłam - mam kilka nocek w plecy i kiepsko kontaktuje :wallbash:, no a potem zasugerowałam sie tym, że Ty z Trojmiasta. a ja z Wrocka, wiec daleko strasznie jak na wspolna jazde.....
Ścislej - ja niestety groszem nie smierdze i nie bardzo moge sobie pozwolic na wlasnoreczne finansowanie eskapady do Gdynii :oops: Nawet teraz - marzy mi sie wycieczka na wystawe 20go lutego i pilnie szukam wspolnikow do baku :(
Ja zrozumiałam, ze Ty transport masz i tylko szukasz ekipy do wspolnego przekraczania granicy, wiec najpierw chcialam znalezc kogos kto by ze mna do tej granicy dojechał... Ojejku strasznie mi głupio, że Cie uraziłam - ja naprawde nie chciałam, tak bezmyslnie mi wyszlo :chaos:

Cholera, jeszcze mi paszport zaginal w niewyjasnionych okolicznosciach i w niedziele do krycia w Holandii z dusza na ramieniu pojechałam ze starym dowodem, dosc nadgryzionym zebem czasu.... Na szczescie mnie wpuscili, ale dalej nie wiem co zrobiłam z paszportem.... :stupid: Ostatnio go używałam jadąc do Kortijk a potem :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Obawiam sie, ze chyba nie zmiescisz sie razem z e swoim maleństwem na tylnim siedzeniu. [/quote]

Fuka on do 7m-ca jezdzil ze mna na tylnim siedzeniu w garbusie,zas dopoki golfa nam nie ukradziono jezdzil tam z dwoma osobami na tylnim siedzeniu tak wiec on jest wilczarzem uniwersalnym :wink: Zreszta jesli bedzie narzekac,ze mu ciasto to sie go mimo wszystko wywali do bagaznika.W sumie i tak jest sporo czasu,ale jesli zdecydujesz sie na jakas wystawe w Rosji i bedzie wolne miejsce wowczas my sie b.chetnie dolaczymy...Szczegolnie,ze i tak jak narazie nie znam sedziow i nie wiem jak sedziuja.
pozdrawiam
PS.A zdradz do jakiego psa jechalas i kto byl panna na wydaniu ? 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]carragan[/b], to super, że maluszek taki uniwersalny :cunao:
pozostaje nam tylko miec nadzieje, że sie nam sedziowie spodobaja - nie wiem jak z wilczarzami, ale na Wschodzie terriery mają bardzo ladne, wiec do byle kalosza takiego kawału drogi ryzykowac nie bedę, a do kogos kto się zna i z sensem polokuje stawke - bardzo chetnie zaryzykuje :roll:
[b]Artik&Shapali, [/b]mam nadzieje, że kogoś ciekawego zaproszą i wtedy możemy zusammen do kupy granice pokonywać :D
:oops: chyba bede potrzebowała wyrobić paszport jak sie stary nie odnajdzie :( ......

Link to comment
Share on other sites

Fuka dlatego ja sie chetnie dostosuje do Ciebie i pasujacych Tobie terminow (wyjatkiem jest Leszno,tam musze jechac po medal z azem :wink: ).
Mnie tam korci takze Luxemburg,ale to raczej w II pol.2006,kiedy Cerry zakonczy pelny rozwoj.
Fuka to radze zaczac wyrabiac juz teraz..Ja czekalam na nowy 2m-ce :-?
PS.Ja takze sie ciesze,ze Cerry taki uniwersalny.Tylko teraz wez i mu wytlumacz,ze jak sie zmeczy nie wezme go juz na raczki i nie zaniose do domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem otwarta na wszelka wspolprace, wprawdzie mniejsze psy sa praktyczniejsze bo wiecej ludziow można upchać :wink: i podzielic koszta na wiecej głow, ale tak czy owak dobrze jechac z kims, a jak nas wiecej by bylo - to może jakiś busik by sie znalazł.... Jedno jest pewne - mam wspaniałego kierowce, ktory kocha jezdzic i robił to latami profesjonalnie, wiec zna sie na rzeczy :D A nosi mnie strasznie, bo mam sezon w plecy :roll:
Wybacz ja Twojego misia nosic nie bede, ale jak by co - może ponosić mnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']A zdradz do jakiego psa jechalas i kto byl panna na wydaniu ? 8)[/quote]
mariaż - jak dla mnie przynajmniej - był mocno egzotyczny :roll: Kryłam sukę mojej koleżanki, ona nie mogła pojechać.
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid156/p101cb8956cf59fdde5143ab511535c60/f553b364.jpg[/img]
Machina Port Erin - zdjęcie ślubne, tzn zrobione tuz po kryciu
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid156/p2952390068b5804b9d30466dfc08d136/f553b366.jpg[/img]
Chelmstock Never The Last - mąż 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Szkoda, że to nie cacibowka, ale i tak ciekawe.
Jezeli mozesz - podaj prosze stawke z grudniowej - najbardziej interesuja mnie airedale, lakelandy, welshe oraz gładkie i szorstkie foxy. Dzieki piękne :D[/quote]
Welsh był tylko 1:
ZARACTYCTRA (pisownia oryginalna), chyba nic Ci to nie powie...

Fox gładki:
SKRIM DRIM TABACZNYJ KAPITAN
TIP-TOP FROM ALEKSANDROV'S HOUSE
VOT-TAK CHAYKA-LEYKA
Fox szorstki:
Jantar Wiestwud
Glorija Jantara
Bawarija Jantara

Airdel:
Twantenten Nygaletas
Twantenten Hew Fentezi
Arkadens Bel Diuk

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali']czy jakas z tych wystaw to CACIB?
moze umowimy sie jakos razem? mnie ogarnia strach przed przekraczaniem wschodniej granicy, mozna by sie umowic na granicy i zlozyc sie na te ich durne oplaty? moj pies jest z kwietnia 27 2003. zna ktos oplaty na wystawach?[/quote]
W tytule tego topiku jest wyraźnie napisane, że to są 2xCAC.
W grudniu 2004 r. w Kaliningradzie płaciłam 20 Euro od I psa, a drugi i następny miał 10 % zniżki. Nie mam informacji co do konkurencji hodowlanych (pary i grupy hodowlane). W przyszłym tygodniu powinna już byc informacja nt. cen majowych.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...