Jump to content
Dogomania

Gallery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


staffior9

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe co tam bercia widziała na stole :o , Słodka Bercia , to pewnie lubi ciasteczka .
Stefek , masz fajne łapcie , a uszami się nie martw mi też czasem się jeszcze krzywią.
OZZY i Ala :lol:
Stefan i ty juz więcej nie pij! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A kapustka to była biała surowa czy kiszona ?, bo Ozzamber uwielbia kiszoną ,potrafi nawet bezczelnie sąsiadowi z siatki wyciągnąć /Sąsiad się nie boi i pozwala , nawet czasem wyprowadza na spacer jak jesteśmy w pracy./Wie dziewczynka co zdrowe :D

Link to comment
Share on other sites

Tufi to napewno psy, a nie kozy :wink: hi hi ale jak to jest Lilith próbowałam od szczeniaczka do warzyw i owoców przyzwyczajać, a ona nic tylko mięsko :wink:
Alicja kto chce tak myslec to i tak będzie myslec :evilbat: :wink:
pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

U ludzi myśleniem też bywa różnie :-? ,a od psów oczekują nie wiedzieć czego .Odbieram pewne sprawy tak , ktoś chciał się wywnętrzyć i nadarzyła się okazja. Ja to zołza jestem i w pewnych sprawach mam swoje zdanie , a juz napewno co do wych. / skrzywienie zawodowe/.
Stefek nie jedz tyle kaszy bo sie ,, rozbędziesz,, , Ozzyemu pani n-lka powiedziała że za gruby .Wiosna więc twarze w sałatki. :-?
Co do warzyw to gruby je jeszcze gotowane marchewki .

Link to comment
Share on other sites

Młodzieniec je Bewi Dog ale uwielbia też mięsko i surowe i gotowane ,dobrze by było gdyby jadł też warzywka.Surową marchew gryzie iwypluwa, tartej nie próbowałam dawać.
Jak był młodszy to robił takie numery że w kuchni ładowałciało na krzesło i sprawdzał co szykuję lub co było na obiad ,no iszkoda bo mu fotki nie trzasnęłam ,bo zawsze ratowałam koryto. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...