Jump to content
Dogomania

LESZNO - WYSTAWA CHAMPIONÓW - 27 LUTY 2005


christoph

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaaaaa no racja :oops: gapa ze mnie :wink:

no to GRATULUJE!!!

i pozatym chcialabym napisac, ze pogoda byla beznadziejna!!! Mieszkam blisko Leszna i u mnie cala noc i caly dzien padal snieg. Drogi zasypane, z tym ze pozniej chlapa sie zrobila. Na trawnikach sniegu na okolo 30 cm :lol: Jak nigdy!!! W Lesznie pewnie bylo gorzej...

Link to comment
Share on other sites

[b]BEAUCERON[/b]
PSY
CYPRYS Kizos
MATCHO Optima Fide

[quote name='maga18']i pozatym chcialabym napisac, ze pogoda byla beznadziejna!!! Mieszkam blisko Leszna i u mnie cala noc i caly dzien padal snieg. Drogi zasypane, z tym ze pozniej chlapa sie zrobila. Na trawnikach sniegu na okolo 30 cm Jak nigdy!!! W Lesznie pewnie bylo gorzej...[/quote]

A nie prawda .... w samym Lesznie pogoda była bardzo ładna. Było co prawda mroźno ale świeciło śliczne słoneczko :D

Link to comment
Share on other sites

wystawa jak dla mnie fajna...jestem happy ze kc wygrała suczydła;] a Bis Speedy Gonzalesde Moulin e McGregor-west 2 Duzy japonski pies 3 maltanczyk z Czech i 4 weimar..droga byla fatalna..ale z taka ekipa jak jechalam to bylo miło i wesoło;]

a i Gratulacje dla Fuki...niezle tam wymiatała z tym foxem;];]prawie nie zemdlała z wrazenia jak co chwile wszytskich kosila zdrówko Fuka :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Nieprawdopodobne!!!
Naprawdę????
A to już trzeci kolejny BIS dla włascicielki tego psa (WHWT).
Z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę napisać, że w przyszłym roku ta sama właścicielka z jakimś innym Westem też wygra.
(Nawet mogę się pokusić o proroctwo, że będzie to suka - to wynika z następstwa faktów).
Gosia

Link to comment
Share on other sites

Matagi- slicznie dziekujemy :P
Wiem ze z V wybrany zostal malamut (Huk Amarok)karelski pies na niedzwiedzie- boski :angel: i chow, akity nie wybrano :(
Zgloszone byly cale dwie sztuki: AMAI Bakira- czerwona, oraz BYSHIO PA-LIS- biala, pamietam ze w BOG startowala taka hmmm plowa :roll: ( czyzby to ta czerwona? :oops: )

Link to comment
Share on other sites

Przekopiowuje z tematu o erdelkach :D

[quote name='Fuka'][quote name='niedzwiedzica']Dziś był dzień Primusa :D w Lesznie na Wystawie Championów wygrał rasę a jednoczesnie dziś po raz pierwszy został ojcem 7 szczeniat, 6 dziewczynek i 1 ( !!) chłopaka. Szczęśliwą mamusią została SAMBA Equitana.... :multi:
Nitencja z Alexem także dostała rasę :D
A Fuka z Makaronem wygrała również rase i jeszcze weszła do finałowej 3, wybranej z III grupy. Dalej nie wiem, uciekłam do domu :oops:[/quote]
Potem na Bisie wygralismy w pierwszej wylosowanej parzez pointerem, wiec udało nam sie dojsc tylko :wink: do pierwszej 16 psow całej wystawy... Potem - relacją sedziowskich głosow 2 do 1 - przegralismy z dużym japońskim psem, który chyba potem był drugi na BISie. Pewna nie jestem - bo bylismy wtedy zajeci z Diukiem dbaniem o to żeby nowe Diuczeta przyszły na świat :D Natomiast pewne jest, że BIS wygrał po raz kolejny west, ten sam co w zeszłym roku! Zdjecia finałowej trojki z naszej grupy sa na topicu szorstkich foxow.

[b]Wiecie co? ja się STRASZNIE CIESZE, jak głupia i Gośka też! Nie wiemy tylko, ktora z nas bardziej.... :angel: [/b][/quote]



Fuka i pozostali,gratuluje :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Racja, na fotce wyglada troche czerwono :wink: Bardzo ladna byla, tylko lajka popsula jej wystep :([/quote]

A co łajka zrobiła? :evil: O jakiej fotce mówisz?czyżbyś miała foty? :wink: A nie wstawisz do galerii akiciej,albo i gdzie indziej?A może byś przesłała do mnie :wink: ?Proszę,bardzo proszę...!!!!! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

DZIEKI wszystkim za gratulacje - bardzo sie ciesze!
:D [quote name='SzOlka']Kingula wielkie cmokacy i buziaki :multi:
i dla reszty dogomaniackich i nietylko championow

Fuka chwal sie tu szybko co i jak

I mala prosba :modla: o stawke terierow szkockich, cosk mi sie wydaje, ze za duzo ich nie bylo[/quote]

[b]Prosze bardzo z miła checia sie pochwale :angel: :angel: :angel: [/b]

[b]Zaczne od zdjecia, ktore zrobiła BO![/b]
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid159/pcea34877be3fc6dc1fa0caa806445c06/f4fd2999.jpg[/img]
finałowa trojka IIIgrupy ze szkotem specjalnie dla Szolki :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Szkoty dla Szolki :D [/b]
psy:
BIG MAC Koncept
MISTING'S NON STOP
suki:
TAMARA ze Szkockiego Wzgórza
TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza


Wiem na pewno, ze szkot rowniez wyszedł zwyciesko z pierwszej pary finałowej, a potem nie wiem co było - bo odpadlismy i poszlam "nagradzac" Makarona :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']wystawa jak dla mnie fajna...jestem happy ze kc wygrała suczydła;] a Bis Speedy Gonzalesde Moulin e McGregor-west 2 Duzy japonski pies 3 maltanczyk z Czech i 4 weimar..droga byla fatalna..ale z taka ekipa jak jechalam to bylo miło i wesoło;]

a i Gratulacje dla Fuki...niezle tam wymiatała z tym foxem;];]prawie nie zemdlała z wrazenia jak co chwile wszytskich kosila zdrówko Fuka :drinking:[/quote]

[b]Flashka :lol: DZIEKI :drinking: [/b] Bardzo sie ciesze, ze Cie spotkałam osobiscie!
Powiem tak - tez bys miała nogi jak z waty gdybys wystawiala psa, ktory odkad został sprowadzony do Polski najczesciej miał problemy z wyjsciem z rasy, a bywało także, że i z klasy. A rasa na wymarciu, wiec stawki niewielkie naogol... Najsmieszniejsze jest to, że albo przegrywał z suka wyhodowana przez jego właścicielke. Albo jak nie był wystawiany - ta suka dokopywała psom, z ktorymi przegrał. W efekcie przyzwyczailismy sie juz do tego, że Makaron bierze w tyłek, w zeszłym tygodniu - był wprawdzie 2 na grupie, ale... :roll:
I nie zrozum mnie zle - ja wiem jak on wygląda i dobrze znam jego mocne jak i słabe strony!

Link to comment
Share on other sites

[b]A co tam - wkleje jeszcze dwa :oops:
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid159/pe25eced0aacc786a76d62fae210cedfa/f4fd2995.jpg[/img]
z ringu przygotowawczego - razem z welshem Nitencji i BO - autorki zdjecia, a ponizej Makaron w ruchu
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid159/p6f822f3d38ba46860a4217edc4c55252/f4fd241a.jpg[/img][/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...