Jump to content
Dogomania

Gezes I Mania - Senna Galeria.


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Hanna R.']:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:

Już to zauważyli wszyscy moi domownicy. I goście też :lol:

Nigdy nie myślałam, że będę miała boksera. PRZENIGDY ! :lol:
Myślisz, że nie będę żałowała ?[/QUOTE]

Haniu, sama się przekonasz.... nie będziesz mieć chciała już innej rasy, zobaczysz!!! :loveu::loveu::loveu:
Boksery to uczłowieczone psiaki, one wszystko wiedzą, wszystko rozumieją, są pieszczochy niesamowite, są najcudowniejszą rasą pod słońcem nie ma takiej drugiej, mają tylko jedną wadę..... stale chcą się całować :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Zaliczyliśmy pierwsze starcie.
Wyglądało dramatycznie .

Wróciłam z pracy - obydwa chciały się przywitać. To nie spodobało się Gezesowi. Zaczął ostrzegawczo warczeć. I nagle zaczęły się kłębić . Z warkotem. I zębami .

Ale już jest w porządku.
Chyba muszą ustawić sobie hierarchię .

Mam ból zamostkowy do teraz .

Młody chyba był bity. Kiedy mąż gwałtowniej podniesie rękę - on przypada do podłogi i leży jak naleśnik.

Mógłby coś opowiedzieć ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']ale krew się polała? Czy tylko jak to zwykle u samców - dużo harmideru i tyle?
A one same były w domu? Same same?

No nie wierzę, że Hanna ma boksera :)[/QUOTE]

Ja tez nie wierzę :grins:

Krew się nie polała.
A one jeszcze długo nie zostaną same .
Na samą myśl o tym dostaje palpitacji.
Musimy mieć pewność , kto w tym duecie zagra pierwsze skrzypce.

Link to comment
Share on other sites

"Znalazłam się", i znalazłam ten watek , ale widzę , że moja pomoc juz nie potrzebna :lol:
Młodzieniec wiedział kogo znależć na tej nocnej tułaczce;)
A Geziu ....hm, mocno "zaplusował u mnie" tym serdecznym przyjęciem sierotki , zwłaszcza , że do bokserów (przynajmniej Piratka i Maksika) jakos nie pałał wczesniej nie tylko miłością , ale nawet sympatią :razz:
Haniu - zadzwonie jutro , bo dzis juz chyba zbyt późno na telefon. M.

Link to comment
Share on other sites

a moim zdaniem [B]będziesz żałować[/B], że ten pospolity pies dopiero teraz zamieszkał w twoim domu!

a tak nawiasem mówiąc bokser do Ciebie pasuje jak pięść do oka :roll: TY dystyngowana on typ sportowca TY poukładana on wiatr w czaszce TY piękna a on piękny inaczej (ten pies jest tak brzydki, że aż piękny - to najczęściej będziesz słyszeć)
Ty i Twoje umiłowanie do spokoju i porządku, on głośny chrapiący, sapiący, rozwalający wszystkie zabawki w sobie znany wzór.
Moja wyobraźnia bogata jakoś tego nie umie odnaleźć w prawej półkuli mego mózgu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a moim zdaniem [B]będziesz żałować[/B], że ten pospolity pies dopiero teraz zamieszkał w twoim domu!

a tak nawiasem mówiąc bokser do Ciebie pasuje jak pięść do oka :roll: TY dystyngowana on typ sportowca TY poukładana on wiatr w czaszce TY piękna a on piękny inaczej (ten pies jest tak brzydki, że aż piękny - to najczęściej będziesz słyszeć)
Ty i Twoje umiłowanie do spokoju i porządku, on głośny chrapiący, sapiący, rozwalający wszystkie zabawki w sobie znany wzór.
Moja wyobraźnia bogata jakoś tego nie umie odnaleźć w prawej półkuli mego mózgu :diabloti:[/QUOTE]

ale sie uhahałam czytając ten opis .....sis , ale z ciebie prawie poetka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a moim zdaniem [B]będziesz żałować[/B], że ten pospolity pies dopiero teraz zamieszkał w twoim domu!

a tak nawiasem mówiąc bokser do Ciebie pasuje jak pięść do oka :roll: TY dystyngowana on typ sportowca TY poukładana on wiatr w czaszce TY piękna a on piękny inaczej (ten pies jest tak brzydki, że aż piękny - to najczęściej będziesz słyszeć)
Ty i Twoje umiłowanie do spokoju i porządku, on głośny chrapiący, sapiący, rozwalający wszystkie zabawki w sobie znany wzór.
Moja wyobraźnia bogata jakoś tego nie umie odnaleźć w prawej półkuli mego mózgu :diabloti:[/QUOTE]

i pierdzący :errrr:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z ostatniej chwili : nadal śpią. Na jednej kanapie - chociaz w przeciwległych rogach.
Dziś sie chyba nie zagryzą :cool3:

Aaaa, lecę pracować.

A może one czekaja z tymi atrakcjami do wieczora ?
Do mojego powrotu z pracy? :evil_lol:


[B]FARO , odezwij sie koniecznie ,plisss.[/B]
[B]Znalazłam jakis Twój numer telefonu - ale nieaktualny ...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nooo to wiem - Hanna to jest perfekcyjne mieszkanko, Hanna to wielkie serce, Hanna to idealnie pościelone łóżko, Hanna to pięknie zastawiony stół świąteczny i Hanna to .... aaale popłynęłam :scared:[/QUOTE]

i zobacz jak się w to pieknie wpasował żółty boxio :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']może nie idź do pracy ;) w domu masz ciekawiej[/QUOTE]

Niby tak - ale .... w pracy ZERO opowiedzialnosci przecież . :evil_lol:

[quote name='malawaszka']Hanno norrrmalnie z Twoich postów wyziera ekscytacja potężna :lol: z tej strony Cię nie znałam :lol:[/QUOTE]

No widzisz ... bo wszystko poszło nie tak :shake: Nie dałaś mi szansy :diabloti:

[quote name='Alicja']bo Hanna to nie tylko biała bluzeczka ;):lol:[/QUOTE]

Fakt - biała bluzeczka to półprawda.
A chwila prawdy wkrótce nadejdzie. :lol:
Czy jakos tak ...

[quote name='malawaszka']nooo to wiem - Hanna to jest perfekcyjne mieszkanko, Hanna to wielkie serce, Hanna to idealnie pościelone łóżko, Hanna to pięknie zastawiony stół świąteczny i Hanna to .... aaale popłynęłam :scared:[/QUOTE]

Czy Ty czegoś ode mnie potrzebujesz ? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

[quote name='Alicja']i zobacz jak się w to pieknie wpasował żółty boxio :loveu:[/QUOTE]

Bo generalnie chodzi o to, by umieć się wpasować :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']bałam się tu teraz zajrzeć, ale uffff - jest nieźle - a czy ja czegoś od Ciebie potrzebuję? :hmmmm: a może chciałabyś przygarnąć kotka albo sznaucerka????? :errrr:[/QUOTE]

kotki ....ja mam na zbyciu :)...Twój Cezary ma w pracy Hanno kotecki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie wiem komu wypadły :lol: ale pisz o nich sama a nie tam gdzie ja piszę o swoich :obrazic: - konflikt interesów hahahaha :evil_lol: ;)[/QUOTE]

:obrazic: :evil_lol:


[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:splat: ze ja na to wcześniej nie wpadłam .... przecież to mogą być Nasze koty :grins: ja po prostu te od TZta zawioze do Ciebie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Navy][B] KCM :loveu::loveu::loveu:wiem że się zgadzasz :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...