Jump to content
Dogomania

Gezes I Mania - Senna Galeria.


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hahahahahaha - jeden weimar - kastrat drugi kundel schronowy.
Chyba chciałabym wrócić na ogólne.

Kto władny mnie przemieścić w stare miejsce ???

Jak chcecie, to się w smole zanurzę , w pierzu wytarzam i tak właśnie będę biegać po wsi . To będzie moja intencja.

Proszę galerię mą powrócić na poprzednie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']No właśnie ???
Kto ?
Nawet nie zdążyłam zauważyć powrotu na ogólne ... :placz::placz::placz:

Sylrwia , daremne Twoje starania ... :-(
Ale jeśli możesz, postaraj się jeszcze raz :calus:[/quote]

Haniu niestety chyba ze 3 razy odsyłałam Was i innych na właściwie miejsce i skończyło sie tym, że zdjęto mnie z uprawnień do moderowania gr VII i pozostawiono tylko dział "prób i konkursów myśliwskich" co jest bez sensu bo te dwa działy ze sobą współgrają. I w związku z tym pierd... taki układ, gdzie nie szanuje sie woli użytkowników, ba nawet samemu sobie władza, przeczy bo co niektórym obiecała, że ich nie przeniesie i ich wyrzuciła z FB na galerie grupy.
Wybacz Haniu ja już nic nie pomogę i wątpię aby ktokolwiek inny miał odwagę sprzeciwić się bzdurnej decyzji władzy, która robi podziały nie szanując innych.

Link to comment
Share on other sites

Jak już tu przylazłam, to sie pochwalę :

Aśka dostała się :

[B] Na chemię na UJ
Na Inżynierię materiałową i Ceramikę na AGH
Na Technologię Chemiczną na Politechnikę Krakowską.[/B]


Hahahahah - chciałam Wam przypomnieć, że moje dziecko skończyło Liceum Sztuk Plastycznych :lol:

Link to comment
Share on other sites

Poszła po rozum do głowy - i w poniedziałek składa papiery na uczelnię, która kończył Tatuś - na Akademię Górniczo Hutniczą.

Miała być chemia na UJ - ale po zrobieniu głębokiego rozeznania wyszło, że najczęściej potem trzeba cudze dzieci uczyć... :roll:
Cieszę się, że to zrozumiała. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Jak już tu przylazłam, to sie pochwalę :

Aśka dostała się :

[B]Na chemię na UJ[/B]
[B]Na Inżynierię materiałową i Ceramikę na AGH[/B]
[B]Na Technologię Chemiczną na Politechnikę Krakowską.[/B]


Hahahahah - chciałam Wam przypomnieć, że moje dziecko skończyło Liceum Sztuk Plastycznych :lol:[/quote]
:multi::multi::multi::multi::multi: WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM!!!!!!! :loveu::multi::multi::multi:
Gratulacje Haniu dla Was - rodziców - i dla Joasi :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Poszła po rozum do głowy - i w poniedziałek składa papiery na uczelnię, która kończył Tatuś - na Akademię Górniczo Hutniczą.

Miała być chemia na UJ - ale po zrobieniu głębokiego rozeznania wyszło, że najczęściej potem trzeba cudze dzieci uczyć... :roll:
Cieszę się, że to zrozumiała. :multi:[/quote]
Kuna...A mój Karol CHCE te cudze dzieci uczyc :crazyeye: Może on też pójdzie po rozum do głowy i zrobi tłumacza przysięgłego w przyszłości?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Poszła po rozum do głowy - i w poniedziałek składa papiery na uczelnię, która kończył Tatuś - na Akademię Górniczo Hutniczą.
[/quote]

bardzo dobry wybór!!!! Jakbym miała raz jeszcze podejmować taka decyzję to też bym AGH wybrała :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Hania - to naprawdę TY????????????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
a gdzież Cie diabli wynieśli??????????????


Gratulacje dla Joasi:loveu:[/quote]


Dziękuję :p

[quote name='LAZY']Witaj Haniu! Nawet Ciebie na tych wyżłach odnalazłam:diabloti:[/quote]


Hahahaha - a Ty nadal nie przeniesiona :razz:


Moja nad zdolna ścisło umysłowa progenitura :

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/247/ec12cc936724384b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/247/0d751dc88a1a8055.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/321/094e09821db704a6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...