Jump to content
Dogomania

SETER IRLANDZKI MAHONIOWY


tristia

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

cudowne irlandki biegają naokoło mnie, niekoniecznie moje, ale mi wystarcza ich bliska obecność :wink:
jak na razie to mnie cieszą inne rasy- vide mój podpis

co do innych spraw ja się nie wypowiadam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

acha a co do słów " zna się jak nikt inny" to ja się tego trzymam, Darek zna się jak nikt inny na seterach, nie znaczy to ,że wie o nich najwięcej bo nie mi to roztrząsać. Znać się jak nikt inny tzn. znać się na nich w swój właściwy dla siebie sposób nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

Źle mnie odebrałaś to "(...) No cóż" nie jest negatywne, chodziło mi o to, że Seterk@ nie dostała szczeniaka od nich. Więc może już zakończmy ten temat, bo to jest bez sensu dla mnie każdy kto ma hodowlę i udaje mu się wyhodować fajne psy ma odnośnie z mojej strony szacunek. Basiu widziałam zdjęcia szczeniąt - śliczne. To co będzie teraz miot na "D"? Masz już imionka? :wink: A my powinniśmy być jutro w Kaliningradzie, ale niestety mam ważną uroczystość jutro i nie możemy pojechać.... Mam nadzieję, że Basia i Kim przynajmniej z BOG'iem wrócą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...