Jump to content
Dogomania

Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, tylko mnie tutaj nie zakrzyczcie, ale mam taka tycią uwagę, jeśli można.
Pisząc: " [I]Zastrzegamy prawo wyboru najlepszego domu dla psa oraz [B]odmowy wydania go bez podania przyczyn",[/B] troszkę zniechęcacie potencjalnych chętnych na adopcję Frotki. :roll:[/I]Notabene śliczna sunia jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dziewczyny, tylko mnie tutaj nie zakrzyczcie, ale mam taka tycią uwagę, jeśli można.
Pisząc: " [I]Zastrzegamy prawo wyboru najlepszego domu dla psa oraz [B]odmowy wydania go bez podania przyczyn",[/B] troszkę zniechęcacie potencjalnych chętnych na adopcję Frotki. :roll:[/I]Notabene śliczna sunia jest.[/quote]

A to było skopiowane z allegro jakiegoś, zaraz się zmieni

Link to comment
Share on other sites

Leni, a może tak:

[quote][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#808080] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#000000][B]PAMIĘTAJ PIES NIE JEST RZECZĄ
PIES KOCHA - JEST WIERNY I ODDANY[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=Verdana][B]NIE LICYTUJ - zadzwoń! - wyślij maila!
Wszystkie oferty nie poprzedzone telefonami będą usuwane[/B].[/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Aukcja ma na celu znalezienie domu dla psa.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#000000]Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Jeżeli nie możesz, nie chcesz adoptować
NIE OBSERWUJ
w ten sposób wzbudzasz niepotrzebne nadzieje[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#000000]Aukcja wystawiona jest przez wolontariuszy, którzy nie pobierają z tego tytułu żadnych opłat.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#000000][U]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej[/quote][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Jestem jestem, ale co tu pisać, jak u Frociaka nic nowego...
A ja próbuję się odzwyczajać od dogo ;)
Ale od psiaków i ogłoszeń na innych portalach się nie odzwyczaję nigdy :)[/quote]
Neczka poszłas na odwyk od dogo:cool3:a to dlaczego:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jestem....a więc Frociak przecudowny , uroczy , fantastyczny :loveu: Witaniom i miziactwom nie było końca, biegała dziś duzo po wybiegu ( zresztą codziennie biega ) z kumpelą i kumplem, lubi też sobie poleżakować w cieniu, i kopie wielki dołki ( jak to terierki :evil_lol: ) potrafi sobie zrobić podkop pod boksami i tam leży, chyba chłodu szuka. Trochę nas tym dzisiaj wystraszyła, bo wołaliśmy ją ok. 20 minut i się nie pokazała, już wybieraliśmy sie na poszukiwania Frociaka, a tu nagle spod podłogi boksów wynużyła się upaprana w ziemi mordka....:evil_lol::mad:

No to jeszcze parę foteczek miziaka:

[IMG]http://images41.fotosik.pl/168/19c96626be14eb00med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/168/db85e75d10d9d4e5med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/172/8ee0d2e6177e3f81med.jpg[/IMG]

" Wiem, że w tej siatce są parówki i proszę mnie szybciutko poczęstować " :evil_lol:

[IMG]http://images45.fotosik.pl/172/73078c12a1ff4e6f.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...