Jump to content
Dogomania

Cudo sunia ma dom


ajcka

Recommended Posts

Chodziłam i szukałam małej,wołałam Maja Maja. Ona już reagowała na to imię ale nic.
Obeszłam całą okolice 3 razy.
Rana ok wszystko ładnie się goiło,antybiotyki i przeciwzapalne już skończyła dostawać.
Była w obroży więc jak ktoś ją znajdzie to może zaprowadzi do lecznicy albo da jakieś ogłoszenia.

Jak trafi do schroniska to Pan ze schronu ma do mnie dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajcka']Chodziłam i szukałam małej,wołałam Maja Maja. Ona już reagowała na to imię ale nic.
Obeszłam całą okolice 3 razy.
Rana ok wszystko ładnie się goiło,antybiotyki i przeciwzapalne już skończyła dostawać.
Była w obroży więc jak ktoś ją znajdzie to może zaprowadzi do lecznicy albo da jakieś ogłoszenia.

Jak trafi do schroniska to Pan ze schronu ma do mnie dzwonić.[/quote]
Ajcka,Pan ze schronu nie zadzwoni....to Ty musisz dzwonic i nie tylko....może suńka chciala wrocic tam,skąd ja wzięłaś,może trafila do lecznicy na Książęcą, bo tam SM wozi ranne psy z Zoliborza..porob ogloszenia,fotę masz,sprawdż inne portale,oficjalną stronę Palucha,tam sa stale aktualizowane foty znalezionych psow...no i zmień tytuł wątku,bo jest bardzo mylący,a to suczce nie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

okolice pl Inwalidów.Grunwaldzki,Wilsona

Powiadomiłam Schronisko na Paluchu.Pan już raz dzwonił żeby potwierdzić dane moje i zgłoszenie.

Ja mam teraz ciężko bo nie ma mnie cały dzień w domu do piątku a w piatek wyjeżdżam znowu.Wiec nie mam kiedy zająć się na większą skale szukaniem suni.
Po wszystkich lecznicach podzwoniłam na książęcą jeszcze jutro zadzwonię.
Z pracy mogę tylko podzwonić,ogłoszeń nie dam rady niestety zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Sunia się znalazła, jest na woli u miłej Pani.:multi:

Więc jest DO ADOPCJI!
Tam nie może zostać a jak do mnie wróci co ja z nią zrobię?Boję się że moja rodzinka znów nie dopilnuje małej.

Szukajmy domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Sunia się znalazła, jest na woli u miłej Pani.:multi:

Więc jest DO ADOPCJI!
Tam nie może zostać a jak do mnie wróci co ja z nią zrobię?Boję się że moja rodzinka znów nie dopilnuje małej.

Szukajmy domku![/quote]

[B]No to w takim razie zrobię jej allegro.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja zaglądam
:)
Twój numer jest juz w ogłoszeniach od tygodnia:-(
Wiec brak odzewu nie z tego powodu niestety...
Robiłam ogłoszenia dla kilku psiaków i póki co cisza u wszystkich. Może to ze względu na zbliżające się wakacje?
Jak długo sunia może zostac u tej pani?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...