Jump to content
Dogomania

CH.LUX


Dorota_Fiszer

Recommended Posts

[b]i tak jest, howgh[/b]
My z foksem robilismy dwoma wystawami w klasie posredniej (na cacibowce i klubowce w dwa tygodnie) i dzieki temu polski championat konczył juz z klasy championow.
Generalnie oni z tego żyja, bo w krajach osciennych championaty robi sie długo i trudno i tak wszyscy wala do Luxemburga :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Możesz napisać, ale tak jest - jednym Cacem w klasie championow, a dwoma - w pozostałych.
Ale to i tak ułatwia, więc chyba warto kopsnąc sie dwa razy. Polecam zgłoszenie do klasy użytkowej - uzytkowcy raczej mniej jezdza, wiec jest szansa na korzystniejsza stawke, szczegolnie, ze miejscowych psow tam raczej mało.
Gdybyś chciała jechac - może sie dogadamy na wspolna wycieczke? Bo samemu drogo, więc nie myslałam o[/b][b] tym, ale z kims :roll:[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]i tak jest, howgh[/b]
My z foksem robilismy dwoma wystawami w klasie posredniej (na cacibowce i klubowce w dwa tygodnie) i dzieki temu polski championat konczył juz z klasy championow.
Generalnie oni z tego żyja, bo w krajach osciennych championaty robi sie długo i trudno i tak wszyscy wala do Luxemburga :D[/quote]

.... tak fajnie być już dorosłym championem w wieku 17 miesięcy.... co prawda nie Luksemburga ale Bośni & Hercegowiny :D :roll:
A marzy się nam i Luksemburg w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

Bo tam bodaj nie ma innych wystaw - tylko klubówki i cacibówki 8)
[quote name='Dorota & Fiszer']
Fuka,
Baaaaardzo chetnie,bo sprobowalabym z obydwoma ( a one do innych sedziow jezdza),wiec zapewne za jednym razem sie nie da :wink:[/quote]
To ja idę sprawdaic sędziow :D

Link to comment
Share on other sites

ja też sobie narobiłam apetytu, sędziowie ciekawi, tylko potem spojrzałam na date i.... :oops: Wielkanoc to ja spedzam w domu z rodzina. Spsiałam, ale jeszcze nie do tego stopnia 0X
:hmmmm: chyba nic mi innego nie pozostaje - tylko poczekac do wrzesnia :evil:

Link to comment
Share on other sites

No tak, co Wielkanoc, to Wielkanoc.
A ja 2 lata temu pojechałam właśnie na taką wielkanocna wystawę 2xCACIb do Silvaszvarad/Węgry. I bylam mocno zdziwiona tym tłumem wystawców! I to zarówno I dnia, jak i II. Co prawda u Rodziny miałam przechlapane, ale wrażenia niesamowite. Pogoda, teren, nagrody... To była naprawdę niesamowita przygoda.
Ale na razie nie planuję takiego "wyskoku"; muszę trochę odczekać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...