Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Są super :) Dzisiaj kupiliśmy sztuczną trawę aby odwrażliwić łapinki i nauczyć kolejnej faktury podłoża ;) No i nie omieszkałam zakupić milion zabawek dla nich ;) Różne kształty - więc nauka kolejna ;)  Niektóre wydają dźwięki. Są tak też bobaskowe grzechotki. 

Mają już zęby z tyłu i czuc wyraźnie kiełki. Ale o dziwo jak obgryzają nasze palce to robią to z przedziwnym wyczuciem. Mogłyby mocniej ale robią to delikatnie :)  

Link to comment
Share on other sites

Myślisz że przeprowadzą zmasowany atak jak na Pele? 

 

Musiałam uprać Zdzirki tył. Nie wytrzymałam. Maluchy już spore.  Wyschnie zanim je pójdzie karmić.  A ona po porodzie tylko wodą wypłukana. Od 3 tyg. nie ma pranego tyłu.  Zapach zaczął mnie zabijać. Kichałam jak oszalała. Złapałam, wyprałam i mam pachnącego, lecz mokrego z tyłu psa :) 

Link to comment
Share on other sites

E no wujek zadowolony - ma towarzystwo do "obgryzania" :)

 

Pcha się do nich jak szalony :)  A szczęśliwy że umieram ze śmiechu z niego :) 

Ależ te maluszki urosły.Pele bardzo delikatnie traktuje brzdące.

Rosną. Największy - Chuligan - ważył dzisiaj prawie 1,8 kg. Przypominam, że urodził się 30 dni temu o wadze 285 g :)

Pele jest niesamowity <3

 

Jak go ciumkają z każdej strony, a on całuje i całuje :)

Nie ciumkają tylko już ciągną konkretnie ;) 

 

Wujek sam jeszcze dzieciak to się dobrze dogaduje z maluchami. Medal dla Wujka!  :D

Juz nie taki dzieciak. Doskonale potrafi panować nad swoją wielkością i siłą czego wcześniej nie miał ;)  Dorośleje nam chłopak!

Link to comment
Share on other sites

Czemu jednego wsadziłaś w obrożę?

Bo tylko jedną miałam- po Pelątku.  Zakupiłam kolejne na allegro. Dzisiaj przyszła różowa i niebieska. Różową dostała Chmurka a niebieską - Celebryta. Czekam na żółtą od innego sprzedawcy.... Hiper Zoo niby wysłał w piątek priorytetem a do dzisiaj nie ma. Jestem wsciekła bo czas leci a czym później tym trudniej będzie się małej przyzwyczaic do czegoś na szyi. 

 

Hihi jakie rozważania.... dziewczynka czy chłopczyk hihihi ;)

No bo jak tak one wszystkie wkoło mnie i jeden dalej to normalnie w sekundzie mam siano w głowie hahaha.  Teraz już rozwazań nie będzie, bo Chuligan ma zielona obrożę, Celebryta niebieska, Chmurka różową. Dla Ciri czekam jak napisałam wyzej. 

Link to comment
Share on other sites

Jest wszechobecne drapanie. Obroże przeszkadzają jak diabli. Najwyższa pora było je założyć. Została Ciri bez obróżki jeszcze. 

Muszę im poobcinać pazurki bo jak mi wlazły na głowę to podrapały twarz ;) 

Są takie cudne, kontaktowe!  Coraz częściej idą siurać na podkłady. I robią coraz większe demolki z przemeblowaniem :)  Nie mogę się doczekać soboty kiedy z nimi spędzę calutki dzień. Zrobimy zmiany w pokoju. Kojec pójdzie precz bo i tak już w nim nie śpią a zabiera miejsce. Na jego miejsce przyjdzie transporterek bo przynajmniej Ciri musi go polubić.  A w niedziele jak pogoda dopisze to może na malutką chwilkę zabiorę je na dwór. Już zmniejszam w domu temperaturę i wietrzę w pokoju mocno aby je przygotować do tego. Zobaczymy czy będzie w miarę ładnie bo na mokro to je nie zabiorę. 

Link to comment
Share on other sites

Nie dziwota że koffasz te szczyle :)

 

A Sisi była dzisiaj u fryzjera i znajoma (hoduje od wielu lat sznaucery mini) powiedziała, że mam ładną suczkę :) Ma ładną głowę, szyje i proporcje. No taki mi się cukiereczek trafił :) I do tego ma taki fajny charakter :)

No dumna jestem nooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...