Jump to content
Dogomania

Gezes I Mania - Senna Galeria.


Hanna R.

Recommended Posts

[quote name='HankaRupczewska']SPECJALNIE dla Zapracowanej Katarzyny :


Gezesław Się Narkotyzujący :

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/100/128e195db42d572a.jpg[/IMG][/URL][/quote]i ja chętnie bym powąchała tę stópkę... :oops: lubię takie aromaty bardzo :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oooo jeeej, jakie to slooodkie [url]http://images21.fotosik.pl/48/2b52db036e2456ce.jpg[/url] :loveu:

[quote name='HankaRupczewska']Gezesław Się Narkotyzujący :

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/100/128e195db42d572a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Widzialam dyplomik, jest SLICZNY! :o:klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']


Oooooo, POCZCIWA HANIA ?
Ten [COLOR=red][B]zezgredziały przychlast[/B][/COLOR] ????
To przeszłość :p[/quote]



[B][COLOR=red]ze co???:crazyeye: :crazyeye: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]no to jestem w szoku..[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Haniu, osesek tak na Ciebie wpłynął???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']i ja chętnie bym powąchała tę stópkę... :oops: lubię takie aromaty bardzo :oops:[/quote]

[quote name='Behemot']Ja też! Ja też! :multi:[/quote]


I ja! I ja !!!!

[quote name='anetta']
Widzialam dyplomik, jest SLICZNY! :o:klacz:[/quote]

Prawda ???

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]ze co???:crazyeye: :crazyeye: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]no to jestem w szoku..[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Haniu, osesek tak na Ciebie wpłynął???[/COLOR][/B]
[/quote]

Hahahahahaha!

[quote name='Vectra']oł dżizys jaka kaszana :crazyeye: :evil_lol:[/quote]

Czyżbym Cię czymś zaskoczyła ???? :crazyeye:

[quote name='PIKA']Haniu jesteś moim idolem :evil_lol:[/quote]

Nawet nie wiesz, JAK SIĘ CIESZĘ ! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Babka to kiedy zapodajesz do warszaffki ? mam na chacie niezły asortyment
tak se zadzamprezujemy że będziemy karmić łabędzie potem walniemy w kime i od rana zapodamy znowu ciekawą nawijke ......[/quote]

Ale ja z miastowymy nie kicam :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Ale ja z miastowymy nie kicam :obrazic:[/quote]
nie drygaj lala , ja nie z miasta jestem klikam z pod warszaffki , ale wiesch
to moje zadupie to mało kto zna - kminisz ???

jam ci dziołcha prosto z wiochy :evil_lol: rumieniec na polikach i słoma z adasiów to normalka u mnie - czaisz baze ?? hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
jam ci dziołcha prosto z wiochy :evil_lol: rumieniec na polikach i słoma z adasiów to normalka u mnie - czaisz baze ?? hehehe[/quote]

Aaaa No To Tshaje Baze! Takie Wieprzowinki To rozumię. W Barach Sherokie, W Rzyci Wąskie! No To Pokicam S Tobom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Aaaa No To Tshaje Baze! Takie Wieprzowinki To rozumię. W Barach Sherokie, W Rzyci Wąskie! No To Pokicam S Tobom.[/quote]

w łikendzik jakiś spotkanko zapodajemy u mnie na kwadracie to się laska zbieraj do kupy i zwalaj do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']buuuahahahahahhaa rycze ze śmiechu hahahaha :roflt:[/quote]



Ty, lachon niezły jesteś - to nie ryj bazy tutej !
Coś mi się zdaje, że to wszystko ****oza z grzybnią .... I trza desant z tąd robić

Ja wczoraj się spaliłam jak świnia i potem mi się gastrofaza załączyła! Pół lodówki obmiotłam!!
Ot i NISPODZIEWUCHI !

ELO Bejbe !

Link to comment
Share on other sites

OOOOOO Siem Laconie !!!
Jak tam Bans w Bełchatoweie ????Berbeluche podawali ? czy tem siarczas wisni ? Bardachy byli ?
A czy był twój Barasek malutki FOFFANY ? tEN NO WIESZ barbinek ????

SZACUN tOBIE MAŁA. Lajtowy Lachon jesteś :loveu: Jeszcze raz szacun. SZACUN !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Jak ? Bujaka jamaka i szlus ! Wątrojeb mnie załatwił. Ale erbi mnie to !!!!! Siemanko ! Mam faze na wyro . Simana[/quote]

[quote name='HankaRupczewska']OOOOOO Siem Laconie !!!
Jak tam Bans w Bełchatoweie ????Berbeluche podawali ? czy tem siarczas wisni ? Bardachy byli ?
A czy był twój Barasek malutki FOFFANY ? tEN NO WIESZ barbinek ????

SZACUN tOBIE MAŁA. Lajtowy Lachon jesteś :loveu: Jeszcze raz szacun. SZACUN !!!![/quote]
O MATEŃKO, NIC NIE QMAM, CO TO ZA JĘZYK????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jedynie moja wrodzona inteligencja pozwala mi snuć domysły:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Czy wypiłas coć co ci zaszkodziło??? Nie wiem co to BERBELUCHA!!!
======================================================
Cofnęłam sie o kilka stron, a tu nawijka w jakimś slangu na całego. takie teksty to ja w jakiejś bajce DISNEYA słyszałam- " OLIWER i SPÓŁKA" czy jakis inny spółkujący kot, bo to o kocie i psach bajka jest, ale kto z kim spółkuje ..... nie wiem.
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/100/128e195db42d572a.jpg[/IMG][/URL]

Narkoza, niczego sobie!!! Takie kopytka zazwyczaj ładnie pachną, nie to co nasze giry wyjęte z podrabinych na skóre buciorów, przechodzonych cały dzień:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]buhahahhaha, Haniu :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
[B]chciałam ci powiedzieć, że wyję jak cię czytam :evil_lol: [/B][/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:mnie w nocy TZ opierdzielił jak maxa bo z Kubą zanosiliśmy sie od śmiechu.....jak śmiechem to można nazwać ....a nasze pienia anielski przedarły się przez 2 drzwi i obudziły Cezarego ......i grzecznie poszłam spać:angryy:..................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:



Samograjko tu chyba idzie o samogon...ale pewna być nie mogę
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...