Jump to content
Dogomania

SETER IRLANDZKI MAHONIOWY


tristia

Recommended Posts

  • 10 months later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie moglam sie powstrzymac od napisania tego postu(bo jak to mozeliwe ze go tutaj jeszcze nie ma!!!!!)...:) Bo czy sa piekniejsze, bardziej kochajace od nich psy? Otoz nie ma!:)

otórz są :wink: :D !

grzywacze chinskie :angel:

aczkolwiek setery bardzo mi się podobaja :)

i myslę,że kazdy miłośnik "swojej" rasy odpowiedziałby tak samo jak ja 8)

Link to comment
Share on other sites

Nie moglam sie powstrzymac od napisania tego postu(bo jak to mozeliwe ze go tutaj jeszcze nie ma!!!!!)...:) Bo czy sa piekniejsze, bardziej kochajace od nich psy? Otoz nie ma!:)

otórz są :wink: :D !

grzywacze chinskie :angel:

aczkolwiek setery bardzo mi się podobaja :)

i myslę,że kazdy miłośnik "swojej" rasy odpowiedziałby tak samo jak ja 8)

no właśnie :P :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

hejcia jak cos ktos pytal ja mam szczeniaka (miedzy innymi psami :P ) setera irlandzkiego :D dunia wabi sie Riva...jest kochana glosna i pieszczocha bardzo inteligentna...ma 4 miesiace skonczone :) no majstersztyk natury :) jak cos to sie od tak chwale ;) mam ja od 2 miesiecy :)))))))))) pozdroofka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ojcem mojego gordona jest ChPL LUDSTAR CHESTERSWORLD

ludstar.jpg

(import z Włoch, czyste linie angielskie, w rodowodzie posiada 5xZw. Świata, 2x Zw. Crufta).

O. INTCH SHANNAS JOURNALIST (trzykrotny Zwycięzca Świata)

M. INTCH LIRIC A STAR IS BORN (dwukrotnie Zwyciężała Wystawę Światową)

Jego hodowcami są: L. i M. IVALDI (WŁOCHY).

Mój gordon urodził się 14.05.2001 roku i jego imię rodowodowe brzmi PODARUJ MI TROCHĘ SŁOŃCA Nefelin, a matką jest ATMA z Mąkowarska.

Zambia jest śliczna, ale gdzie masz zdjęcia Zirusi?

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś mi sie obilo o oczka w jakims katalogu imie twojego pupila.Sprawdze w katalogach.Co do Zirki to zdjecia beda tylko musze sie doprosic mojego prywatnego informatyka zeby mi wrzucil.Chce zmienic troszke stronke ale w tym tepie jak on mi to robi to chyba wiosna mie zastanie

Link to comment
Share on other sites

Z jakiej hodowli jest twój piękniś, jeżdzisz na wystawy. :D

Mała hodowla domowa Nefelin. Jego matka miała tylko dwa mioty, a "ciotka " irlandka jeden. Nie jeździmy na wystawy, bo ja tego nie lubię, gordon też :-? . Wolę być widzem. Poza tym nie zaliczyliśmy prób polowych i mam papierowego psa do kochania. Najważniejsze, że jest zdrowy i szczęśliwy.

Mój jamnik jest Ch. Pl i to mi wystarczy. Poza tym wystawianie jamnika jest znacznie łatwiejsze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam was w Katowicach w 2002r

To był koszmar. Na ringu obok startowała jego ukochana airedalka (ich miłość trwa do dzisiaj :iloveyou: ) i mój ulubiony pies zachowywał się fatalnie. Powinniśmy wylecieć z ringu, ale prezydent FCI Hans Muller był dla nas wyrozumiały. Jednak w karcie oceny mamy wpisane:"chód swobodny, NIEKONTROLOWANY" :wink:

Link to comment
Share on other sites

i i czym tu sie przejmowac.Na jednej z wystaw dowiedzialam sie ze Zambia to pies niewiadomo jaki szkaradziejstwo wszystko bylo zle sedzia nie zostawi na niej suchej nitki szczescie bo dostala ocene BD jak juz to mogl ja wyrzucic z ringu .Ale najlepiej bo za pare dni byla nastepna i okazalo sie ze jest ocena doskonala .Wiec róznie to bywa.Bawimy sie dalej :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...