Jump to content
Dogomania

UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']te pieski są same gdzieś tam? bo nie doczytałam, a w jakim wieku są w ogóle?
czemu Filon umarł? byly psy u weta?
przy okzaji się wpisuję na wątek[/quote]


są same, jeździ do nich missieek karmic, czasem przyjezdza syn pana starszego na dzień lub dwa... nie wiadomo czemu Filon umarł, nie były u weta - nie wyglądają na chore, ale nie powinny tam zostać własnie dlatego, że nie wiadomo czemu umarł Filon :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ale co z transportem by było? macie jakieś możliwości?[/quote]

pewnie coś by się wykombinowało, z tym, że sunia jest nadal nieufna, chłopaki podchodziły już do missieek, a ona nadal trzyma się z daleka i nie daje podejść - także ewentualny DT musi być świadomy, że to nie przytulanka, a przydybana może próbować ugryźć - tam wielkiej krzywdy nie zrobi bo mała jest, ale wielka duchem

Link to comment
Share on other sites

Tu trzeba sie spieszyc. Moze psiaka ktos nawet otrul. Nie wiadomo, cz psiaki komus nie przeszkadzaja....:shake:. Ludzie to potwory !
Przeciez na dobra sprawe ci starsi panstwo maja sasiadow.... czy w takich sytuacjach nie moga sluzyc pomoca ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Malawaszka, to jak to możemy technicznie zrobić? dt to jestem ja
ale podjechać nie mam jak do Was, więc po złapaniu zanim transport bedzie to gdzie ona by byla?[/quote]

trzeba to zrobić tak, że najpierw znaleźć transport, a jak już będzie wiadomo na kiedy to wtedy ją złapać najlepiej do kontenerka i od razu w drogę - missieek nie może jej wziąć do siebie bo ona pewnie nie była szczepiona nigdy a u missieek niedawno odszedł szczeniaczek na parwo więc byłoby to dla suni niebezpieczne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...